Nusivežkite mažąjį į vaikų rojų žemėje – Disneilendą

Kelionė

Niekaip iš galvos neišeina mintis, jog per mažai dėmesio skiriate savo mažiesiems? Puiki proga pabūti kartu ir aplankyti vaikų rojų žemėje, kur skamba juokas, švyti šypsenos, daug žaidimų ir viskas įmanoma.
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius: „West Express“

Kada paskutinį kartą išjungėte telefoną, užmiršote nebaigtus darbus ir tiesiog gerai pasilinksminote su savo vaikais? Padarykite staigmeną savo mažiesiems ir kartu nukeliaukite į laimingiausią vietą žemėje – Disneilendą. Net neabejojame, kad magiška pasakų karalystė sužavės ir mažus, ir didelius. Keliaukite su Piteriu Penu į „Niekados šalį“, apžiūrėkite „Smalsiosios Alisos labirintą“, „Miegančios gražuolės“ pilį, sekite „Pinokio kelionę“. Begalė atrakcionų, kalnai pramogų, susitikimai su Volto Disnėjaus personažais, šviesų šou vakare ir fejerverkai – Jums ir Jūsų vaikams!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius-Paryžius-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Paryžiaus oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

APGYVENDINIMAS:

Paryžiuje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Comfort hotel Nation Pere Lachaise“ 3*

„Comfort Hotel Nation Père Lachaise" viešbutis įsikūręs viename iš Paryžiaus centro rajonų. Disneilendą traukinių pasieksite per 30 minučių, o už 150 metrų nuo viešbučio rasite Rue des Boulets metro stotį.

Kiekviename viešbučio kambaryje palydovinius kanalus rodančius televizorius, darbo stalą, vonios kambarius. Taip pat svečiams yra siūlomi sujungti ir neįgaliesiems pritaikyti numeriai.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?