Poilsis Barselonoje ir Viduržemio pakrantėje

Kelionė

Pažink tikrąją Ispaniją!

Kelios datos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
332,00 €
AR

Tikslius viešbučių pavadinimus sužinosite likus 10 dienų iki kelionės. Jei norite pasirinkti konkretų miestelį poilsiui, priemoka 50 € .

Priemoka už viskas įskaičiuota 5 nakvynėms kurorte 70 €/asmeniui/savaitei (nuo liepos 27 iki rugpjūčio 30 d. – 85 €/asmeniui/savaitei)

Į KELIONĖS KAINĄ VIENAM ASMENIUI ĮSKAIČIUOTA:

  • 5 nakvynių poilsis 4* viešbutyje viename iš Viduržemio jūros miestelių su pilnu maitinimu;
  • 2 nakvynės 4* viešbutyje Barselonoje su pusryčiais;
  • Pervežimai iš oro uosto į viešbučius bei atgal;
  • Pervežimas tarp viešbučių.

KELIONĖS DATOS IR KAINOS:

  • 2020 03 01-2020 04 27 (332 €/asmeniui; išskyrus Velykas)
  • 2020 09 14-2020 12 01 (332 €/asmeniui)

 

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: skrydis iki Barselonos ir atgal, miesto ir kurorto mokesčiai (Barselonos apie 1.21 €/asmeniui dienai, pakrantės – 1 €/asmeniui/dienai), draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno arba Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?