Gražiausių panoramų miestas Neapolis: 3 n. „Hotel Smeraldo“ 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Ieškai autentiškų patirčių? Mėgsti paplūdimio pramogas ir mitais apipintas istorines vietas? Keliauk atostogų į turistų dievinamą Neapolį. Dešimt balų garantuota!

2019-09-26

4 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
242,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Neapolis turistui atveria dar nepažintą, bet ne mažiau didingą nei Romos veidą. Į UNESCO sąrašą įtrauktos vingiuotos senamiesčio gatvelės, iš bet kurios panoramos atsiveriantis miesto simbolis – Vezuvijus, Tirėnų jūros skalaujamas Sorento pusiasalis su aukštai virš jūros iškilusiomis uolomis, Neapolio įlankos salos su romėniškuoju palikimu.

Neapolis keri poilsiautojus iš visų žemės kampelių. Tai vieta, kurią būtina aplankyti, viešint ar dar tik ruošiantis į Italiją.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas-Neapolis-Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais.

Skrydžio laikas gali keistis. Išvykimo laiką rekomenduojame pasitikrinti oro linijų interneto svetainėje dieną prieš išvykimą.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Neapolio oro uosto ir atgal (~49 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

  • Važiuokite metro I linija, nes metro stotys tikri meno kūriniai.
  • Ekskursija aplankant senovės Romos miestą Herkulaneum ir Vezuvijų ( nuo 48 €)

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Neapolyje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Hotel Smeraldo“ 3*

Viešbutis įsikūręs Qualiano rajone, šalia World Water Park vandens parko. Apgyvendinimo įstaigoje rasite SPA centrą, vidaus ir lauko baseinus, grožio saloną, barą, nemokamą parkavimo aikštelę.

Kambariuose yra oro kondicionierius, televizorius, seifas, mini baras, Wi-Fi, vonios kambarys, balkonas.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?