Pažintinė kelionė į Vietnamą, Laosą ir Kambodžą su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionė

 Trys kaimynės, bet labai skirtingos Pietryčių Azijos šalys

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:West Express (We Travel)

Kadaise tolima ir nepažįstama Pietryčių Azija dabar yra viena populiariausių egzotinių krypčių. Patogus susisiekimas, turiningos kelionių programos ir patrauklios kainos tarsi panaikina tūkstančių kilometrų atstumą. Pasisemkite įkvėpimo šiuose skirtingo žavesio ir grožio kraštuose. Įsivaizduokite milijono salelių pasaulį ir gyvenimą ant vandens – tai Vietnamas... Nesugadintas gamtos grožis, milijono dramblių ir Budos statulėlių kraštas – tai Laosas... Po milžiniškais medžiais slypintis buvusio pasaulio gyvenimas – Kambodža...

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • vietiniai skrydžiai pagal programą;
 • 11 nakvynių 3–3+* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 11 pusryčių, 5 pietūs, 1 vakarienė;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

 Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Vietnamą ir atgal (nuo 650EUR);
 • Vietnamo dvikartė viza (50 USD), Laoso viza (30 USD), Kambodžos viza (30 USD; gaunamos oro uoste);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

 Kelionėje:

 • Trys kaimynės, bet labai skirtingos Pietryčių Azijos šalys
 • Vietnamo didmiesčiai Hanojus ir Ho Či Minis
 • Kerintys kruizai po Ha Longo įlanką ir Mekongo deltą
 • UNESCO saugomas Luang Prabangas Laose ir jo nuostabaus grožio vienuolynai
 • Architektūrinis khmerų civilizacijos šedevras Angkoro šventykla ir tūkstančio lingamų upė Kambodžoje

1–2 DIENOS. VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–HANOJUS

Atskridę į Hanojų, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir lydimi gido vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 DIENA. HANOJUS–HA LONGAS–HANOJUS (P, Pi)

Po pusryčių išvyksite į Ha Longą. Ši rojaus Žemėje vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu, taip pat įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo bei Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašus. Kruizo po įlanką metu mėgausitės vandens ir debesų harmonija, grožėsitės tūkstančiais salelių, pietausite, apžiūrėsite stalaktitų urvus. Kelionė vandeniu truks apie 4 valandas. Po kruizo grįšite į Hanojų ir vyksite į unikalų vandens lėlių teatrą, gyvuojantį jau tūkstantį metų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje. Nuvažiuotas atstumas iki Ha Longo apie 170 km (apie 3 val.).

Dienos akcentas Gamtos grožio simfonija – Ha Longo įlanka, UNESCO objektas, ir unikalus vandens lėlių teatras.

4 DIENA. HANOJUS–LUANG PRABANGAS (P, Pi)

Po pusryčių lydimi gido vyksite į miesto centrą. Susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju Hanojaus kvartalu ir 36 gildijos gatvėmis, pasivažinėsite tradiciniais vežimaičiais – velorikšomis. Pamatysite originalios architektūros Vienos kolonos šventyklą, kurios pagrindą sudaro vienintelė kolona, apžiūrėsite šventyklą Ngoc Son, pasigrožėsite Literatūros šventykla – senuoju universitetu, pirmuosius mokinius išleidusiu 1070 metais. Per pietus skanausite garsiosios Fo sriubos. Vakare skrisite į Luang Prabangą – žavingą UNESCO saugomą Laoso miestą. Atskridę sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Luang Prabange. Nuvažiuotas atstumas apie 50 km.

Dienos akcentas Senosios Azijos žavesys Hanojuje.

5 DIENA. LUANG PRABANGAS–PAK OU–KUANG SI KRIOKLYS–LUANG PRABANGAS (P, Pi)

Po pusryčių – trumpa ekskursija. Nedideliame UNESCO saugomame mieste apžiūrėsite užburiančių ornamentų šventyklą Wat Xieng Thong, rymančią sode dviejų upių santakoje, aplankysite Nacionalinį muziejų, įsikūrusį buvusiuose Karalių rūmuose. Po to apie 2 val. tradicine valtele plaukiosite Mekongo upe. Kaimelyje Ban Xang Hai galėsite paragauti ryžių vyno. Vyksite prie šventų urvų Pak Ou, kuriuose namus rado šimtai Budos statulėlių, pietausite. Grįžę į Luang Prabangą vaizdingu keliu pasieksite atogrąžų miške esantį Kuang Si krioklį. Jei liks ūpo, galėsite pakilti į miesto centre stūksančią 100 m aukščio kalvą Phousi ir, jei oro sąlygos bus tinkamos, pasidžiaugti nuostabiu saulėlydžiu. Nakvynė viešbutyje Luang Prabange. Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

Dienos akcentas Kultūrų sintezė Luang Prabange, UNESCO objekte. Žvilgsnis į tikrąjį gyvenimą – šalia Mekongo įsikūrusių tautelių kasdienybė.

