Meniu
Sužinokite daugiau apie jus dominančia kelionę
Padėkite mums suorganizuoti Jums nepamirštamas atostogas - užsiminkite apie savo lūkesčius, kad pasiūlytume tik Jums skirtą kelionių variantą!

* - Privalomi laukeliai

TUI TOP - Dominika, Punta Kana, Riu Naiboa 3,5* - 11 d. su viskas įskaičiuota

Kelionė

Ieškantiems Karibų baseino davsios - rojaus kampelis Punt Kana.

2017-10-24

11 dienų

Poilsinė kelionė

Riu Naiboa 3,5*

Kelionė iš Varšuvos

1 225,00 €
AR
Aprašymas

Detalės

Viešbučio vieta - viena gražiausių vietų Dominikoje - Punta Kana. Viešbutis pilnai atnaujintas 2014 m., 300 m. iki jūros, apie 35 min. kelio nuo oro uosto, apsuptas nuostabiu ir dideliu sodu, ypač tinka ramioms atostogoms ant smaragdinio vandenyno kranto. Viešbutyje - didelis baseinas, naujas vandens pramogų parkas, saulės terasa, sveikatingumo centras "Eternal SPA" su įvairiais masažais ir kitomis atpalaiduojančiomis procedūromis ir gimnastikos salė.

Dominikoje galite ragauti įvairių pasaulio virtuvių maistą, o tiems kas trokša išbandyti tikrą Dominikos virtuvę siūlome kasdien lankytis teminiame restorane kuriame virtuvės šefas jus nustebins vaisių ir daržovių patiekalais.

Šis viešbutis yra poilsio komplekso Riu Resort dalis, todėl vakare kartu su kitų komplekso viešbučių Riu Palace Bavaro, Riu Palace Punta Cana, Riu Palace Macao ir Club Hotel Bambu svečiais linksminsitės parmoginėse programose. Dienos metu Jums pasiūlys įvairias vandens pramogas, todėl nuobodžiauti tikrai neteks.

Dominikos paplūdymiai yra vieni skaidriausų ir gražiausių, tik čia pajusite tikrą Karibų dvasią - žalias palmes ir ant jų nokstančius kvapnius kokoso riešutus. Norintiems pakeliauti siūloma apsilankyti netoliese įsikūrusiame jūros parke "Marinarium", cukraus laukuose Higüey, Altos de Chavón, Isla Saona, Caribbean Cachondeo kur galėsite pajodinėti žirgais ir patirti įvairių nepamiršatmų nuotykių.

Vietiniai byloja, kad apsilankę Punta Kanoje svečiai pripažįsta, kad jų svajonės išsipildė!

Viešbučio interneto svetainė.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Žemėlapis
Atsiliepimai

Parašyti savo atsiliepimą

You're reviewing: TUI TOP - Dominika, Punta Kana, Riu Naiboa 3,5* - 11 d. su viskas įskaičiuota

Būkite pirmas aprašęs šią prekę