IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Vietnamą - didysis turas

Kelionė

Kelionė iš Rygos. Garantuoti išvykimai nuo 2 keliautojų!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Kadaise tolima ir nepažįstama Pietryčių Azija dabar yra viena populiariausių egzotinių kelionių krypčių. Patogus susisiekimas, turiningos kelionių programos ir patrauklios kainos tarsi panaikina tūkstančių kilometrų atstumą. Pasisemkite įkvėpimo šiuose ypatingo žavesio ir grožio kraštuose. Įsivaizduokite daugybės salelių pasaulį ir gyvenimą ant vandens – tai Vietnamas...

1 DIENA. RYGA–STAMBULAS–HO ČI MINIS

Skrydis Ryga–Stambulas–Ho Či Minis.

2 DIENA. HO ČI MINIS 

Atvykę į Ho Či Minį, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus, gausite vizas ir lydimi gido vyksite į viešbutį. Vizos formalumų sutvarkymas gali užtrukti apie valandą. Nakvynė Ho Či Minio viešbutyje.

3 DIENA. HO ČI MINIS–MEKONGAS–HO ČI MINIS (Pusryčiai, pietūs)

Išvyka į Mekongo deltą. Mekongo upės delta – didžiausia pasaulyje, ji užima 60 tūkst. kv. km plotą (beveik kaip Lietuva). Tai didžiausias ryžių auginimo regionas Vietname. Pagal ryžių eksportą šalis užima antrą vietą po Tailando. Čia taip pat auginami kokosai, cukranendrės, vaisiai. Upės vandenyje veisiasi daugybė žuvų. Mekongas – viena ilgiausių pasaulio upių, prasidedanti Tibete ir 4 500 km tekanti per Kiniją, Mianmarą, Laosą, Tailandą, Kambodžą, Vietnamą. Į Pietų Kinijos jūrą ji įteka devyniais srautais, todėl vadinama „Devynių drakonų upe“. Kasdien upėje būna du potvyniai ir du atoslūgiai, o žmonės čia gyvena nameliuose ant polių. Mekongo delta iki XVIII a. buvo Khmerų karalystės dalis ir vadinta žemutine Kambodža. Mekongas – viena pagrindinių turistinių įdomybių Vietname, dažnai vadinama Vietnamo Venecija. Delta yra už 100 km nuo Ho Či Minio. Vienos dienos ekskursija po Mekongo deltą. Plauksite valtimi į deltos salas, kur iš kokosų gaminami saldumynai ir įvairūs rankdarbiai. Arklio traukiamu vežimaičiu vyksite paskanauti arbatos su medumi ir vaisių vietinio ūkininko namuose. Pietausite ir skanausite vietinio delikateso – žuvies „dramblio ausis“. Vakarop grįšite į Ho Či Minį. Nakvynė viešbutyje. Nuvažiuotas atstumas iki Mekongo deltos apie 90 km (apie 2–3 val.).

4 DIENA. HO ČI MINIS–HANOJUS (Pusryčiai)

Pusryčiai. Rytinė ekskursija po Ho Či Minį. Europoje visi keliai veda į Romą, o Vietname – į Ho Či Minį. Šis miestas – pietų Vietnamo simbolis, tikras Azijos didmiestis. XIX a. jis pranoko net Honkongą. Karai ir komunizmas sustabdė šį triumfą. Dabar Ho Či Minis – tai parduotuvės, viešbučiai, naktinis gyvenimas, prancūziško stiliaus vilos, kinų kvartalai, Dievo Motinos katedra ir legendinis Amerikos konsulatas. Tolimųjų Rytų perlas Ho Či Minis – spalvingas ir nuolat judantis miestas. Čia puikiai jaučiamas praeities ir dabarties ryšys. Centre spindi dangoraižiai, pakraščiuose rikiuojasi blokiniai namai, reklaminiai stendai šviečia tik centre, bet ir čia nerasi greitojo maisto restoranų ar metro, iš visų pusių švilpia šimtai mopedų, ant dviejų ratų telpa visa šeima. Būkite atsargūs! Šiame nostalgiškame Azijos milžine gyvena per 7 mln. gyventojų, o mopedų yra daugiau nei 6 milijonai... Vyrauja keistas chaosas – kolonijiniai pastatai, pagodos, šiuolaikiniai rūmai iš stiklo, dangoraižis „Bitexco Financial Tower“ (285 m, iki 2011 m. buvo aukščiausias Vietname). Aplankysite Vienybės rūmus (buvusi prezidento rezidencija), centrinį paštą su nuostabiais senoviniais žemėlapiais ant sienų. Čia, pasakojama, prieš keliolika metų į savo buvusią darbo vietą ateidavęs senukas pašto tarnautojas už nedidelį mokestį teikdavo labai romantišką paslaugą – parašydavo trumpą, eiliuotą meilės laišką, kurį buvo galima čia pat išsiųsti… Užsuksite į Dievo Motinos katedrą, Thien Hau pagodą, centriniame Ben Thanh turguje derėsitės dėl norimų įsigyti suvenyrų, aplankysite lako dirbtuves.Po ekskursijos vyksite į oro uostą ir skrisite į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

