Poilsis Meksikoje: 5* viešbutis „Hotel Riu Lupita“ su viskas įskaičiuota

Kelionė

Susipažinsite su vietos gyventojais, mėgausites egzotine gamta, saulės voniomis paplūdimyje bei patirsite tikrąjį poilsį.

2020.03.22

Kaina:

1 099 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Dvivietis

Organizatorius:TUI

Mes džiaugiamės, kad 2012-aisiais išpranašauta pasaulio pabaiga taip ir neatėjo, nes kitaip šiandien negalėtume pasiūlyti aplankyti majų ir actekų civilizacijos lopšio Meksikos. Reikia paskubėti pasimėgauti civilizacijos nepaliesta gamta, mėlyno vandens pakrantėmis ir balto smėlio paplūdimiais. Kas žino? Gal majai suklydo ir  visa tai, kas stulbina ir palieka neišdildomą įspūdį, visgi yra labai laikina…Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 5* viešbutyje;
  • maitinimas- viskas įskaičiuota.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • Skrydžio į Varšuvos oro uostą. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.


APGYVENDINIMAS: 

Hotel Riu Lupita 5*

Šis viešbutis kviečia poras bei šeimas praleisti laiką kartu egzotinės gamtos apsuptyje, mėgautis spa procedūromis bei vietiniu maistu restoranuose, gyvos muzikos pasirodymais. „Hotel Riu Lupita“ numeriuose yra oro kondicionierius, palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai ir seifai.

Viešbučio teritorijoje yra keturi restoranai, baseinas, o visa aplinka yra apsupta sodais. Taip pat paplūdimį pasieksite vos per 5 min nemokamu autobusu.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?