Savaitgalis Paryžiuje su diena Disneilende

Kelionė

Niekaip iš galvos neišeina mintis, jog per mažai dėmesio skiriate savo mažiesiems? Puiki proga pabūti kartu ir aplankyti vaikų rojų žemėje, kur skamba juokas, švyti šypsenos, daug žaidimų ir viskas įmanoma.

Organizatorius: „West Express“

Kada paskutinį kartą išjungėte telefoną, užmiršote nebaigtus darbus ir tiesiog gerai pasilinksminote su savo vaikais? Padarykite staigmeną savo mažiesiems ir kartu nukeliaukite į laimingiausią vietą žemėje – Disneilendą. Net neabejojame, kad magiška pasakų karalystė sužavės ir mažus, ir didelius. Keliaukite su Piteriu Penu į „Niekados šalį“, apžiūrėkite „Smalsiosios Alisos labirintą“, „Miegančios gražuolės“ pilį, sekite „Pinokio kelionę“. Begalė atrakcionų, kalnai pramogų, susitikimai su Volto Disnėjaus personažais, šviesų šou vakare ir fejerverkai – Jums ir Jūsų vaikams!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius-Paryžius-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Paryžiaus oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

APGYVENDINIMAS:

Paryžiuje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Comfort hotel Nation Pere Lachaise“ 3*

„Comfort Hotel Nation Père Lachaise" viešbutis įsikūręs viename iš Paryžiaus centro rajonų. Disneilendą traukinių pasieksite per 30 minučių, o už 150 metrų nuo viešbučio rasite Rue des Boulets metro stotį.

Kiekviename viešbučio kambaryje palydovinius kanalus rodančius televizorius, darbo stalą, vonios kambarius. Taip pat svečiams yra siūlomi sujungti ir neįgaliesiems pritaikyti numeriai.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?