IŠPARDUOTA! Dinamiška EKO kelionė po magiškąją Islandiją

Kelionė

# WE Travel Eco Islandija – natūralios gamtos rojus. Pasinaudokite Islandijos pranašumais ir aplankykite salos įžymybes per 8 dienas.


 

Organizatorius: „West Express“

Eko kelionė:

Paklauskite šią šalį bent kartą aplankiusių keliautojų, kokius įspūdžius parsivežė – jau iš pirmųjų pasakojimų suprasite, kad šiai mažai ledynų, ugnikalnių ir fiordų šaliai nelieka abejingo nei vieno keliautojo. Islandijoje būsite tikri savo laiko šeimininkai – patys spręsite, kada skubėti, o kada leisti ilgėliau pasimėgauti šios salos panorama.
Islandija – natūralios gamtos rojus: ežerai, lagūnos, geizeriai, kriokliai, ugnikalniai. Geresnės atokvėpio salos tikro poilsio išsiilgusiai sielai nesugalvosi. Maudynės Žydrosios lagūnos karštosiose versmėse, pažintis su unikaliais lavos kriokliais,pasivaikščiojimai nacionaliniuose parkuose ir pakrantėmis su nuostabiais fiordais bei žvejų kaimeliais.
Lipkite į laivą ir plaukite stebėti banginių! Taip Islandijoje keliautojai prisideda prie banginių populiacijos išsaugojimo. O Islandijoje jų priskaičiuojama apie 24 rūšis.
Iki 2050-ųjų Islandija planuoja tapti neiškastinio kuro lydere. Geoterminė energija šalyje naudojama net ir šaligatviams šildyti žiemos metu. Gera žinoti, kad keliaudami Islandijoje, naudodami elektrą, mėgaudamiesi namų ar daugybės maudyklų šiluma, nekenksime gamtai.

KELIONĖS DATOS:

 • 2020 05 08 - 2020 05 15
 • 2020 06 06 - 2020 06 13
 • 2020 09 25 - 2020 10 02

Galimos kitos datos

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis „SAS“ oro linijomis Vilnius - Kopenhaga - Vilnius;
 • rankinis orlaivio bagažas (1 asmeniui; 1 vienetas)
 • 7 nakvynės 2-3* viešbučiuose ar svečių namuose su patogumais aukšte;
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai;
 • kelionių vadovo žurnalas - detalus kelionės maršrutas  pagal programą;

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • automobolio nuoma A klasė (nuo 360 €);
 • kuras, rinkliavos už automobilio stovėjimą;
 • navigacinė įranga, priemoka už antrą vairuotoją;
 • įėjimo į mokamus objektus bilietai;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų draudimas, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 • asmeninės išlaidos.

KELIONĖJE:

 • Savarankiškas skrydis į Islandiją.
 • Vaizdingasis Reikjavikas.
 • Geizeriai, kriokliai, ugnikalniai ir kiti gamtos šedevrai.
 • Žvejų, geologų, paukščių stebėtojų, fotografų rojus – Mivatno ežeras.
 • Ledynų stebėjimas plaukiant laivu amfibija rytinėje šalies dalyje.
 • Atokvėpis karštosiose versmėse Žydrojoje lagūnoje.

1 DIENA. REIKJAVIKAS
Atskridę į tarptautinį Islandijos Keflaviko oro uostą, išsinuomosite iš anksto užsakytą automobilį  ir vyksite į viešbutį Reikjavike. Pakeliui iš oro uosto į Reikjaviką ( jei atvykimas dieną) galėsite užsukti į Žydrąją lagūną – vieną unikaliausių ir populiariausių Islandijos lankytinų vietų. Galėsite atgauti jėgas geoterminiame jūros vandenyje ir maloniai pasimaudyti, pasimėgauti gamta bei tyru oru. Įėjimo į Žydrąją lagūną mokestis  ~60 Eur., rekomenduojame užsisakyti iš anksto. Nakvynė viešbutyje Reikjavike.
Nuvažiuotas atstumas apie 50 km.

2 DIENA. REIKJAVIKAS–„AUKSINIS ŽIEDAS“–VIK (Pusryčiai)
Po pusryčių išvyksite į vieną populiariausių ekskursijų Islandijoje, vadinamą „Auksiniu žiedu“. Išvysite įspūdingiausią Gulfoso krioklį, dar žinomą Auksinio krioklio vardu, krintantį iš 32 m aukščio į Hvítá upės kanjoną. Ir ne veltui jis taip vadinamas, nes įmantriai upės slenksčius įveikiantis vanduo sukuria itin gražias vaivorykštes. Geizerių rajone pamatysite veikiantį Strokkuro geizerį, dar vadinamą Muštuvu. Kitaip nei Didysis geizeris (Geysir), kuris kartais užsnūsta ilgam laikui, Strokkuras iššauna kas 5–10 minučių, išvysite ir juodus Viko paplūdimius. Tai viena lankomiausių vietų Islandijoje. Apsilankysite Tingvedliro nacionaliniame parke, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šioje istorinėje vietoje 1944 m. paskelbta Islandijos nepriklausomybė. Parkas įdomus ir geologiniu požiūriu – čia susiduria Eurazijos ir Šiaurės Amerikos litosferos plokštės. Nakvynė Skogaro/Viko rajone.
Nuvažiuotas atstumas apie 320 km.

