IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į stebinantį Taivaną

Kelionė

Taivanas – Rytų Azijoje, Taivane ir keliose mažesnėse salose tarp Japonijos ir Filipinų įsikūrusi valstybė, oficialiai priklausanti Kinijai. Taivanas, savo forma labiausiai primenantis tabako lapą, yra 394 km ilgio ir 144 km pločio.

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Taivanas – Rytų Azijoje, Taivane ir keliose mažesnėse salose tarp Japonijos ir Filipinų įsikūrusi valstybė, oficialiai priklausanti Kinijai. Taivanas, savo forma labiausiai primenantis tabako lapą, yra 394 km ilgio ir 144 km pločio. Centrinė „lapo“ dalis kerta Vėžio atogrąžą. Portugalai XVI a. salą pavadino „Ilha Formosa“ (port. „Puikioji sala“) ir šis pavadinimas naudojamas iki šiol, kai norima akcentuoti senovinį Taivaną. Po Antrojo pasaulinio karo vargana, atsilikusi Kinijos provincija virto šiuolaikiška, dinamiška aukštųjų technologijų šalimi, bet kartu stebuklingai išsaugojo savo gamtą, kultūrą, tradicijas. Kaip jiems tai pavyko?

Kelionės kaina (asmeniui dviviečiame kambaryje):

 • 1275 € + skrydis, kai vyksta 6 asmenys
 • 1485 € + skrydis, kai vyksta 4 asmenys
 • 2076 € + skrydis, kai vyksta 2 asmenys

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 6 nakvynės 4–5* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 6 pusryčiai.
 • angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Taivaną ir atgal (nuo 720 €);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu (nuo 70 €/asm., kai keliauja 6 asmenys);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (apie 30 $);
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Nuostabūs potyriai prie Saulės ir Mėnulio ežero
 • Gausybė puošniausių šventyklų ir vienuolynų
 • Pasakiškas gamtos rojus Kendingo nacionalinis parkas
 • Marmuro gyslomis išraižytas Taroko tarpeklis

1 DIENA. TAIBĖJUS
Savarankiškai atvyksite į Taivaną ir Taibėjų. Atskridę į Taibėjų, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Laisvas laikas ir poilsis. Nakvynė viešbutyje Taibėjuje.

2 DIENA. TAIBĖJUS – ŽIJUETANAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite prie Žijuetano, vadinamojo Saulės ir Mėnulio ežero. Tai didžiausias Taivano vandens telkinys, esantis 762 m aukštyje virš jūros lygio ir supamas nuostabaus kalnų kraštovaizdžio. Ežeras dar vadinamas „Taivano perlu“: rytinis jo krantas apskritas kaip Saulė, o vakarinis – Mėnulio pjautuvo formos. Lankysitės šventykloje Wen Wu, kitaip dar vadinamoje Literatūros ir Kario šventykla, nes yra dedikuota Konfucijui – plunksnos meistrui ir Kuan Ti – kardo meistrui. Valtele plauksite į Šventųjų vienuolių šventyklą (Syuentzang), pastatytą Tangu Xuanzango, labai prisidėjusio prie kinų kultūros ir budizmo plėtros, pasigrožėsite pagoda Ci En, prezidento Čankaišeko 1971 m. pastatyta savo motinai atminti. Taivanas garsėja net tik šventyklų gausa, bet ir jų puošnumu, lipdiniais, skulptūromis, puikiu dekoru. Apžiūrėję visas įžymybes aplink Saulės ir Mėnulio ežerą, grįšite į viešbutį. Vėliau pasimėgausite karštosiomis versmėmis viešbutyje „Fleur de Chine“. Nakvynė prie Saulės ir Mėnulio ežero viešbutyje „Fleur de Chine“ su pro langus atsiveriančiais kalnų vaizdais arba panašiame.

