Savaitgalis Stambule: 4 dienos nepamirštamų įspūdžių mieste su pusryčiais

Kelionė

Jeigu Turkija Jums asocijuojasi tik su saule, baseinu, palmėmis ir „all inclusive“, vadinasi, dar nebuvote Stambule. Užteks gulėti su kokteiliu rankoje ir visą dieną „postinti“ kojų prie baseino selfi nuotraukas. Kraunamės kuprinę ir keliaujame patirti bei išragauti kitokios Turkijos!

2020-05-08

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
342,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė į Stambulą 2020, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis oro linijomis „Turkish Airlines“ maršrutu Vilnius-Stambulas-Vilnius;
 • 1 rankinis orlaivio bagažas iki 8 kg ir 30 kg registruotas bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
 • maitinimas lėktuve;
 • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

 • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
 • pervežimo iš Stambulo oro uosto ir atgal (~23 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

STAMBULAS

Stambulas yra didžiausias Turkijos miestas. Nors tai nėra šalies sostinė, tačiau ši vieta yra didžiausia, stipriausia ir svarbiausia pagal ekonomiką, kultūrą bei verslą. Šis miestas išsidėstęs tarp dviejų žemynų – Europos ir Azijos, o žemynus skiria tarp miesto nusidriekęs Bosforo sąsiauris. Būtent dėl šios priežasties Stambulas yra daugialypis miestas, kur galima pažinti ne tik musulmonų kultūrą, bet patirti ir nemažai vakarietiškų emocijų.

Kadaise Stambulas buvo Osmanų imperijos sostinė, anksčiau jis buvo žinomas kaip Bizantijus, o dar vėliau – Konstantinopolis. Miestą anksčiau valdė romėnai, venecijiečiai, osmanai – todėl dabar mieste jaučiama kultūrų įvairovė. Geriausiai miesto dvasią galima patirti tyrinėjant architektūrą, lankantis turguje bei žinoma – skanaujant vietinius patiekalus.

Nors Stambulas alsuoja senovės dvasia, šis miestas sparčiai kyla ir modernėja. Čia galima rasti prabangių viešbučių, kavinių, restoranų, prekybos centrų, įvairių pramogų. Veiklos čia ras kiekvienas atvykęs susipažinti su įspūdingu miestu. Stambulas tinka tiek savaitgalio kelionėms, tiek ilgesnėms atostogoms.

Kelionė į Stambulą 2020 – vienas iš būdų pažinti tikrąją Turkiją!

KĄ APLANKYTI STAMBULE?

 • Neabejotinai privalote pamatyti miesto simbolį – Mėlynąją mečetę, dar kitaip žinomą kaip Sultono Ahmedo mečetė. Kvapą gniaužiantis architektūrinis stebuklas išsiskiria savo dydžiu, šešiais minaretais, mėlynos spalvos plytelėmis bei daugybe vitražinių spalvų. Mečetė savo grožiu ir didybe traukia akį net iš tolimesnio atstumo, o įėjus į vidų atsiveria neįtikėtino grožio skliautai. Beje, mečetė vis dar naudojama pagal paskirtį – joje vyksta pamaldos, tad  verta žinoti, kad jų metu lankytojai į vidų neįleidžiami.
 • Didybe ir grožiu Mėlynajai mečetei nenusileidžiantis garsusis Sofijos soboras alsuoja istorija, kultūra bei prabanga. Šventovės sienas gaubia 56 m aukščio gausiai dekoruotas kupolas, kuris priverčia aiktelėti kiekvieną. Statinys primena Bizantijos imperijos laikus, mat buvo pradėtas statyti imperatoriaus Justiniano liepimu krikščionių bažnyčia, tačiau vėliau buvo paverstas į musulmonų bažnyčią. Šiuo metu mečetėje yra įrengtas muziejus, tačiau kai kurie tikintieji vis dar ateina čia pasimelsti.
 • Norintiems pajusti tikrąją Stambulo dvasią tiesiog privalu apsilankyti Didžiajame Stambulo turguje, kuris yra laikomas vienu didžiausiu dengtu turgumi pasaulyje. Didelėje teritorijoje įsikūrusi turgavietė pakerės kiekvieną prieskonių gausa, maisto nuostabiais kvapais bei niekada nesiliaujančiu šurmuliu. Draugiški vietiniai pakvies paragauti jų siūlomų prekių, na o nenorintiems išlaidauti tai puiki vieta pasivaikščioti ir patirti stebuklingą Stambulo energiją.
 • Cagaloglu pirtis – puiki vieta atsipalaidavimui. Pirtis dvelkia prabanga ir istorija, ji buvo pastatyta dar XVIII a., tačiau veikia iki šiol. Svečiuojantis Turkijoje būtina pamėginti tradicines turkiškos pirties paslaugas.
 • Natūraliai susiformavęs uostas – Aukso Ragas – praeityje padėjo miestui įsitvirtinti ir įgauti įtakos. Šis uostas kertasi su Bosforo sąsiauriu, o nuo netoli esančios apžvalgos aikštelės atsiveria stebuklingi vaizdai.
 • Pasiplaukiojimas laiveliu Bosforo sąsiauriu – puiki patirtis, nes kelionės metu galima puikiai pamatyti Stambulo įvairovę.

APGYVENDINIMAS:

Stambule gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Kupeli Hotel" 3*

„Kupeli Hotel" viešbutis yra įsikūręs istoriniame Sultanahmet rajone, už 400 metrų nuo šurmuliuojančio Stambulo Didžiojo turgaus. Viešnagės metu apsistosite pastelinėmis spalvomis dekoruotuose numeriuose su kietmedžio grindimis ir dideliais langais, pusryčiausite stogo terasoje, o viešbučio restorane galėsite paragauti klasikinių turkiškų ir tarptautinių valgių.

Už 200 metrų nuo „Kupeli Hotel“ rasite Çemberlitaş T1 linijos tramvajų stotelę bei pėsčiomis nueisite iki Teodosijaus cisternų, tradicinių hamamų ir populiarių Kumkapi kvartalo restoranų.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?