IŠPARDUOTA! Atostogos Italijos pakrantėje saule džiuginančiame Baryje

Kelionė

Kviečiame keliauti į Italiją, Barį, kur lepina maloni šiluma!

2019-07-04

4 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis, traukinio bilietai ir viešbutis.

Svajingas, žaismingas, šiltas ir vasariškas Baris – geresnės vietos atostogoms ir nesugalvosi. Kvapą gniaužiantys jūros vaizdai, auksinio smėlio paplūdimai su virš jūros pakibusiomis stačiomis uolomis ir krištolinė jūra – magiškai traukia vėl sugrįžti čia jau poilsiavusį keliautoją ir visiškai užburia Apulijos regione pirmą kartą besilankantį poilsiautoją. Greičiausiai nuklysite ir toliau už Bario, patikėkite įlankose ir įlankėlėse atsivers didingi bangų mūšos į uolas vaizdai. Galėsite čia pat prisėsti ir stebėti, kaip ritasi Adrijos jūros bangos, o vietos gyventojai niekur neskubėdami  mėgaujasi itališku gyvenimu.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas-Neapolis-Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • traukinio bilietai „Trenitalia“ Neapolis-Baris-Neapolis
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.


JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Bario oro uosto ir atgal (~8 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Baryje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Residence Federiciano“ 3*

„Residence Federiciano“ viešbutis nuo Bario centro nutolęs 10 km. Šiame viešbutyje yra restoranas, poilsio baras su sodu bei dalykinių susitikimų salės. Kievkieną rytą yra teikiami gausūs pusryčiai, kurių metu galėsite mėgautis saldžiais bei pikantiškais valgiais. Viešbučio kambariuose yra oro kondicionierius, nemokamas belaidis internetas, palydovinė televizija, vonios kambariai.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?