Pažintinė kelionė su poilsiu į Filipinus su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionė

GARANTUOTAS IŠVYKIMAS !

2020.03.10

Kaina:

1 799 € / asm.

Trukmė:
14 dienų
Kambarys:
Standartinis
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Atraskite Filipinus – nuostabią vietą, primenančią mozaikos meno kūrinį, sudėliotą iš septynių tūkstančių dailių salų, plūduriuojančių žydrame vandenyne. Kad pajustumėte ir suprastumėte Filipinų grožį, negalite sėdėti vienoje vietoje – būtina keliauti iš vienos mozaikos dalies į kitą, patirti neįtikėtinų atradimų: pasitikti saulėtekius ir lydėti saulėlydžius, nerti į šiltus krištolo skaidrumo vandenis, slepiančius koralų stebuklus, susitikti su draugiškais žmonėmis, keliauti per tūkstančių metų senumo ryžių terasas, kurių akmeniniai laiptai tarsi kyla į dangų, plaukti ilgiausia pasaulyje požemine upe, pasisveikinti su ilgakulniais – nykštukiniais primatais milžiniškomis akimis, pailsėti balto smėlio laukiniame paplūdimyje.

kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 11 nakvynių 3-4* viešbučiuose; 
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • kelto bilietas Boholis - Sebu;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 6 pietūs;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos Maniloje ir Boholyje, angliškai kalbančio gido paslaugos Banavėje ir Palavane;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • tarptautiniai ir vietiniai lėktuvo bilietai  į Filipinus ir atgal (nuo 1100 €);
 • Manilos oro uosto išvykimo mokestis  (apie 17 $)
 • vietinių skrydžių oro uostų mokesčiai (jei yra);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas; medicininių išlaidų draudimas; neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

  • Kontrastingoji Filipinų sostinė Manila
  • Garsiausios Banavės ryžių terasos – UNESCO objektas
  • Net trys Filipinų salos: Sebu, Boholis ir Palavanas
  • Įspūdingos kūgio pavidalo Šokolado kalvos Boholio saloje
  • Galimybė pamatyti unikalų į delną telpantį gyvūną filipininį ilgakulnį
  • Plaukimas požemine upe
  • Poilsis balto smėlio paplūdimiuose
  • Gražiausi saulėlydžiai

   1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–MANILA

   2 DIENA. MANILA

   Atskridę į Manilą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Maniloje.

   3 DIENA. MANILA–BANAVĖ (Pi)

   Po ankstyvų pusryčių išvyksite į Šiaurės Lusoną. Pasiruoškite ilgai kelionei (kartais ir serpentinais). Kelionės metu stabtelėsite pasigėrėti Centrinės Kordiljeros kalnų papėdėje atsiveriančiais vaizdais su ryžių terasomis ir kaimeliais, o kartu pailsėti ir nusifotografuoti puikių vaizdų! Vietiniai Kordiljeros gyventojai – igorotai. Dauguma jų iki šiol laikosi tradicijų, užsiima senaisiais amatais ir tuo džiugina turistus. Ši vieta labiausiai žinoma dėl įspūdingų ryžių terasų ir dar vadinama Aštuntuoju pasaulio stebuklu. Banavės ryžių terasos įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip Filipinų civilizacijos lopšys. Jų amžius siekia apie 2 tūkst. metų. Vėlyvą popietę atvyksite į Banavę, paprastą kalnų miestelį, iš visų pusių supamą raižytų kalnų terasų. Nakvynė viešbutyje. Nuvažiuotas atstumas apie 360 km (~ 7–8 val.).

   Dienos akcentas Aštuntasis pasaulio stebuklas, UNESCO saugomos Banavės ryžių terasos.