3 DIENA. VIKAS–SKAFTAFELIO NACIONALINIS PARKAS–JOKULSARLONAS–HOFNAS (Pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į antrą pagal dydį ir vieną lankomiausių parkų Islandijoje – Skaftafelio nacionalinį parką. Jis įkurtas netoli aukščiausios Islandijos viršukalnės Kvanadalsjukuro (apie 2 110 m). Keliausite Lakio ugnikalnio lavos laukais, aplankysite Skogafoso ir Seljalandsfoso krioklius, išvysite garsiasias Jokulsarlono ledynmečio lagūnas. Pamatysite nepaprasto grožio paukščių uolas,o spalvos neįtikėtinos, o orą galima kone valgyti. Laisvi ir stotingi arkliai, kaip tikri šių žemių šeimininkai, ganosi sraunių upių apjuostose lankose bei kalvų papėdėse.  Mažučiai, jaukūs, spalvingų namukų nusagstyti kaimeliai, įlankose išrikiuoti besiilstantys žvejų laiveliai. Kalnai, čia atsitraukiantys tolyn nuo kranto, čia bandantys atsikovoti savo užleistas pozicijas. Nakvynė netoli Jokulsarlono/Hofno.
Nuvažiuotas atstumas apie 300 km.

4 DIENA. HOFNAS–OSTFJORDE–EJILSTADIRAS (Pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į rytų Islandijos sostinę Ejilstadirą. Keliausite vaizdingomis pakrantėmis su nuostabiais fiordais, žvejų kaimeliais. Pasinaudokite proga ir pasilikite viename iš daugybės žvejų kaimelių. Nakvynė Ejilstadiro rajone.
Nuvažiuotas atstumas apie 290 km.

5 DIENA. EJILSTADIRAS-MIVATNAS (Pusryčiai)
Po pusryčių vyksite prie Mivatno ežero – tai gražiausias šiaurinės Islandijos ežeras ir tikras rojus paukščių stebėtojams, geologams, žvejams, fotografams ir visiems tiems, kurie nori patirti ką nors unikalaus ir neįprasto.Šioje ypatingoje vietovėje pamatysite karštąsias versmes, fumaroles, daugybę ugnikalnių kraterių. Keliausite per Jökuldalsheiði plynaukštes, lavos ir smėlio dykumas. Sustosite prie Ásbyrgi kanjono. Tai ramybės oazė prie pasaulio krašto, prieš nesuvokiamai daug metų upių išgraužtos stačios uolos, stūksančios kaip neįveikiama tvirtovė. Pamatysite galingiausią (pagal krintančią vandens masę) Europos krioklį – Detifosą. Jo aukštis siekia apie 44 m, o plotis – apie 100 metrų. Šį galiūną, masinantį prieiti arčiau, išgirsite iš toli.. Nakvynė šalia Mivatno srityje.
Nuvažiuotas atstumas apie 210 km.

6 DIENA. MIVATNAS–GODAFOSAS–AKUREIRIS–HVAMMSTANGIS
Po pusryčių vyksite į šiaurės Islandijos sostinę Akureirį. Pakeliui rekomenduojame nuotaikingą ir unikalią pramogą – banginių stebėjimą. Turėsite puikią galimybę išvysti kuprotuosius ir mažuosius banginius, baltuosius delfinus, paprastąsias jūrų kiaules, o jeigu lydės sėkmė – didinguosius Mėlynuosius banginius. Atvyksite į Akureirį – didžiausią miestą Islandijos šiaurėje, čia siūlome aplankyti botanikos sodą, liuteronų bažnyčią arba apžiūrėti senąjį ir naująjį Akureirio centrus. Nakvynė šalia Hvammstangio.
Nuvažiuotas atstumas apie 300 km.

7 DIENA. HVAMMSTANGIS–BORGARFJORDAS–REIKJAVIKAS
Po pusryčių vyksite Islandijos šiaurinės dalies link. Sustosite Hraunfossare ir grožėsitės unikaliais vadinamaisiais lavos kriokliais. Ši vieta labai garsi požeminiais kriokliais ir kriokliukais, liudijančiais vandens jėgą bei atkaklumą, nes begalė mažų čiurkšlių kantriai sunkiasi per sustingusią lavą ir kuria žaismingą paveikslą. Aplankysite Deildartunguhvero karščiausią Islandijos terminį šaltinį, kur galėsite pasivaikščioti ir pasigrožėti vaizdais, stebėsite trykštančias karštąsias versmes. Šių versmių vandeniu šildomi net du Islandijos miestai bei kelios gyvenvietės. Pasivaikščiosite Borgarnese, lankysite vikingų istorinį muziejų, vyksite prie Grabroko kraterio. Kelionės pabaigoje aplankysite Glaumbær etnografinį muziejų ir Viðimýri bažnyčią – vieną gražiausių tradicinių Islandijos bažnyčių su durpiniu stogu. Nakvynė Reikjavike.
Nuvažiuotas atstumas apie 230 km.

8 DIENA. KEFLAVIKAS–VILNIUS (Pusryčiai)
Po pusryčių ar vėliau vyksite į tarptautinį Keflaviko oro uostą. Skrydis į Vilnių.
Nuvažiuotas atstumas apie 50 km.

Viso kelionės metu nuvažiuojama ~1770 km

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • nakvynių skaičius – 7;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų.

Daugiau žiūrėkite LR užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?