Odesa – puikus poilsio pasirinkimas mažo biudžeto atostogoms

Kelionė

Odesa – puikus poilsio pasirinkimas mažo biudžeto atostogoms: skrydis, 4 n. 4* viešbutyje

2019-09-01

5 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
207,00 €
AR

Poilsiaudami Odesoje nepraleiskite progos pasigrožėti neoklasicistine miesto architektūra.
Odesos svečius labiausiai žavi Odesos Operos ir Baleto teatras. 15 metų statytas teatras pripažintas ketvirtu gražiausiu pasaulio operos ir baleto teatru. Tikriausiai daugelis besilankiusiųjų atkreipė dėmesį į 300 teatro durų, kurios pastate įrengtos tam, kad gaisro metu nežūtų žmonės. Elegantiška prabanga išorėje ir viduje, unikali akustika ir visiškai nebrangūs bilietai į dėmesio vertus šio sezono spektaklius sutraukia būrius poilsiautojų.
Nemėgstantys kultūros gali užsukti prie Odesos vizitinės kortelės Potiomkino laiptų. Įveikus 192 laiptelius, atsiveria miesto panorama.  O mėgstantiems netikėtumus vertėtų užsukti į Odesos turgų, kuriame nepastebėtas neliks namas su viena siena.
Pabuvoję turguje, apsilankykite ilgiausiuose pasaulyje 2,5 kilometro besitęsiančiuose požeminiuose katakombų tuneliuose.
Dėmesio vertas Archeologijos muziejus – vienas iš seniausių muziejų visoje Ukrainoje, kuriame saugoma daugiau nei 160 tūkstančių eksponatų, rastų vairiose pasaulio vietose. Taip pat rekomenduuotina užsukti į Tolstojaus rūmus ir pasižvalgyti po įspūdingą paveikslų galeriją bei dailės muziejų.


Ko jau ko, o pinigų maišo nusprendus pailsėti Odesoje tikrai nereikės. Atostogavusieji šiame Juodosios jūros kurorte vieningai sutiks, kad net ir kelios poilsio dienos Odesoje priverčia pasijausti labai turtingu – jūros gėrybės, gardūs patiekalai, rūšinis vynas – viskas, ko eilinis poilsiautojas iš Lietuvos, taupydamas atostogų biudžetą, atsisakytų.

Odesa puikus poilsio pasirinkimas mažo biudžeto atostogoms už kokybę su pliuso ženklu. Tai puikus pasirinkimas tiek mėgstantiems ramų poilsį, tiek besiveržiantiems linksmybių su draugų kompanija. Tarp vakarėlių liūtų Odesa garsi savo Arkadijos paplūdimiu, kuriame šelionės tęsiasi dieną–naktį.
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • skrydis oro linijomis „Ukraine International Airlines“ maršrutu Vilnius–Odesa–Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 4 naktys 4* viešbutyje be maitinimo.

Jums gali prireikti:

  • draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakyti galite čia.
  • pervežimo iš oro uosto ir atgal. Rekomenduojame naudotis taksi paslaugomis.

Papildomos išlaidos: draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

Odesoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Black Sea Otrada“ 4*

Šis viešbutis idealiai tinka poilsiui prie Juodosios jūros – įsikūręs Odesos įlankoje, paplūdimį pėsčiomis pasieksite apytiksliai per 5 minutes, vakarais galėsite pasivaikščioti maždaug už 100 metrų esančiame Prancūzų bulvare. Per maždaug 10 minučių nueisite iki Muzikinio komedijos teatro bei Dynamo“ ir „Spartak“ stadionų. Populiarioji Odesos Deribasovskaya gatvė iš viešbučio pasiekiama apytiksliai per 2 km. Apsistojusieji Booking.com viešbutį vertina 8,5 balo.


Parsisiųskite lankytinų vietų žemėlapį į savo išmanųjį ir rasite tai, ką mes rekomenduojame!

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?