Atostogos Italijos pakrantėje saule džiuginančiame Baryje

Kelionė

Kviečiame keliauti į Italiją, Barį, kur vis dar lepina maloni šiluma!

2019-05-14

5 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
299,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Svajingas, žaismingas, šiltas ir vasariškas Baris – geresnės vietos atostogoms ir nesugalvosi. Kvapą gniaužiantys jūros vaizdai, auksinio smėlio paplūdimai su virš jūros pakibusiomis stačiomis uolomis ir krištolinė jūra – magiškai traukia vėl sugrįžti čia jau poilsiavusį keliautoją ir visiškai užburia Apulijos regione pirmą kartą besilankantį poilsiautoją. Greičiausiai nuklysite ir toliau už Bario, patikėkite įlankose ir įlankėlėse atsivers didingi bangų mūšos į uolas vaizdai. Galėsite čia pat prisėsti ir stebėti, kaip ritasi Adrijos jūros bangos, o vietos gyventojai niekur neskubėdami  mėgaujasi itališku gyvenimu.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius-Baris-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 4 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.


JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Bario oro uosto ir atgal (~8 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Baryje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Boston“ 3*

Pačiame Bario centre įsikūręs 3 žvaigždučių „Boston" viešbutis yra už 350 metrų nuo Via Sparano parduotuvių rajono, o iki centrinės geležinkelio stoties ir gražios pakrantės alėjos nueisite per 10 minučių. Taip pat Bario istorinę centro ir Šv. Mikalojaus katedrą pasieksite pėsčiomis per 5 min.

Viešbučio kambariuose svečiai ras oro kondicionierius, nemokamus belaidžius internetus, kompaktiškus vonios kambarius ir mini barus. Apgyvendinimo įstaigoje tiekiami gausūs savitarnos pusryčiai, o  bare svečiai galės užsisakyti klasikinių gėrimų bei vietinių stipriųjų gėrimų.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?