Savaitės atostogos: basomis po Alikantę

Kelionė

Vietiniai sako, kad smagiausia Alikantę pažinti pėsčiomis. Ir dar būtinai be batų!

2020.04.05

Kaina:

428 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standard

Organizatorius: „West Express“

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis. Daugiau apie į kainą įskaičiuotas paslaugas – skiltyje „Papildoma informacija“.

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas–Alikantė–Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys 3* viešbutyje su be maitinimo.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Alikantės oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

ALIKANTĖ

Pasak vietinių, į Alikantę atvykusiems turistams batus rekomenduoja palikti namuose ir basomis pasivaikščioti viduramžius menančiomis akmeninėmis gatvelėmis – tai jausmas, kurį privalo pajusti kiekvienas. Alikantė siūlo begalę vandens pramogų: pasiplaukiojimą jachtomis, vandens motociklais ar kateriais. Nusibodo vandens pramogos? Keliaukite į vakarėlius, nes būtent čia susipažinsite su vietiniais ir jų mentalitetu. Jeigu ieškote karštos saulės, svaigaus ritmo  ir nuostabių paplūdimių, metas krautis lagaminus. Alikantė laukia Jūsų!
Vos nusileidus lėktuvui, atsipalaiduosite ir pamiršite rytojų... Kasdienybės rūpesčiai Alikantėje pasimiršta už pirmo posūkio.
Dienomis galėsite pasilepinti paveiksliukus primenančiuose paplūdimiuose arba pasivaikščioti turistų jau atrastais ar kol kas dar tik vietiniams žinomais keliais. Net jei ir nesate vakarėlių liūtas, saulei nusileidus kartu su temperamentingaisiais ispanais pasimėgaukite šio kurorto naktiniu gyvenimu.
Būtinai aplankykite Šv. Barboros pilį. Net jei nesate architektūrinių paminklų entuziastas, pagalvokite dar kartą, nes tvirtovė yra viena iš didžiausių visoje Ispanijoje ir tiesiog alsuoja Viduramžiais. Nuo pilies kalno pasigrožėsite nuostabiu Alikantės kraštovaizdžiu, kuris tiesiog atima žadą.
Ne mažiau nuostabesnė ir Tabarkos sala. Nuo Alikantės krantų 20 km nutolusi poilsiautojų mylima sala dėl savo žavių  įlankų, paplūdimių, skaidraus vandens, rifų, vietinių jūros gėrybių.
Apie 24 km į šiaurę nuo Alikantės nutolę Kandeliabros urvai. Maždaug 150 metrų ilgio urvuose galima grožėtis įspūdingais stalaktitais ir stalagmitais. Pagrindinis urvo akcentas – bažnyčių ar katedrų skliautus primenantys nuo lubų žemyn kabantys 12 m stalaktitai, o prieš juos nuo žemės aštrius smaigalius atstatę stalagmitai. Tai tik keletas iš vietų, kurias privalote pamatyti Alikantėje. Ir pažintis privalo prasidėti būtent nuo čia.APGYVENDINIMAS:

Alikantėje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

Hotel Albahia 3*

Viešbutis įsikūręs itin patogioje vietoje. Šalia viešbučio yra tramvajų stotelė  iš kurios lengvai pasieksite miesto centrą, paplūdimį pasieksite vos per 8 minutes pėsčiomis, o senamiestis nuo apgyvendinimo įstaigos  nutolęs tik 2 km. „Hotel Albahia“ teritorijoje galėsite mėgautis vandens pramogomis lauko baseine ir paragauti tradicinių patiekalų viešbučio restorane. Viešbučio kambariuose rasite oro kondicionierių, šildymo sistemą, seifą, palydovinę televiziją.


 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?