Juodosios jūros kurortas Odesa: 6 n. „Arcadia Villa“ 3* viešbutyje be maitinimo

Kelionė

Kelionė į Odesą 2020 – puikus pasirinkimas norintiems nepakartojamų atostogų, bet turintiems ribotą biudžetą ar nenorintiems investuoti didelių sumų, nes planuoja dar keletą kelionių. Atostogos Odesoje 2020 metais, tai ko gero vienas geriausių sprendimų per visus metus!

2020-06-28

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
356,00 €
AR

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ukraine International Airlines“ maršrutu Vilnius-Odesa-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 6 naktys 3* viešbutyje be maitinimo.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Odesos oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

ODESA

Gamtos grožis, saulėtas klimatas ir malonaus smėlio paplūdimiai Odesoje – viskas, ko reikia šaunioms atostogoms nuo darbų ir rutinos siekiančiam atitrūkti žmogui. Poilsis Odesoje patiks tiek ramių atostogų mėgėjams, tiek ieškantiems linksmybių. Vakarėlių liūtams vertėtų traukti į Arkadijos paplūdimį, čia šėlionės tęsiasi dieną–naktį.

Odesos svečius labiausiai žavi Odesos Operos ir Baleto teatras. 15 metų statytas teatras pripažintas ketvirtu gražiausiu pasaulio operos ir baleto teatru. Tikriausiai daugelis besilankiusiųjų atkreipė dėmesį į 300 teatro durų, kurios teatre įrengtos, jog gaisro metu nežūtų žmonės. Elegantiška prabanga išorėje ir viduje, unikali akustika ir visiškai nebrangūs bilietai į dėmesio vertus šio sezono spektaklius sutraukia būrius poilsiautojų.

KĄ APLANKYTI ODESOJE?

  • Kultūra mažiau besidomintys gali užsukti prie Odesos vizitinės kortelės Potiomkino laiptų. Įveikus 192 laiptelius, atsiveria miesto panorama.
  • Mėgstantiems netikėtumus vertėtų užsukti į Odesos turgų, kuriame nepastebėtas neliks namas su viena siena.
  • Pabuvoję turguje, apsilankykite ilgiausiuose pasaulyje 2,5 kilometro besitęsiančiuose požeminiuose katakombų tuneliuose.
  • Taip pat rekomenduotina užsukti į Tolstojaus rūmus ir pasižvalgyti po įspūdingą paveikslų galeriją bei dailės muziejų.

APGYVENDINIMAS:

Odesoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

Arcadia Villa 3*

Apgyvendinimo įstaiga nuo vieno populiariausių Arkadia paplūdimio yra nutolusi 550 m, nuo Odesos tarptautinio oro uosto 7 km. Čia veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtos terasos, lauko kepsninė. Vilose svečiai ras palydovinė televizija, valgomojo zona, virtuvė ir vonios kambarys.


Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?