IŠPARDUOTA! Atostogos Viduržemio jūros saloje Kipre!

Kelionė

Paprastai per atostogas keliautojai staigmenų laukia mažiausiai. Visgi išsiruošus į Kiprą laukia dviguba staigmena, keliautojų pamėgta ir teigiamai įvertinta: skrydis + 7 n. apartamentuose.

2019-03-21

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR


Atostogas Kipre geriausiai apibūdina posakis „moki už vieną, gauni du“. Ir čia tikrai ne apgaulė ar paslėptas reklaminis triukas. Tiesiog Kipre vis dar gyvos graikų ir turkų kultūros.

Salos pietuose ypač jaučiama graikiškoji dvasia, o šiaurę vis dar valdo turkai. Nors pietinė ir šiaurinė salos dalys yra padalytos, keliautojams niekas nedraudžia laisvai migruoti iš pietų į šiaurę. O mes net rekomenduojame, pakeliavus po pietus, užsukti ir į šiaurę, nes ten yra be galo gražių dalykų.

Pavyzdžiui, 30 metų negyvenamas miestas vaiduoklis Famagusta. Anksčiau šiame mieste ilsėjosi monarchai. Iš anų laikų didybės šiandien likę tik apleistos praeities vaizdai.

Vykdami į šiaurę neužmirškite pasiimti savo paso, kitaip nepateksite į išskirtinio grožio Kirenijos miestą – garsų istorinį miestą ir kurortą.

Pasinaudokite puikia galimybe pamatyti dvi kultūras visiškai šalia viena kitos. Kelionė viena, o netiesiogiai aplankysite dvi šalis.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas–Pafosas–Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Pafoso oro uosto ir atgal (17 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

APGYVENDINIMAS:

Pafose gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„St Nicolas Elegant Residence“ 4*  

Viešbutis yra įsikūręs Chorakos miestelyje, šalia parduotuvių ir restoranų. Čia rasite SPA centrą, restoraną, baseiną, kino teatrą, vaikų žaidimo aikštelę, krepšinio aikštelę bei sporto salę.

Kambariai įrengti su nedidele virtuve, juose yra televizorius, DVD grotuvas, oro kondicionierius, balkonas.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?