IŠPARDUOTA! Romantiškas poilsis su nakvyne poilsio klube „SALA Plateliai Resort“

Kelionė

Ypatingas pasiūlymas dviems galioja visomis savaitės dienomis sausio ir vasario mėnesiais!

Sausio ir vasario mėnesiais

2 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Į PASIŪLYMO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Nakvynė dviviečiame kambaryje;
  • Pusryčiai;
  • Neriboti apsilankymai SPA zonoje;
  • Pramogų zona;
  • Sporto klubas.

SALA Plateliai Resort

Poilsio klubas įsikūręs Žemaitijoje, nutolęs 30 km nuo Telšių, šalia Platelių ežero. Viešbutyje svečiams yra siūlomi dviviečiai, šeimyniniai bei liukso klasės kambariai, kurie yra komfortiški. Beveik kiekviename kambaryje yra balkonai arba terasos iš kurių atsiveria vaizdas į Platelių ežerą. Kiekvienas svečias SALA Plateliai Resort galės mėgautis ramybe bei gamtos grožiu. Viešbutis yra draugiškas nedideliems naminiams gyvūnams (taikomas papildomas kambario tvarkymo mokestis). Uždarame klube rasite restoraną, kuriame galėsite rinktis patiekalus iš à la carte meniu, sporto salę, pirčių kompleksą, sūkurinę vonią, mėgausitės masažo specialisto siūlomomis paslaugomis.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?