Pažintis su Kijevu ir Černobyliu

Kelionė

Leiskitės į pažintinę kelionę, kurioje savo akimis pamatysite didžiausios branduolinės jėgainės katastrofos padarinius.

Kelios datos

4 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
355,00 €
AR

Nesibaigiantys atradimai lauks Ukrainos sostinėje  Kijeve ir Černobylyje. Galimybė savo akimis pamatyti didžiausios branduolinės jėgainės katastrofos vietą. Sužinosite kaip po kone 33 metų žmonės gyvena ten dabar.

Černobylį gali lankyti tik asmenys virš 18 metų. Ekskursijos metu privalu turėti pasą. Drabužiai turi dengti visą kūną (šortai ir marškinėliai neleidžiami).

KELIONĖS KAINA ASMENIUI:

  • dviviečiame kambaryje - 355 €
  • vienviečiame kambaryje - 470 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 3 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais;
  • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
  • Ekskursija su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu į Černobylį;
  • 3 valandų ekskursija su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu po Kijevą.

 Papildomai :

  • Skrydis iki Kijevo ir atgal (nuo 60 €).

1 DIENA. Kijevas

Skrydis Vilnius – Kijevas. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį Khreschatyk 4*. Laisvas laikas savarankiškai pažinčiai su Ukrainos sostine. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Černobylis

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Černobylį. Atstumas apie 90 kilometrų. Kirsite patikros punktą Dityatki, esantį 30 km spindulio zonoje. Pietūs vietinėje kavinėje.  Aplankysite 10 km zoną ir slaptąjį „Duga 1“ objektą. Gidas papasakos kas vyko anuomet, kaip 150 000 žmonių turėjo čia ir dabar palikti savo namus, kiek narsių žmonių žuvo likviduodami katastrofą. Praėję radiacijos kontrolę, keliausite atgal į Kijevą. Nakvynė  viešbutyje.

3 DIENA. Kijevas

Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Kijevą. Gidas supažindins su miestu, pamatysite Nepriklausomybės aikštę, operos pastatą, auksinius vartus, šv. Sofijos katedrą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje

4 DIENA. Kijevas

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Kijevas – Vilnius

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?