Meniu
Sužinokite daugiau apie jus dominančia kelionę
Padėkite mums suorganizuoti Jums nepamirštamas atostogas - užsiminkite apie savo lūkesčius, kad pasiūlytume tik Jums skirtą kelionių variantą!

* - Privalomi laukeliai

Vietnamas – viskas, ką būtina pamatyti per 13 d. su vadovu iš Lietuvos

Kelionė

Su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Liko tik 2 vietos!  Vietnamas – tai beprotiškas miestų ritmas, prabangūs automobiliai, egzotiškos jūrų gėrybės, brangiausios vilos, ateizmas ir komunistiniai šūkiai. Derantys kontrastai – štai, kas žavi, hipnotizuoja ir traukia į šią egzotišką šalį. Įsitikinkite tuo ir jūs!
Konsultanto pagalba
AR
Aprašymas

Detalės

Keliautojų į šią Pietryčių Azijos šalį sparčiai daugėja ir dėl to ji keičiasi. Kol kas tai ta pati Azija, kurią nuo vaikystės norėjote pamatyti, – tad paskubėkite. Šilta jūra, baltas smėlis, gražūs kalnai, Ha Longo pasaka, nesibaigiančios ryžių terasos, kuklūs ir geranoriški žmonės, rikšos, pagodos ir šventyklos, pigūs vaisiai – visa tai Vietnamas. Beprotiškas miestų ritmas, prabangūs automobiliai, egzotiškos jūrų gėrybės, brangiausios vilos, ateizmas ir komunistiniai šūkiai – tai taip pat Vietnamas. Priešingybių suderinamumas – štai, kas žavi, hipnotizuoja ir traukia į šią egzotišką šalį.

Kelionėje:

 • Du skirtingi kaip paprasta mergina ir rafinuota dama Vietnamo didmiesčiai – Hanojus ir Ho Či Minis;
 • Du gamtos stebuklai – Ha Longo įlanka ir parkas Tam Coc;
 • Svarbiausios Vietnamo arterijos, Mekongo deltos, pulsas;
 • Skaudžią istorijos žaizdą menantys Ku Či tuneliai – vietnamiečių stiprybės simbolis;
 • Maisto gaminimo paslaptys ir nauji kulinarijos meno įgūdžiai;
 • Švelnus Pietų Kinijos jūros vanduo, balto smėlio paplūdimiai ir galimybė išbandyti jėgos aitvarus žavingame Fan Tieto kurorte.

1 DIENA. VILNIUS – TARPINIS ORO UOSTAS – HANOJUS

2 DIENA. HANOJUS

Atskridę į Hanojų, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į Hanojaus centrą: lydimi gido susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju Hanojaus kvartalu ir 36 gildijos gatvėmis, pamatysite originalios architektūros Vienos kolonos šventyklą, kurios pagrindą sudaro vienintelė kolona, taip pat gražiausią Hanojuje Tran Quoc pagodą, Quan Thanh šventyklą. Lankysitės Literatūros šventykloje – senajame universitete, pirmuosius mokinius išleidusiame 1070 metais. Užsuksite į etnologijos muziejų, kuriame sužinosite daug įdomių faktų apie vietinių gyventojų tradicijas. Pasivažinėsite tradiciniais vežimaičiais – velorikšomis. Vėliau grįšite į Hanojų, senoviniame teatre stebėsite nepakartojamą lėlių spektaklį ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 DIENA. HANOJUS – NIN BINAS – HANOJUS (P, Pi)

Po pusryčių išvyksite į Hoa Lu. Šis miestas X–XI a. buvo Vietnamo sostinė. Aplankysite Dinh šventyklą, sudarytą iš trijų dalių ir pastatytą kinų stiliumi. Vėliau laiveliu 2 val. plauksite upe į nacionalinį parką Tam Coc, kuris dar vadinamas sausumos Ha Longu. Pasieksite Bich Dong, vieną gražiausių Vietnamo olų, kur matysite labai senas ir puikias pagodas. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

Nuvažiuotas atstumas apie 205 km.

Dienos akcentas

Stulbinanti parko Tam Coc gamta.

4 DIENA. HANOJUS – HA LONGAS (P, Pi, V)

Po ankstyvų pusryčių keliausite į Ha Longą. Atvykę leisitės į kruizą po Ha Longo įlanką. Ši rojų primenanti vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš jų tik 980 turi pavadinimus. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo bei Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašus. Plaukdami grožėsitės tūkstančiais salelių, pietausite, persėsite į mažesnius laivelius ir plauksite apžiūrėti stalaktitinių urvų. Vietnamietiško maisto gaminimo pamoka laive. Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

Nuvažiuotas atstumas apie 170 km.

