2 n. Jūrmaloje dviem: 4* „Hotel Jurmala Spa“ viešbutis su pusryčiais ir vakariene

Kelionė

Poilsis ošiant pušims ir linguojant Baltijos bangoms

Kelios datos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
127,00 €
AR

Kaina asmeniui nuo 127 € dviviečiame kambaryje

Į PASIŪLYMO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 2 nakvynės su pusryčiais asmeniui dviviečiame kambaryje;
  • Apsilankymas „Oasis“ sveikatingumo centre (2,5 val. per dieną, išvykimo dieną apsilankymas iki 12:00 val.);
  • 2 pasirinktos procedūros iš Spa meniu (povandeninis masažas, Kleopatros perlinė vonia, pylingo ir sojų žvakių terapija, sveikatingumo kapsulė ir kitos procedūros)

APGYVENDINIMAS:

„Hotel Jurmala Spa“ 4*

Viešbutis yra netoli paplūdimio, kurį pėsčiomis pasieksite per trumą laiko tarpą. Taip pat viešbutyje yra dviejų aukštų SPA ir sveikatingumo centras, kuriame įrengti 3 baseinai, sūkurinės vonios, 5 saunos, kontrastinis ir rusiškas dušas, kaskada, masažų kabinetas, baras, baseinas vaikams su čiuožykla, sauna vaikams. „Hotel Jurmala Spa“ svečiai galės apsilankyti treniruoklių salėje bei „Seaside“ bare iš kurio atsiveria Jūrmalos ir Rygos įlankos panorama. Viešbutyje svečiams suteikiama galimybę naudotis nemokamu belaidžiu internetu bendrose patalpose bei nemokama automobilių stovėjimo aikštelėje.

 

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?