5 DIENA. HANOJUS–HA LONGO ĮLANKA (Pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių kartu su gidu keliausite į Ha Longą (išvykimas apie 8 val.). Paslaptingoji Ha Longo įlanka – Vietnamo vizitinė kortelė. „Labas rytas, Hanojau“, – jei esate vyturys, tarsite, vos patekėjus saulei (6–7.30 val.) ir skubėsite prisijungti prie šimtų Hanojaus gyventojų, po atviru dangumi prie Hoan Kiemo ežero praktikuojančių Tai Chi ir kitus kovos menus. Po to keliausite į Ha Longą. Atvykusius jus pakviesime kruiziniu laivu paplaukioti po Ha Longo įlanką. Pietūs laive. Ši rojaus vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Ha Longo įlanka, laikoma Vietnamo gamtos stebuklu, yra įtraukta į UNESCO paveldo ir septynių pasaulio gamtos stebuklų sąrašus. Plaukdami grožėsitės tūkstančiais salelių, pietausite, persėsite į mažesnius laivelius ir leisitės į ekskursiją. Pakrantėse pamatysite įspūdingų uolų, susidariusių prieš milijonus metų judant žemės plokštėms ar išgraužtoms upių. Hang Dou Go uola, susidariusi maždaug prieš 50 mln. metų, stebina natūraliu gamtos menu – įvairiaspalviais stalaktitais. Aplankysite įspūdingus gamtos kūrinius – tai Thien Cung grota, arba Sung Sot urvas. Šiame užutėkyje galima išvysti ant vandens plūduriuojančias valteles. Nendrėmis dengtos valtys yra tarsi namai ant vandens – juose gyvena žmonės. Užutėkyje gyvena per 20 etninių grupių. Vakarosite laive, galėsite išbandyti kalmarų žvejybą, mėgautis tyla ir ramybe Ha Longo įlankoje. Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

6 DIENA. HA LONGO ĮLANKA–HANOJUS (Pusryčiai, pietūs)

Po lengvų ankstyvų pusryčių apie 08.00 val.vyksite laiveliais į Titovo salą, kur mėgausitės maudynėmis, nuostabia Ha Longo panorama nuo Titovo kalvos viršūnės. Grįžę į kruizinį laivą, dar kartą pusryčiausite (brunch) laive arba vietiniame restoranėlyje, išsiregistravus iš laivo. Vyksite į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

7 DIENA. HANOJUS–HO ČI MINIS–NĖ KYŠULYS (Pusryčiai)

Ryte atvyksite į Hanojų. Apžvalginė ekskursija su gidu. Dabartinė Vietnamo sostinė Hanojus – antras pagal dydį šalies miestas. Čia gyvena daugiau kaip 6 mln. žmonių, o jo gatvėmis važinėja bene tiek pat mopedų, dviračių ir motociklų. Šios transporto priemonės – didžiausias daugumos vietnamiečių turtas, nes automobiliai labai brangūs. Net senas automobilis kainuoja kelis šimtus ar net tūkstantį dolerių, o vietnamiečių mėnesio atlyginimas siekia vos 50 dolerių. Gatvėse tvyro nepaliaujamas chaotiškas judėjimas be taisyklių. Supranti, kad geriau būti šio reginio stebėtoju, bet ne dalyviu. Hanojuje, kaip ir daugumoje Pietryčių Azijos šalių miestų, jaučiama prancūziška dvasia – kolonijinio stiliaus pastatai ir pavėsingi bulvarai. Miesto centre – Hoan Kiemo ežeras su mažyte sala ir vėžlio šventykla jos viduryje. Sutemus ši pagoda apšviečiama ir tampa dar romantiškesnė. Šią vietą itin mėgsta įsimylėjėliai, atvažiuojantys pasėdėti ant suolelių šalia ežero. Hanojui jau per tūkstantį metų, tik anksčiau jis vadintas Tang Longu. Dabartinį pavadinimą turi nuo 1831 m. („Hanojus“ kinų kalba reiškia „drakoną, skriejantį į dangų“). Seniausi Hanojaus statiniai yra išlikę iš XI a. – Vienos kolonos pagoda ir Literatūros šventykla. Aplankysite Literatūros šventyklą – senąjį universitetą, pirmuosius mokinius išleidusį 1070 m., Vienos kolonos pagodą, iš išorės apžiūrėsite Ho Či Minio mauzoliejų ir namą, kuriame šalies vadas gyveno ir dirbo 1958–1968 m., taip pat gražiausią visame Hanojuje pagodą Chan Vo, miesto širdyje esantį Hoan Kiemo ežerą. Susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju Hanojaus kvartalu ir 36 gildijos gatvėmis, pasivažinėsite tradiciniais vežimaičiais – velorikšomis ar miniautobusu senuoju Hanojaus kvartalu, galėsite įsigyti suvenyrų. Vėliau važiuosite į oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį, iš ten pasieksite Nė kyšulio kurortą, kelionė truks apie 4 val. Nakvynė poilsio viešbutyje Nė kyšulyje.

