IŠPARDUOTA! Pažinkite Perų keliaudami dviračiu

Kelionė

Vienuolikos dienų kelionė tikriems kelionių dviračiais mėgėjams

Balandis–Spalis

11 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

PAŽINKITE PERU KELIAUDAMI DVIRAČIU

Šią pažintį pradėsite nuo Peru sostinės Limos, mindami dviratį pamatysite ir prabangių rajonų, ir žvejų ar menininkų susibūrimo vietų bei nuolat lydinčią vandenyno pakrantę. Nuskridę į Kusko pasinersite į inkų archeologinį palikimą. Minsite dviratį per Šventąjį slėnį, matysite įvairiaspalves Andų kalnų bendruomenes. Pėsčiomis eisite legendiniu inkų keliu į Maču Pikču.

11 dienų kelionėje išbandysite ne tik dviračius – keliausite traukiniu, skrisite vietinėmis avialinijomis ir važiuosite vietiniu autobusu. Lauks 10 skanių pusryčių, 3 pietūs ir 4 vakarienės. 7 naktis gyvensite viešbutyje, o 3 naktis praleisite palapinėse.

 1 DIENA. LIMA

Savarankiška pažintis su Peru sostine Lima. Apžiūrėkite kolonijinę Limą: Didžiąją aikštę, Katedros bažnyčią, Prezidento rūmus,  Miraflores-prestižinį Limos rajoną, pasivaikščiokite po romantišką  Meilės parką, pamatykite garsią skulptūrų grupę “Andų įsimylėjėlių pora”. Būtinai aplankykite Aukso muziejų, kur eksponuojama vertinga iki inkų egzistavusios epochos kolekcija: papuošalai, laidojimo kaukės, ginklai. Nakvynė.

 2 DIENA. LIMA – KUSKAS (P)

Pasibalnoję dviračius skriesite po bundančią Limą. Apie 3,5 valandos minsite skirtingais Limos kvartalais. Vėliau pervežimas į oro uostą, skrydžiui į Kuską. Laikas skirtas prisitaikyti prie pasikeitusio aukščio ( 3450 m. virš jūros lygio) ir vakarinis pasivaikščiojimas su vadovu po Kusko miestą. Nakvynė.

 3 DIENA. KUSKAS (P)

Jei nemėgstate voliotis lovoje, nukeliaukite į San Pedro turgų ir San Blaso aikštę. Vėliau lauks 4 valandų pasivažinėjimas dviračiais ( nuvažiuojamas atstumas apie 10 km.) po  netoli miesto esančius Raudonosios tvirtovės Puka Pukara-administracinio ir karinio inkų laikų centrą, Vandens kulto inkų centro Tambomačajo ir architektūrinį kompleksą Saksajuamaną. Užkandis pakeliui. Nakvynė.

 4-5-6 DIENOS. ŠVENTASIS SLĖNIS (P)

Trijų dienų nuotykis kalnų dviračiais po Šventąjį slėnį. Minsite po 3 – 4 valandas nuostabiais slėniais, smagiais nusileidimais ir nedideliais pakilimais. Tai puiki proga prisitaikyti prie klimato ir aukščio bei dviračio. Kelionę pradėsite nuo Huakarpei ežero, keliausite palei Urubambos upę, kirsdami senuosius inkų kelius. Pasieksite įdomų Pisako miestelį, įkurtą prie inkų forto. Kitą dieną tęsite kelionę mindami apie 34 kilometrus žvyrkeliu, stebėdami vietinių gyvenimą. O nakčiai įsikursite bungaluose sodų apsuptyje. Paskutiniąją dieną autobusu važiuosite į Činčero, o nuo ten minsite apie 30 kilometrų pro Oljantaitambo, pamatysite Huaypo lagūną.Šią dieną įskaičiuotas pietų davinys. Iš Oljantaitambo traukiniu riedėsite į Akva Kalientės, kur lauks nakvynė.

 7-9  DIENOS.  INKŲ KELIAIS (P, PI, V)

Užsisakydami kelionę turėsite pasirinkti programą šioms 4 dienoms : Klasikiniais inkų keliais ar ypatingais inkų keliais. Pagrindinį bagažą paliksite Kusko viešbutyje, o gavę nedidelę kuprinę, į ją turite susidėti daiktų 4 dienoms, bet kad svoris neviršytų 6 kg. Ši kuprinė kaip ir maistas bei reikalinga įranga bus nešama nešikų. Daiktus iš kuprinės galėsite pasiimti tik vakarais, nes nešikai keliauja pirmi.

Daugiau apie laukiančias keliones ir jų skirtumus papasakosime biure , renkantis kelionę.

 10 DIENA. KUSKAS – MAČU PIKČU(P)

Su gidu apžiūrėsite šią magišką vietą, kurioje anuomet buvo šventyklos, rūmai bei observatorija. Traukiniu grįšite į Kuską. Nakvynė.

 11 DIENA. KUSKAS (P)

Po pusryčių kelionė namo.   

Į kainą įskaičiuota:

 • Angliškai kalbančio gido, nešikų ir virėjo paslaugos;
 • Keliavimas autobusu, traukiniu, vidiniai skrydžiai;
 • Dviratis;
 • Maitinimas pagal programą( 10 pusryčių; 3 pietūs, 4 vakarienės);
 • Ekskursijos pagal programą ir bilietai į programoje numatytus objektus;
 • 7 nakvynės vidutinės klasės viešbučiuose ir 3 nakvynės palapinėse.

Papildomos išlaidos:

 • Skrydis iki Peru ir atgal;
 • Kelionių draudimas;
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • Programoje nenumatytos ekskursijos;
 • Arbatpinigiai gidams bei vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Pasikeitus lėktuvų bilietų ir kitų paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina taip pat gali keistis;
 • Organizatorius pasilieka teisę keisti ekskurisjos eiliškumą ir viešbučius;

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?