6 DIENA. LUANG PRABANGAS–SIEM REAPAS (P, V)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Siem Reapą, Kambodžos įžymiausią istorinį miestą. IX a. pradžioje, kai Britų imperija buvo neapibrėžta kaip pypkės dūmas, o vikingai kėlė siaubą aplinkinėms tautoms, iškilo ir suklestėjo Khmerų imperija. Nuo XV a. šventyklos buvo apleistos ir tik XIX a. vėl atrastos prancūzų archeologų.  Angkoras nebuvo nei pirma, nei paskutinė khmerų sostinė, bet ji yra vienintelė išlikusi beveik nepaliesta laiko tėkmės, o Angkoro šventyklos ir dabar išlieka paslapties ir įkvėpimo šaltinis visam pasauliui. Atskridę sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir lydimi gido vyksite į panoraminę ekskursiją po miestą, užsuksite į Karališkąjį parką ir į Preah Ang Check šventyklą, skirtą dviem Budoms, miesto globėjams. Pasivaikščiosite po vietinį turgelį ir keliausite į viešbutį. Vakarienė ir khmerų nacionalinis pramoginis renginys, kurio metu grožėsitės khmerų nacionaliniais šokiais, beveik išnykusiais raudonųjų khmerų kruvinojo valdymo laikotarpiu. Tradicinis apsarų, Khmerų imperijos laikų deivių, šokis yra populiariausias Kambodžoje. Baltai apsirengusios merginos rankomis ir kojomis atlieka lėtus judesius ir gestus, pabrėžiančius moters grožį ir graciją. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

Dienos akcentas Užburiantis khmerų civilizaciją menančių apsarų šokis.

7 DIENA. SIEM REAPAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po karaliaus Džajavarmano VII pastatytą Angkor Tomą. Įžengę pro pietinius vartus, kuriuos saugo dvi eilės vietinių demonų ir dievaičių, atsidursite pačioje Khmerų imperijos širdyje. Pasivaikščiosite po garsiąją Bajono šventyklą – ši paslaptinga tvirtovė kadaise buvo apsupta 54 bokštų su paslaptingai besišypsančių žmonių veidais. „Angkoro šypsena“ tikriausiai nukonkuruotų Džokondos šypseną, jei būtų paskelbtas paslaptingiausių meno kūrinių šypsenų konkursas. Įdomu, kad šių akmeninių veidų bruožai visai nepanašūs į khmerų, o labiausiai primena Peru inkus. Dar viena vertinga šventyklos dekoro dalis – buitinio ir kasdienio khmerų gyvenimo vaizdai bei šokančios ant lotoso žiedo apsaros. Apžiūrėsite piramidės formos, trijų pakopų Pimean Akaso (Dangaus) šventyklą, kuri senovėje priklausė Karališkiesiems rūmams, Dramblių ir Raupsuotojo karaliaus terasas. Po pietų susipažinsite su viena gražiausių šventyklų – paslaptinguoju Ta Promu. Ši šventykla tokia neįtikėtina, kad primena nuotykinius filmus. Todėl ne veltui pastaruoju metu dažnai vadinama Angelinos Jolie, arba Kapų plėšikės, šventykla. Vėliau ji buvo apleista ir minimaliai restauruota jau XX amžiuje. Nakvynė viešbutyje Siem Reape. Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

Dienos akcentas Kaip iš kino filmo, bet tikra – milžiniškų medžių šaknų įkalinta Ta Promo šventykla ir paslaptinga „Angkoro šypsena“.

