IŠPARDUOTA! Šri Lanka - viskas, ką būtina pamatyti per 6 dienas

Kelionė

Šri Lanka – tai sala Indijos vandenyne, dėl kontūrų vadinama „Indijos ašara“.

Organizatorius:We Travel

Turai vyksta kiekvieną 2017 m. dieną.

Šri Lanka – tai sala Indijos vandenyne, dėl kontūrų vadinama „Indijos ašara“. Egzotiška gamta, vešli atogrąžų augalija, nacionaliniai parkai, arbatos plantacijos, 2 500 metų civilizacijų paminklai – abejingas nelieka nė vienas. Pasinerkite į iššūkių ir aromatų kupiną kelionę po vieną gražiausių žemės kampelių.

Kelionėje:

 • Iššūkių kupina kelionė Minerijos nacionaliniu parku
 • Viduramžius menanti sostinė Polonaruva
 • Liūto uolos Sigirijoje tvirtybė
 • Galimybė pratęsti kelionę ir nuvykti į Maldyvus pailsėti

1 DIENA. KOLOMBAS – NEGOMBAS  

Savarankiškai atvyksite į Kolombą ir būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Negombe. Nakvynė viešbutyje Negombe.

2 DIENA. NEGOMBAS – PINAVELA – DAMBULA – SIGIRIJA (P)

Po ankstyvų pusryčių vyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą Pinaveloje. Galėsite stebėti, kaip laukinės gamtos apsaugos darbuotojai rūpinasi mažaisiais našlaičiais, juos maitina, treniruoja, maudo greta esančioje upėje. Pakeliui aplankysite Dambulą ir penkias uolose iškaltas šventyklas. Tai įspūdingos budistų šventyklos, kai kurios jų išliko dar nuo I a. pr. Kr. Čia išvysite iki 130 Budos statulų ir įdomių freskų. Nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

Nuvažiuotas atstumas apie 150 km.

3 DIENA. SIGIRIJA – POLONARUVA – MINERIJA – SIGIRIJA (P)

Po pusryčių vyksite į Šri Lankos viduramžių sostinę Polonaruvą. Čia puikiai išsilaikę monumentai, karališkieji rūmai, šventyklos. Keliausite į daugiau nei 88 890 ha ploto užimantį ir didžiausia dramblių populiacija garsėjantį Minerijos nacionalinį parką. Persėsite į visureigius ir drauge su vairuotoju važiuosite stebėti čia gyvenančių dramblių, buivolų, krokodilų. Nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

Nuvažiuotas atstumas apie 115 km.

4 DIENA. SIGIRIJA – MATALĖ – KANDIS (P)

Anksti ryte kopsite į nepaprasto grožio Sigirijos kalnų tvirtovę, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą architektūros paminklą Liūto uolą, pastatytą 500 m. karaliaus Kašypajos garbei. Nuo tvirtovės atsiveria nuostabi panorama. Vėliau vyksite į Kandį. Pakeliui aplankysite aromatais užburiantį prieskonių sodą Matalėje. Galėsite pasigrožėti salos augalija, įsigyti tradicinių prieskonių, įvairių žolelių, grožio terapijos priemonių. Lankysitės batikos manufaktūroje, stebėsite, kaip medžiagoje gimsta nepakartojami ornamentai, galėsite įsigyti puikių batikos dirbinių. Vakarop atvyksite į Kandį. Čia galėsite pasilinksminti pramoginiame renginyje su nacionaliniais šokiais. Nakvynė viešbutyje Kandyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

5 DIENA. KANDIS – PERADENIJA – NUVARA ELIJA (P)

Po pusryčių vyksite į vieną švenčiausių budistų vietų – Budos danties šventyklą (Dalada Maligawa). Aplankysite karališkuosius Peradenijos botanikos sodus. Traukiniu vyksite į miestelį Nanu Oya, iš jo autobusu važiuosite į Nuvarą Eliją, Ceilono širdį. Pakeliui aukštai kalnuose atsivers nuostabi arbatmedžių plantacijų panorama. Arbatos fabrike stebėsite, kaip sudėtingai perdirbama arbata, paskanausite ir įsigysite tikrosios Ceilono arbatos. Nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

Nuvažiuotas atstumas apie 175 km.

6 DIENA. NUVARA ELIJA – KOLOMBAS – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS (P)

Po pusryčių viešbutyje keliausite į ekskursiją po Nuvara Eliją. Vėliau vyksite į oro uostą. Skrydis Kolombas – tarpinis oro uostas – Vilnius.

Nuvažiuotas atstumas apie 168 km.

Kelionės pratęsimas Maldyvuose.

6 DIENA. NUVARA ELIJA – MALDYVAI (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Maldyvus. Savarankiškai atvyksite į viešbutį Maldyvuose. Nakvynė viešbutyje Maldyvuose.

7 – 9 DIENOS. MALDYVAI (P, V)

Poilsis Maldyvuose prie Indijos vandenyno.

10 DIENA. MALDYVAI – TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą. Skrydis Malė – tarpiniai oro uostai – Vilnius.

Pratęsimo kaina – nuo 770 EUR (asmeniui 4* viešbučio dviviečiame kambaryje).

Įskaičiuota: nuvežimas iš Nuvara Elijos į oro uostą, 4 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakariene, nuvežimas iš viešbučio į Malės oro uostą.


Išsaugokite kelionės žemėlapį savo telefone (google paskyroje) - taip seksite kelionės maršrutą ir aplankysite visas siūlomas vietas.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 5 nakvynės 3–4* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 5 pusryčiai;
 • angliškai kalbančio vairuotojo gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Šri Lanką ir atgal (nuo 699 €);
 • įėjimo į mokamus objektus bilietai (130  $);
 • Šri Lankos viza (nuo 35  $);
 • Išvykimo pervežimas (nuo 40  $)
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • medicininių išlaidų draudimas, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
priemoka už vienvietį kambarį – teirautis agentūroje;
nakvynių skaičius – 5;
nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų.

Daugiau žiūrėkite LR užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?