3 DIENA. ŽIJUETANAS – VIENUOLYNAS FO GUANG SHAN – GAOSIONGAS (pusryčiai)
Papusryčiavę išvyksite į nuostabią senovinę traukinių stotį Jiji ir važiuosite į budistų vienuolyną Fo Guang Shan, žymiausią budistų šventąją vietą visame Pietų Taivane. Vaikščiodami po vienuolyną daugiau sužinosite apie budizmą, aplankysite Budos memorialo centrą, bendrausite su budistų vienuoliais bei jų mokiniais. Jei pageidausite, už papildomą mokestį galėsite pasisotini vegetariškais budistų pietumis. Keliausite į Gaosiongą, antrą didžiausią Taivano miestą. Trumpai apžiūrėsite miestą, pasigrožėsite Meilės (Ai He) upe ir apsilankysite naktiniame Lio Ho turguje. Nakvynė Gaosionge viešbutyje „Grand Hi Lai“ arba panašiame.
 
4 DIENA. GAOSIONGAS – KENDINGO NACIONALINIS PARKAS – ZHIBEN KARŠTOSIOS VERSMĖS (pusryčiai)
Po pusryčių išvyksite į Kendingo nacionalinį parką, esantį Pietų Taivano galinėje dalyje. Tai nuostabi vietovė su balto smėlio paplūdimiais, kalnais, karštosiomis versmėmis ir apie 60 km ilgio koralais apaugusia pakrante. Aplankysite Rytų Azijos šviesa vadinamą švyturį Oluanpi, iš visų Taivano švyturių skleidžiantį stipriausią šviesą, sustosite pasigrožėti vaizdingomis Maobi kyšulio pakrantėmis. Pietiniu greitkeliu važiuosite į Taičungą. Atvykę į viešbutį „Royal Chihpen“, turėsite galimybę pasimėgauti karštosiomis versmėmis. Nakvynė Taičunge viešbutyje „Royal Chihpen“ arba panašiame viešbutyje Zhibene.

5 DIENA. ZHIBEN – RYTINĖS PAKRANTĖS DRAUSTINIAI – TAROKO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Po pusryčių vaizdingu keliu vyksite į kelionę po rytinę pakrantę. Ši nuostabiai vaizdinga vietovė žinoma kaip vienintelė ir paskutinė nepaliesta Taivano žemė. Ji tęsiasi 170 km link rytinės salos pakrantės, o vėjų ir erozijos suformuotas kraštovaizdis yra puikus fonas nuotraukų mėgėjams. Stabtelėsite vietovėse Siaoyeliou, Sanxientai, prie Akmeninių laiptų (angl. Stone Steps), kur gamta meistriškai suformavo keisčiausių formų skulptūras iš smiltainio ir koralų, taip pat apsilankysite marmuro gamykloje ir demonstravimo salėje. Vėliau vyksite į Hualianą. Nakvynei apsistosite Taroko nacionaliniame parke viešbutyje „Silks Place Taroko“ arba panašiame.

6 DIENA. TAROKO NACIONALINIS PARKAS – TAROKO TARPEKLIS – TAIBĖJUS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į UNESCO saugomą Taroko nacionalinį parką – garsiausią ir lankomiausią Taivano vietą. Šalyje įkurti aštuoni nacionaliniai parkai, kerintys neįtikėtino grožio gamtos įvairove, o Taroko parkas garsus tarpekliu, kurį suformavo Liwu upė, giliai įsigraužusi į kieto marmuro kalnus. Todėl šis tarpeklis dar vadinamas „marmuriniu“, nes jo apylinkėse buvo rasti įspūdingų raštų marmuro klodai. Šiose apylinkėse daug amžių gyveno ilgai niekam nežinoma tupidų gentis, kurią tik prieš 120 metų atrado kalnakasybos įmonė, tiesusi kelią į marmuro radavietes. Serpentinais kilsite tarp milžiniškų stačių uolų, važiuosite Devynių posūkių tuneliu, sustosite prie Amžinojo šaltinio šventyklos, Kregždžių olos, marmurinio tilto. Vėliau važiuosite atgal į Taibėjų, sustosite prie Čingšujaus uolos, važiuosite per ilgiausią Taivane tunelį Hsuehshan (12,9 km) ir į Taibėjų atvyksite apie 18 valandą.

7 DIENA. TAIBĖJUS – TARPINIAI ORO UOSTAI – VILNIUS (pusryčiai)
Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 6;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 530 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, sustojimų fotografuoti, papietauti, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų.

Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?