8–11 DIENOS. NĖ KYŠULYS (Pusryčiai)

Poilsis. Nė kyšulio kurorte dažnai matysite užrašą „keičiame pinigus į vėją“, nes tai tikras rojus jėgos aitvarų mėgėjams. Kurorte taip pat galėsite paskanauti pačių įvairiausių jūrų gėrybių: omarų, krabų, krevečių, žuvų, kalmarų, gardžiųjų rytietiškų suktinukų ir tradicinės sriubos (pho) su rytietiškais makaronais ir įvairiais priedais. Bus pasiūlyta dienos ekskursijų iš Nė kyšulio kurorto. Rekomenduotina visos dienos ekskursija į Dalatą, esantį kalnuose, į raudonąsias  ir baltąsias kopas ir kitos. Ekskursijos  į Dalatą  metu aplankysite krioklius, vienuolyną ir šventyklą. Mieste veikia siuvinėjimo šilku ir meno dirbinių fabrikas su parduotuve, galima išbandyti kavos, arbatos degustaciją.  Čia gaminama prieš gerą dešimtmetį išpopuliarėjusi brangiausia pasaulyje civetų kava, Vietname dar vadinama weasel coffee. Kavos pupelių paruošimo procesas gana „egzotiškas“: nukritusius ant žemės kavamedžių vaisius valgo laukinės katės – civetos, jų skrandyje kavos pupelės fermentuojasi ir įgauna ypatingą, tik šiai kavos rūšiai būdingą skonį. Vėliau pupelės išrankiojamos iš kačių išmatų, išdžiovinamos, paskrudinamos – ir štai jums ypatingo skonio ir ypatingai daug kainuojanti civet coffee! Kažkada ši kava buvo tikrai retas egzotiškas delikatesas, išgaunamas labai mažais kiekiais. Kai ši kava tapo madinga, staiga atsirado daugybė kavos plantacijų, tokių kaip ši, kur civetos specialiai laikomos narvuose ir šeriamos kavamedžių vaisiais, kad tik pagamintų kuo daugiau tų ypatingo skonio kavos pupelių. Nakvynės viešbutyje Nė kyšulyje.

12 DIENA. NĖ KYŠULYS–HO ČI MINIS–STAMBULAS (Pusryčiai)

Išvyksite į Ho Či Minį, vakarinis skrydis į Stambulą.

13 DIENA. STAMBULAS–RYGA

Skrydis Stambulas–Ryga.

Į kainą įskaičiuota:

 • visi skrydžiai pagal programą;
 • registruotas bagažas iki 30 kg Ryga-Ho Či Minis-Ryga ir 20 kg Ho Či Minis-Hanojus-Ho Či Minis;
 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • nakvynės 3* viešbučiuose ir kruiziniame laive, poilsio metu nakvynės 4* viešbutyje;
 • viešbučių kategorijos pateiktos pagal lankytinų šalių viešbučių sistemos klasifikaciją;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: P – pusryčiai, Pi – pietūs, V – vakarienė;
 • rusiškai kalbančių gidų paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • Vietnamo vizos autorizacija - 30 € ir vizos spaudas atvykimo oro uoste -25 $ ( mokama oro uoste);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose, jei yra;
 • arbatpinigiai gidams apie 3 $ asmeniui per dieną; vairuotojui – apie 2 $ asmeniui per dieną).

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius;
 • pasikeitus lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina taip pat gali keistis;
 • * priemoka, kai vykstama gruodžio 16-28 d.; gruodžio 23-sausio 4 d; gruodžio 26-sausio 7 d.;  sausio 27-vasario 8 d.; vasario 3-15 d. 
 • dėl triviečio, vienviečio kambario kainos ir kainos vaikui teirautis agentūroje;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • nakvynių skaičius – 10;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2 asmenys;
 • vizos gaunamos oro uostuose, reikalinga spalvota dokumentinė nuotrauka.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?