IŠPARDUOTA! Žolinės Odesoje

Kelionė

Vietų nėra! Odesa – puikus pasirinkimas norintiems nepakartojamų atostogų, bet turintiems ribotą biudžetą ar nenorintiems investuoti didelių sumų, nes planuoja dar keletą kelionių. Vakarienės restoranuose, jūros gėrybės, rūšinis vynas – tai tik maža dalis to, kas atostogautojų iš Lietuvos laukia šiame Juodosios jūros kurorte.


2018-08-12

4 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Gamtos grožis, saulėtas klimatas ir malonaus smėlio paplūdimiai Odesoje – viskas, ko reikia šaunioms atostogoms nuo darbų ir rutinos siekiančiam atitrūkti žmogui. Odesoje patiks tiek ramaus poilsio mėgėjams, tiek ieškantiems linksmybių. Vakarėlių liūtams vertėtų traukti į Arkadijos paplūdimį, čia šėlionės tęsiasi dieną–naktį.

Odesos svečius labiausiai žavi Odesos Operos ir Baleto teatras. 15 me­tų ­sta­ty­tas teat­ras pri­pa­žin­tas ketvirtu gra­žiau­siu pa­sau­lio ope­ros ir ba­le­to teat­ru. Tikriausiai daugelis besilankiusiųjų atkreipė dėmesį į 300 teatro durų, kurios teat­re įrengtos, jog gais­ro me­tu ne­žū­tų žmo­nės. Elegantiška prabanga išorėje ir viduje, unikali akustika ir visiškai nebrangūs bilietai į dėmesio vertus šio sezono spektaklius sutraukia būrius poilsiautojų.

Kultūra mažiau besidomintys gali užsukti prie Odesos vizitinės kortelės Potiomkino laiptų. Įveikus 192 laiptelius, atsiveria miesto panorama. O mėgstantiems netikėtumus vertėtų užsukti į Odesos turgų, kuriame nepastebėtas neliks namas su viena siena.

Pabuvoję turguje, apsilankykite ilgiausiuose pasaulyje 2,5 kilometro besitęsiančiuose požeminiuose katakombų tuneliuose.Taip pat rekomenduotina užsukti į Tolstojaus rūmus ir pasižvalgyti po įspūdingą paveikslų galeriją bei dailės muziejų.

1 DIENA. VILNIUS - ODESA

Tiesioginis skrydis Vilnius – Odesa 11 : 35 – 13 : 15. Atskridus pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Odesoje.

2 DIENA. ODESA (Pusryčiai)

Po pusryčių jūsų laukia  3 valandų ekskursija po Odesą. Pasivaikščiosite odesiečių mėgstamiausia Deribasovskaja gatve, kur gausu architektūros šedevrų ir paminklų kino filmo „Dvylika kėdžių“ personažams, itališko baroko stiliaus operos ir baleto teatras, Pajūrio bulvaru keliausite iki Potiomkino laiptų, 192 laipteliai kyla į 24 metrų aukštį, o pakilus pasitiks nuostabi panorama į Odesą ir uostą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Odesoje.

3 DIENA. ODESA (Pusryčiai)

Savarankiška pažintis su Odesa ar tiesiog mėgaukitės Juodosios jūros teikiamais malonumais. Nakvynė viešbutyje Odesoje.

4 DIENA. ODESA - VILNIUS (Pusryčiai)

Pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis Odesa – Vilnius 14 : 15 – 16 : 05

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ukraine International Airlines“ maršrutu Vilnius - Odesa-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais;
  • pusės dienos apžvalginė ekskursija po Odesą


JUMS GALI PRIREIKTI:

medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?