   4 DIENA. BANAVĖ (P, Pi)

   Po pusryčių išbandysite spalvingus džipnius. Tai autobuso ir džipo hibridai, likę po Antrojo pasaulinio karo, tikras filipiniečių pasididžiavimas. Susėdę į juos leisitės į visos dienos išvyką po Banavės ryžių terasas ir vietinius kaimelius. Užgniaužę kvapą žvelgsite į tūkstančius metų skaičiuojančias terasas, kalnų takeliais ir rėžius skiriančiomis akmeninėmis pertvaromis leisitės per vešlius ryžių laukus, grožėsitės jų panorama, drėkinimo sistemomis – žmogaus rankų sukurtu stebuklu. Pietūs ekskursijos metu. Aplankysite Banga-an kaimelį, įsikūrusį vaizdingame terasų slėnyje. Čia sutiksite draugiškus vietos gyventojus ir pamatysite jų namelius, taip artimiau susipažinsite su jų kasdienybe. Nakvynė viešbutyje Banavėje.

   Dienos akcentas Akistata su Banavės kasdienybe – pribloškiantys vaizdai ir draugiški vietiniai.

   5 DIENA. BANAVĖ–MANILA (P, Pi)

   Papusryčiavę pasigrožėsite kalnų panorama ir vyksite į Manilą. Pietūs kelionės metu. Pavakarę atvyksite į Manilą. Laisvas laikas ir nakvynė Maniloje. Nuvažiuotas atstumas apie 360 km (~ 7–8 val.). 

   6 DIENA. MANILA–BOHOLIO SALA (P)

   Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Boholį – dešimtą pagal dydį salą Filipinų archipelage. Ši atogrąžų sala vilioja ne tik Šokolado kalvomis, bet ir nuostabia gamta, kalnais. Prie jos krantų nusidriekę koraliniai rifai, o pačius krantus puošia balto smėlio paplūdimiai bei romantiškos įlankėlės, kurias mėgsta nardytojai. Populiari turistų pramoga – delfinų ir banginių stebėjimas. Vietiniai salos gyventojai veisia galvijus, augina ryžius, kukurūzus, bananus, cukranendres, kokosus. Atskridę vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Boholio saloje.

   7 DIENA. BOHOLIO SALA (P, Pi)

   Po ankstyvų pusryčių leisitės apžiūrėti Boholio stebuklų. Vyksite į Koreljos miestą ir apsilankysite Filipininių ilgakulnių tyrimų ir plėtros centre, kuris veikia kaip prieglobstis patiems mažiausiems pasaulio primatams. Tai fantastiško grožio padarėliai, gyvenantys tamsoje ir vienatvėje. Būtent dėl to žmonių dėmesys dieną ir trukdo jiems. Filipininių ilgakulnių (Tarsius surichta) pasaulyje yra likę vos keli tūkstančiai ir beveik visi jie glaudžiasi Boholyje. Apžiūrėsite seniausią šalyje iš akmens pastatytą Baklojano bažnyčią, kurioje galima išvysti įdomią religinių relikvijų, drabužių, piktogramų bei senovinių lotyniškų giesmių, surašytų ant pergamento, parodą. Ekskursiją tęsite po žmogaus užaugintą Bilaro mišką. Tai 2 km ilgio tankus raudonmedžių miškas, lydintis į Šokolado kalvas – šalies geologinį stebuklą. Iš tolo kalvos atrodo kaip triufeliai, keičiantys spalvą pagal metų laikus, ir yra vadinami šokoladiniais dėl vasarą nurundančios žolės. Pėsčiomis pakilsite į apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria nuostabi panorama. Plauksite Laboko upe ir pietausite laive. Nakvynė viešbutyje Boholio saloje.

   Dienos akcentai Pažintis su mažiausiu pasaulyje primatu filipininiu ilgakulniu ir tik akimis ragaujamos Šokolado kalvos.

