Poilsis jachtoje ir pažintis su Graikija

Kruizas

Plaukimas jachta ir Graikijos gamtos įvairovė

2019-10-06

8 dienos

Konsultanto pagalba
590,00 €
AR

KELIONĖS KAINA ASMENIUI:

  • nuo 590 €/asmeniui

MARŠRUTAS:

1-2 DIENA (Lefkas, Megganisi):

Oro uoste, Check in Sea autobusas jau lauks jūsų, kad nuvežtu jus į Lefkados Marina. Ten praleisime šiek tiek laiko susipirkdami maistą visai savaitei, o vakare, pagaliau, galėsime atsipalaiduoti jachtose. Iškėlę bures praplauksime pro Princo salas, kad sustotumėm didžiausioje – Megganisi. Neskaitant nesibaigiančių paplūdimių, sala garsėja savo povandeniniais stalaktitais – Giovanni ir Papanikoli. Maža akmeninga salelė, kaip maža tvirtovė yra užkoncervuota laiko, čia beveik nėra automobilių.  Vakarienei, sustosime vienoje iš autentiškų ir spalvingų užeigų, kur visada pateikiama šviežiausia žuvis ir skaniausias vynas. Mėgaudamiesi ramybė ir tyla, pajudėsime link Kelafonios uosto.

3 DIENA (Kelafonia, Sami):

Po trumpos kelionės, atvyksime į Sami uostą. Mūsų diena bus kupina ekskursijų. Stalagmitų urvas Dragatori yra žinomas dėl savo akustinių savybių. Čia vyksta daug klasikinės muzikos koncertų. Plaukiosim skaidriuose požeminio ežero Melissani vandenyse, kur anot legendos, laiką leisdavo nimfos. Po to leisimės į Lassi urvus, o tada aplankysime viena švariausių paplūdimių Europoje – Myrtos. Na, o desertui – mažą vyninę – Robola.

4 DIENA (Zakynthos):

Šiandienos tikslas – kontrabandininkų įlanka Zakynthos saloje. 40 metų atgal, modernieji piratai (cigarečių ir vyno prekiautojai) bėgo nuo pakrantės policijos į sausumą, o jų laivas buvo užstrigęs šalia St. Georgo paplūdimio. Netrukus, audra nunešė laivą tolyn. Kol valdžia bandė patraukti laivą, ši lokacija tapo populiari tarp turistų. Jie pamėgo fotografuoti dabar jau garsią Navagio įlanką, kurioje tas laivas ir sudužo. Ekstremalių pojūčių gerbėjams ten laukia 180 metrų aukščio šuolis nuo platformos.

5 DIENA (Zakynthos, Itaka):

Pirmieji Zakynthos turistai buvo Apololonas ir Artemidė ir tik po jų Homeras atidarę ją paprastiems žmonėms kaip vietą “skęstančią smaragdiniuose miškuose”. Nedaug kas pasikeitė nuo to laiko, čia pilna nuostabių citrusų ir miškų kvapų, o pakrantės vandenys šilti ir skaidrūs. Nieko nestebina, kad dalis salos yra saugoma, nes didieji vėžliai čia deda kiaušinius. Na, o kita dalis atiduota Askos akmenų parkui. Plaukti palei Zakynthos pakrantę yra vienas malonumas. Neįtikėtini kraštovaizdžiai, urvai einantys tiesiai į jūra, laimei, visada galite pasiimti mažą pripučiamą laivelį su varikliuku ir nuplaukti tiesiai į juos. Vakare atvyksime į Itakos mariną, Odisėjo karalystę.

6 DIENA (Itaka, Lefkas, Vasiliki):

Atsibusti Itakoje yra kiekvieno nuotykių ieškotojo svajonė. Dėl noro sugrįžti į šias pakrantes, Odisėjas turėjo praeiti ne vieną iššūkį. Moderniojo Itakio architektūra yra Venecijos Respublikos palikimas, bet aplankysime ir vietas nupasakotas legendose. Turėsime laiko patyrinėti Odisėjo karalystę: Arethusos srovę, Marmarospili nimfų urvą kur pagal legendą Karalius Alkinas paslėpė savo lobius ir apžiūrėsime senovės Alalcomenios griuvėsius. Pasakodamas apie Itaką, Homeras nepaminėjo svarbių faktų apie jų virtuvę. Kaip tarkim tokių patiekalų kaip medaus ryžių “rovani” ir “gouvetsi” makaronų. Check in Sea tai sutvarkys ir mes galėsime pavakarieniauti vienoje geriausių užeigų visoje saloje. Vakarui einant į pabaigą, jachtos nuleis inkarus Lefkaso pakrantėje, Vasiliki mieste.

7-8 DIENA (Lefkados urvai):

Vasiliki yra burlentininkų sostinė. Kaitinikai, banglentinikai, nardytojai ir žinoma, jachtininkai iš viso pasaulio čia atvyksta, kad užkariautu šiuos salos elementus. Turėsime galimybę pasimėgauti šių veiklų šarmu, o tada plauksime palei salas sustodami gražiausiose vietose. Vakare pasieksime Lefko Mariną ir surengsime atsisveikinimo vakarėlį. Ryte judėsime link namų su savimi turėdami gigabaitus nuotraukų, kilogramus suvenyrų ir neįkainojamus prisiminus iš šių fantastiškų atostogų.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 7 dienos jachtoje
  • Profesionalios kapitono paslaugos
  • Grupės pervežimas iš oro uosto ir atgal
  • Mažas pripučiamas laivas su varikliuku
  • Uosto mokesčiai
  • Lovos ir rankšluosčiai
  • Sveikatos draudimas
  • Komforto paketas jachtoje
  • Firminiai marškinėliai ir dovanos

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: skrydžiai į Graikiją, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?