8 DIENA. SIEM REAPAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite prie Kbal Speano upės. Palei upės vagą džiunglėmis leisitės į trumpą žygį (apie 2 km). Ir upės vaga, ir uolos aplinkui išraižytos daugybe hinduistų simbolių lingamų, išreiškiančių aukščiausią hinduistų dievo Šivos esmę. Dažnai tūkstančio lingamų upėmis vadinami vandenys turėjo pašventinti, kitaip tariant, „apvaisinti“ Angkoro šventyklas ir šalia esančias gyvenvietes. Po pietų pajudėsite link milžiniško, didžiausio pasaulyje Angkoro architektūrinio komplekso, pastatyto Khmerų imperijos klestėjimo laikais IX–XII amžiais. Angkoro šventykla laikoma garsiausiu hinduistų architektūros šedevru, harmonijos ir simetrijos stebuklu. Ji pastatyta aplink centrinį bokštą, simbolizavusį šventąjį hinduistams Meru kalną – Žemės ir visatos centrą, dievų buveinę. Išorinės sienos atspindėjo kalnus, kurie, kaip manoma, žymėjo pasaulio kraštą. Sienas supo platus griovys – anapus esančio vandenyno simbolis. Kiekvienas khmerų karalius tikėjo, kad jame įsikūnijęs hinduistų dievas, todėl jie statydavo šventyklų kompleksus, norėdami pagarbinti ir savo globėją, ir save. Pirmieji valdovai pradėjo nuo nedidelių pastatų, bet vėlesnieji karaliai stengėsi nurungti savo pirmtakus tiek šventyklų dydžiu, tiek puikumu. Angkoras yra šių „varžybų“ kulminacija. Šis šventyklos kompleksas skirtas vienam iš trijų didžiųjų hinduizmo dievų Višnui. Nakvynė viešbutyje Siem Reape. Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

Dienos akcentas Lingamų upė ir khmerų civilizacijos kulminacija Angkoro šventykla, UNESCO objektas.

9 DIENA. SIEM REAPAS–HO ČI MINIS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį – didžiausią Vietnamo miestą prie Saigono upės. Ho Či Minis, kaip ir visa pietinė dabartinio Vietnamo dalis, nuo seno priklausė Khmerų imperijai ir plytėjo derlingiausiose šalies žemėse (Mekongo slėnyje). Iki XVII a. miestas vadintas Prey Nokor. Khmerų imperijai nusilpus, nuo XVII a. pradžios teritoriją pamažu perėmė Vietnamas. XIX a. viduryje iš šio miesto pradėta Prancūzijos vykdyta Pietryčių Azijos kolonizacija. Nuo 1867 m. miestas vadintas Saigonu, kol 1976 m., šiaurinei Vietnamo daliai laimėjus prieš pietinę, buvo pervadintas ilgamečio Vietnamo komunistų lyderio Ho Či Minio (1890–1969 m.) garbei. Sutvarkę pakartotinio įvažiavimo į šalį formalumus, leisitės į ekskursiją po spalvingą ir nuolat judantį miestą. Apžiūrėsite Dievo Motinos katedrą, tapusią prancūzų kolonijinės valdžios simboliu, pagodą Thien Hau, skirtą jūros deivei, istorinį paštą, projektuotą Europoje gerai žinomo Gustave’o Eiffelio, lankysitės šurmuliuojančiame turguje. Pasivaikščiosite garsiąja Dong Khoi gatve (buv. Rue Katinat), dažnai minima Grahamo Greene’o romane „Tykusis amerikietis“. Šiuo metu dėl prabangių parduotuvių ir kavinių gausos ji dažnai vadinama Vietnamo Eliziejaus laukų gatve. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Dienos akcentas Tolimųjų Rytų deimantas Ho Či Minis – pulsuojančia energija svaiginantis miestas.

10 DIENA. HO ČI MINIS–FAN TIETAS ( MUI NE KURORTAS) (P)

Pusryčiai ir išvykimas į Mui Ne kurortą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Mui Ne. Nuvažiuotas atstumas apie 270 km (apie 5–6 val.).

11–12 DIENOS. FAN TIETAS( MUI NE KURORTAS (P)

Poilsis prie jūros. Nakvynės viešbutyje.

13–14 DIENOS. FAN TIETAS–HO ČI MINIS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P)

Po vidurdienio išvyksite į Ho Či Minio oro uostą. Skrydis Ho Či Minis–tarpinis oro uostas–Vilnius. Nuvažiuotas atstumas apie 270 km (apie 5–6 val.).

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 11;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 16; jei vyksta 14 keliautojų – priemoka 39 EUR/asm., jei vyksta 12 keliautojų – priemoka 95 EUR/asm.;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 300 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės; rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?