7 n. saulėtoje Maljorkoje 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Kažkada buvusi svajonė, dabar Maljorka virto kiekvienam keliautojui ranka pasiekiama realybe.

2019-05-25

8 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
370,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis. Daugiau informacijos apie į kainą įskaičiuotas paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Maljorka – paplūdimių mylėtojų traukos centras. Ispaniškos kasdienybės ritmai, jaukūs nedidučiai miesteliai ir įspūdingo mėlynumo Viduržemio jūra. Argi gali būti geresnis scenarijus atostogoms?

Vargu!!! Šioje saloje kiekvienas keliautojas pamiršta kasdienius rūpesčius, o ištroškę nepakartojamų vaizdų, kalnų, aukštų Viduržemio jūros ban­gų skalaujamų skar­džių, smėlėtų paplūdimių ras veiklos pagal savo pomėgius. Siautulingų vakarėlių mėgėjai bus patenkinti - Maljorkoje beveik kiekviename mieste rasite bent po kelis klubus, karaokės barus, restora­nus ir kavines su muzika bei šėlioti nusiteiku­siais poilsiautojais.

Norintys tikro poilsio įvertins nepakartojamo grožio paplūdimius. Saulės ir vandens gerbėjams siūlome pasimėgauti nesukultūrintais paplūdimiais - pabūsite arčiau gamtos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas-Maljorka-Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.


JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Maljorkos oro uosto ir atgal (12 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Maljorkoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Bellevue Vistanova“ 3*

Viešbutis įsikūręs Maljorkos Palmanovos kurorte, vos 200 m nutolęs nuo populiariosios Punta Ballena gatvės. „Bellevue Vistanova“ yra įrengtas lauko baseinas su atvira terasa, užkandinė prie baseino, kavinė, savitarnos restoranas, kuriame patiekiami tarptautiniai patiekalai. Visuose kambariuose yra oro kondicionierius, televizorius, seifas, vonios kambarys, balkonas.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?