Savaitgalis Stambule: 4 dienos nepamirštamų įspūdžių mieste su pusryčiais

Kelionė

Jeigu Turkija Jums asocijuojasi tik su saule, baseinu, palmėmis ir „all inclusive“, vadinasi, dar nebuvote Stambule. Užteks gulėti su kokteiliu rankoje ir visą dieną „postinti“ kojų prie baseino selfi nuotraukas. Kraunamės kuprinę ir keliaujame patirti bei išragauti kitokios Turkijos!

2020-04-03

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
352,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Tarp Europos ir Azijos esančiame Turkijos mieste laukia pažintis su europietiškos, azijietiškos bei arabiškos kultūrų tradicijomis. Siauros ir triukšmingos Stambulo gatvės,trys kartus per parą sklindantys kvietimai maldai,egzotiški turgūs ir šiuolaikiniai barai bei klubai.

Stambule būtina aplankyti Sultono Ahmedo mečetę. Paprastai mečetės turi du ar keturis minaretus, Mėlynoji mečetė (mėlynąja ji vadinama dėl interjere vyraujančios spalvos) jų turi šešis. Įsidėmėkite, kad ši mečetė ne muziejus, todėl reikės nusiauti batus, o moterims prisidengti plaukus, nuogus pečius ir kelius. Keliautojų patogumui dalijami apsiaustai ir skaros.

Siauromis gatvelėmis nuklyskite iki didžiojo turgaus „Istanbul Grand bazaar“. Vienu iš didžiausių pasaulyje tituluojamame turguje 4 tūkstančiai prekyviečių, išdėstytos koridoriuose ir pasažuose, besišakojančiuose į kitas prekybos alėjas. Žvalgykitės, derėkitės, tai Stambule viena iš smagiausių atrakcijų.

Pereikite žvejų mylimą Galatos tiltą. Tai viena iš gražiausių ir idealiausių vietų sutikti saulėlydį. Norite išvysti kitą Stambulo pusę? Naktinėti pakilkite į akmeninį Galatos bokštą. Visai netoli Galatos bokšto driekiasi pašėlusių barų, kavinių ir naktinių klubų gatvės. Dar maža šėlionių? Vadinasi, metas į Istikalio prospektą – tai tinkama vieta prisisemti kosmopolitinio triukšmo.

Kita vakaro alternatyva – Čamlicos kalva. Aukščiausią – 267 metrus virš jūros lygio siekiantį – miesto tašką supa jaukus parkas ir ramybė. Dar viena alternatyva vakarui – Stambulo apžvalga nuo garlaivio, raižančio Bosforo vandenis.


APGYVENDINIMAS:

Stambule gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Kupeli Hotel" 3*

„Kupeli Hotel" viešbutis yra įsikūręs istoriniame Sultanahmet rajone, už 400 metrų nuo šurmuliuojančio Stambulo Didžiojo turgaus. Viešnagės metu apsistosite pastelinėmis spalvomis dekoruotuose numeriuose su kietmedžio grindimis ir dideliais langais, pusryčiausite stogo terasoje, o viešbučio restorane galėsite paragauti klasikinių turkiškų ir tarptautinių valgių.

Už 200 metrų nuo „Kupeli Hotel“ rasite Çemberlitaş T1 linijos tramvajų stotelę bei pėsčiomis nueisite iki Teodosijaus cisternų, tradicinių hamamų ir populiarių Kumkapi kvartalo restoranų.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Turkish Airlines“ maršrutu Vilnius-Stambulas-Vilnius;
  • 1 rankinis orlaivio bagažas iki 8 kg ir 30 kg registruotas bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • maitinimas lėktuve;
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Stambulo oro uosto ir atgal (~23 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?