IŠPARDUOTA! Savaitės atostogos Maltoje 3* viešbutyje: gyvenimo skoniui atrasti

Kelionė

Maltoje griežtoms taisyklėms nėra vietos – čia niekas niekur neskuba, autobusai važiuoja pagal savo grafiką, o pardavėja pirmiau baigs pokalbį nei imsis Jus aptarnauti. Atsipalaidavimas tiesiog tvyro ore! Skrydis + 7 n. viešbutyje su pusryčiais.

Organizatorius: „West Express“

Maltoje nėra triukšmingų didmiesčių, kvapą gniaužiančių piramidžių ar prabangių kompleksų, Malta paprasčiausiai sukurta grožėtis gamta, mėgautis senovę menančiais žvejų kaimeliais, maltiečių paprastumu ir svetingumu.

Maltoje keičiantis užkariautojams maišėsi ir rasės, kultūros, civilizacijos, tačiau maltietiškas būdas – draugiškumas, svetingumas, ramumas – liko. Taigi nenustebkite, jei maltietis pats prieis prie Jūsų ir pasiteiraus, kuo gali padėti, jei matys bent mažiausią ženklą, Jums reikia pagalbos. Kiekvieną poilsiautoją maltiečiai pasitinka išskėstomis rankomis ir gali valandų valandas plepėti nė minutę nepažvelgdami į laikrodį bei pasakoti apie keliautojams žinomas ir nežinomas Maltos vietas.

Pažintį su šalimi bet kuris vietinis rekomenduos pradėti nuo sostinės Valetos. Šachmatų lentos principu suprojektuota dabartinė sostinė paperka savo didybe ir kasdienišku jaukumu. Čia ypač dera didingos bažnyčios ir siauros viduramžiškos gatvelės, didžiuliai miesto įtvirtinimai ir mažos kavinės, o Valetos įlankos panorama ir senamiesčio balkonuose išdžiaustyti skalbiniai prikausto akis ir neleidžia atitraukti žvilgnio nuo visko aplink.

Jei leisitės į pietus, rasite senąją normanų sostinę Rabatą. Tyliuoju vadinamame mieste senamiestį juosia sienos, o centre stūkso tvirtovė. Keliautojų čia prašoma netriukšmauti, o eismas draudžiamas, kad leistų sau ir kitiems mėgautis senamiesčio grožiu, netrikdant ramybės vietos gyventojams.

Būtinai aplankykite Gozo salą. Uolų sukurtą „Žydrąjį langą“ į jūrą ką tik praūžusi audra sunaikino, tačiau žydroji lagūna vis dar džiugina keliautojus savo vaizdais.
Tačiau Maltoje keri ne tik jūros žydrynė, bet ir Valetos sodai, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į uostą ir priešingoje pusėje esančius tris miniatiūrinius miestus. Į pastaruosius rekomenduojame persikelti vietinio irkluojama valtele.
O kai parsirasite į krantą, pakeliaukite pakrante!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius–Malta–Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys 3* viešbutyje be maitinimo.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Maltos oro uosto (MLA) ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Blue Sea St. George Park 3*

Viešbutis įsikūręs Maltos naktinių pramogų rajono centre, nuo paplūdimio nutolęs 300 m, nuo artimiausios autobusų stoties 500 m. Viešbučio teritorijoje yra lauko baseinas, didelė terasa, nemokamas belaidis internetas. Apgyvendinimo įstaigos svečiai galės apsistoti standartiniuose kambariuose arba studijose.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?