   8 DIENA. BOHOLIO SALA–SEBU SALA–PALAVANO SALA (P, Pi)

   Po pusryčių vyksite į prieplauką ir plauksite į Sebu salą, didžiausią Filipinų salyne, dažnai vadinamą Pietų Karaliene. Saloje įsikūrę net šeši didieji miestai: Sebu, iki XVII a. buvusi Filipinų sostinė, Danao, Lapulapu, Mandavė, Toledas ir Talisajus. Nuo XIII–XVI a. Sebu sala žinoma kaip Zubu arba Sugbo, joje gyveno musulmonai ir gentys, praktikavusios animizmą. Žinoma, kad šie žmonės prekiavo su gretimomis šalimis – Indonezija ir Malaizija. 1521 m. su penkių laivų flotile atplaukęs F. Magalhãesas pakrikštijo apie 700 vietinių gyventojų, salos bendruomenės vadą ir pakrantėje iškėlė didelį medinį kryžių. Taip prasidėjo ispanų kolonizacija. Trumpos ekskursijos po Sebu metu matysite pirmąją europiečių tvirtovę San Pedro, Magalhãeso kryžių, žymintį krikščionybės Filipinuose pradžią, Santo Nino (Šv. kūdikėlio) baziliką, pastatytą toje vietoje, kur buvo rastas juodaodžio Kūdikėlio Jėzaus atvaizdas, Sebu paveldo paminklą, skirtą dramatiškai Sebu istorijai, seniausią Filipinuose Kolono gatvę bei Yap-Sandiego senąjį namą – salos istorijos dalį. Po pietų vyksite į oro uostą skrydžiui į Puerto Princesą, esančią Palavano saloje. Nakvynė viešbutyje Puerto Princesoje.

   Dienos akcentas Seno ir naujo sankirta Sebu saloje.

   9 DIENA. PUERTO PRINCESA (P)

   Po pusryčių – laisvas laikas. Už papildomą mokestį (40 EUR) siūloma ekskursija – plaukimas požemine upe, kuri 2011 m. buvo įtraukta į Naujausių septynių pasaulio gamtos stebuklų sąrašą. Tai viena ilgiausių požeminių upių pasaulyje, besitęsianti net 8,2 km, su didžiulėmis stalaktitų, stalagmitų formacijomis, aukštais požeminiais tuneliais, kurie vietomis siekia net 65 metrus. Pasigrožėję Palavano salos džiunglių atmosfera, patirtus įspūdžius apmąstysite keliaudami į El Nidą, miestelį šiaurinėje salos dalyje (apie 5 val.). Sakoma, kad tai gražiausių pasaulyje saulėlydžių kraštas. Nakvynė viešbutyje El Nide.

   Dienos akcentai Naujos patirtys plaukiant požemine upe ir kelionė į gražiausių saulėlydžių kraštą.

   10–11 DIENA. EL NIDAS (P)

   Poilsis. Maudynės, nardymas, egzotiški turai valtimis į negyvenamas salas, žygiai pėsčiomis, fotografavimasis, vietiniai patiekalai ir pribloškiantys saulėlydžiai.

   važiuosite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Maniloje.

   13-14 DIENOS. MANILA–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P, Pi)

   Po pusryčių ekskursiją po sostinę – megapolį, kuriame patirsite neblėstančių įspūdžių. Aplankysite pačiame Manilos centre esantį Rizalio parką, labai svarbų Filipinų istorijai. Parkas pavadintas nacionalinio didvyrio dr. José Rizalio, kovojusio su ispanų kolonizatoriais, vardu, nes šioje vietoje jam buvo įvykdyta mirties bausmė. Užsuksite į miestą bastioną Intramurą, kuris keturis šimtmečius valdant ispanams buvo prekybos, mokslo, valdžios ir religijos centras. Antrojo pasaulinio karo metais bastionas buvo visiškai subombarduotas, skeveldrų nepaliesta išliko tik Šv. Augustino bažnyčia, viena seniausių bažnyčių Filipinuose. Vyksite į Santjago fortą – vieną žinomiausių miesto vietų. Čia iki mirties bausmės įvykdymo buvo įkalintas dr. J. Rizalis. Apžiūrėsite Manilos Katedrą istorinėje miesto dalyje, Filipinų kultūros centro kompleksą ir užsuksite į prekybos centrą „Mall of Asia“. Vakare važiuosite į oro uostą ir skrisite į Vilnių.

   Dienos akcentas Manila – megapolis, saugantis istorinę atmintį.

   Pastabos:

   • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
   • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, skiepai ir kt.;
   • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
   • keliautojų skaičius – mažiausiai 14 keliautojų;
   • nesusirinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
   • nakvynių skaičius – 11 nakvynių;
   • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 620 ;
   • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
   • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

   Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

   Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

   Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

   Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?