IŠPARDUOTA! Vandens pramogos Berlyne

Kelionė

Jei išsiilgote šilumos, tuomet pasinerkite į tropikų karštį! Tik 60 km. nuo Berlyno Jūsų laukia pramogos didžiausiame Europoje tropikų parke.

2018-10-27

4 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Jei išsiilgote šilumos, tuomet pasinerkite į tropikų karštį. Tik 60 km. nuo Berlyno lauks pramogos didžiausiame Europoje tropikų parke. Parkas atviras 365 dienas ir 24 valandas. Milžiniškame, 360 metrų ilgio ir 210 metrų pločio, angare technologijų pagalba sukurtos tikros tropinės salos: įspūdingos skaidraus vandens lagūnos, baltas smėlis,  ošia tikros džiunglės, čiulba egzotiniai paukščiai, grakščiai vaikštinėja rožiniai flamingai. Čia sukurtame Atogrąžų kaimelyje su tradiciniais Tailando, Borneo, Samoa ir Balio salų nameliais veikia didžiulis baseinas su 200 metrų ilgio smėlio paplūdimiu, Balio lagūna, fontanais ir dirbtiniais kanalais bei Atogrąžų mišku. Paties angaro kupolo viduje įrengtas didžiausias pasaulyje atogrąžų miškas po stogu, čia auga apie 50 tūkstančių įvairiausių medžių ir krūmų. O žaliuojančius bananus, mėsėdžius augalus, kavamedžius ir kitus egzotinius augalus parko lankytojai gali apžiūrėti leisdamiesi į kilometro kelionę miško takeliu. Iš Berlyno centrinės stoties nuvykti galite traukiniu iki Brand Tropical Island stotelės (bilieto kaina nuo 9 € / į vieną pusę). O nuo stotelės iki pat parko nuveš nemokamas Tropical Island autobusas. Bilietas į parką kainuoja  42 € (priklauso nuo apsilankymo laiko ir trukmės), vaikui iki 12 m. 33 €.


APGYVENDINIMAS VIEŠBUTYJE "TITANIC COMFORT MITTE 3*"

Berlyne gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).Berlyno miesto centre, tarp Aleksandro ir Potsdamo aikščių įsikūręs, jaukus 3* viešbutis „Titanic Comfort Mitte “ 3*  klientams siūlo puikius, visiškai įrengtus kambarius. Iš šio viešbučio labai lengvai ir patogiai galima pasiekti beveik visas Berlyno vietas (vietovės žemėlapį rasite skyriuje "ŽEMĖLAPIS"). Modernūs ir erdvūs kambariai leis pasijusti lyg namuose!

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius – Berlynas – Vilnius;
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
 • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

KELIONĖS KAINA:

 • 199 €  suaugusiam (dvivietyje kambaryje);
 • 179 € vaikui (kai keliauja su dviem suaugusiais).

SKRYDŽIŲ LAIKAI:

 •  Vilnius – Berlynas 16:35 – 17:10
 •  Berlynas – Vilnius 13:35 – 16:10

Skrydžio laikas gali keistis. Išvykimo laiką rekomenduojame pasitikrinti oro linijų interneto svetainėje dieną prieš išvykimą.

JUMS GALI PRIREIKTI:

 • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
 • medicininių išlaidų;
 • neįvykusios kelionės;
 • kelionės jungties praradimo ir bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt;
 • pervežimo iš Berlyno oro uosto ir atgal (20 € / asm.). Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • draudimas;
 • mokamai vežamas orlaivio bagažas;
 • miestų turistiniai mokesčiai;
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?