Dienos akcentas

Vietnamo rojus Ha Longo įlanka, UNESCO objektas.

5 DIENA. HA LONGAS – HANOJUS – HO ČI MINIS (P, Pi)

Tęsite kruizą Ha Longo įlanka. Aplankysite Sung Sot, arba Siurprizų, urvą, atrastą prancūzų keliautojų 1901 metais. Jame per milijonus metų formuojantis stalaktitams ir stalagmitams išaugo tikri gamtos šedevrai. Apie 12.30 val. atvyksite į uostą. Būsite nuvežti į oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

6 DIENA. HO ČI MINIS – MEKONGO DELTA – HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į „Vietnamo Veneciją“ – Mekongo deltą. Tai didžiausia pasaulyje upės delta, užimanti 60 tūkst. kv. km plotą. Iš Mi To miestelio prieplaukos kokosų palmių paunksniais plauksite rankų darbo sampano valtimi į deltos salas, kur iš kokosų gaminami saldumynai ir įvairūs rankdarbiai. Arklio traukiamu vežimaičiu keliausite paskanauti arbatos su medumi ir vaisių vietinio ūkininko namuose Vėžlių saloje. Jei liks laiko, už papildomą mokestį siūlome apsilankyti gyvačių fermoje, kur galima pamatyti įvairių, net nuodingų ir agresyvių, gyvačių (3–5 USD). Vakare grįšite į Ho Či Minį. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 90 km.

Dienos akcentas

Didžiausia pasaulyje Mekongo delta.

7 DIENA. HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į namą „Mai“ (Mai Home) – Ho Či Minio kulinarijos meno centrą. Čia būsite supažindinti su Vietnamo kulinarija ir jos paslaptimis, padedami gaminsite tradicinius patiekalus. Nusiteikite rimtai – jūsų lauks savo pačių pagamintų patiekalų degustacija. Be to, gausite maisto ruošimo specialisto sertifikatą ir receptų knygelę, kad galėtumėte lengviau pagaminti vaišių šeimai ir draugams grįžę namo. Po pietų vyksite į ekskursiją po miestą. Apžiūrėsite centrinį paštą, projektuotą gerai paryžiečiams žinomo Gustave’o Eiffelio, taip pat matysite Dievo Motinos katedrą, Vienybės rūmus, Ben Thanh turgų. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Dienos akcentas

Kelionė į kvapų ir skonio pasaulį, arba Vietnamiečių virtuvės paslaptys.

8 DIENA. HO ČI MINIS – KU ČI TUNELIAI – HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į garsiuosius Ku Či tunelius (apie 70 km nuo centro) ir sužinosite daugiau apie legendinę tunelių sistemą, kurią partizanai naudojo per karą su amerikiečiais. Turėsite galimybę nusileisti į tunelį ar pašaudyti išlikusiais ginklais. Po ekskursijos vyksite į Fan Tieto kurortinę zoną ilsėtis prie vandenyno. Nakvynė Mui Ne kurorto viešbutyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

9 – 11 DIENOS. FAN TIETAS (P)

Poilsis prie vandenyno. Nakvynės viešbutyje Mui Ne kurorte.

12 DIENA. FAN TIETAS – HO ČI MINIS (P)

Po vidurdienio išvyksite į Ho Či Minį. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį siūlomas kruizas su vakariene (nuo 42 USD.). Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

13 DIENA. HO ČI MINIS – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS

Vyksite į oro uostą. Skrydis Ho Či Minis – tarpinis oro uostas – Vilnius.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • vietinis skrydis Hanojus – Ho Či Minis;
 • vietos oro uostų mokesčiai;
 • 6 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu;
 • 1 nakvynė 3* laive „Lavender Cruise“;
 • 4 nakvynės 4* viešbutyje poilsio Fan Tiete metu;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 6 pietūs, 1 vakarienė;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

 Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Hanojų pirmyn ir iš Ho Či Minio atgal (nuo 750 €);
 • Vietnamo viza (nuo 25 $);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

 Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 11; 
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 16; jei vyksta 14 keliautojų – priemoka 25 €/asm., jei vyksta 12 keliautojų – priemoka 95 €/asm.; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 260 €;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.
Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

You're reviewing: Vietnamas – viskas, ką būtina pamatyti per 13 d. su vadovu iš Lietuvos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę