Pažintinė kelionė į Madagaskarą - gamtos stebuklų salą

Kelionė

Madagaskaras - gamtos turtai, floros ir faunos įvairovė nustebins ir daug ko mačiusiuosius.

2021 m. Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:West Express (We Travel)

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
1 875,00 €
AR

Kelionės datos: 2021 m. pasirenkamos individualiai

Kelionės kaina: nuo 1875 EUR + skrydis, kai vyksta 2-4 asmenys (asmeniui dviviečiame kambaryje)

  Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 11 nakvynių 2–4* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 11 pusryčių;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

  Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Madagaskarą ir atgal;
 • vietinis skrydis (nuo 590 EUR);
 • Madagaskaro viza (apie 35 EUR);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Lemūrų karalystė Madagaskaras
 • UNESCO saugomi pirmykščiai miškai
 • Endeminis lapės ir šuns mišrūnas fosas
 • Madagaskaro nacionalinio medžio baobabo didybė

1 DIENA. ANTANANARYVAS

Savarankiškai atvykę į Antananaryvą būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį.

2 DIENA. ANTANANARYVAS–ANCIRABĖ (P)

Važiuosite į terminiais šaltiniais garsėjančią Ancirabę. Grožėsitės tipiniu plokščiakalnio peizažu – žalsvais ryžių ir kviečių laukais, raudono dirvožemio žeme, smaragdo spalvos krūmokšniais ir ryš-kiai mėlynu dangumi virš paprastų vietinių namelių, statytų iš medienos arba palmių lapų. Vakarė-jant pasieksite Ancirabę.

3 DIENA. ANCIRABĖ–RANOMAFANA (P)

Aplankysite Ranomafanos nacionalinį atogrąžų miškų parką – įvairių rūšių lemūrų, paukščių, cha-meleonų ir varlių namus. Sustosite Amboštroje – malagasių amatininkų centre. Čia galėsite susi-pažinti su zafimanirių genties pasididžiavimu – medžio raižiniais. Tęsite kelionę į Ranomafaną. Už-siregistravę viešbutyje, turėsite galimybę vykti į naktinį gyvūnų stebėjimo žygį ir išvysti, kaip užs-linkus sutemoms pradeda virti gamtos gyvenimas.

Zafimanirių genties pasididžiavimas – medžio raižiniai, UNESCO objektas.

4 DIENA. RANOMAFANA–FIANARANCOA (P)

Lankysitės Ranomafanos nacionaliniame parke, išsiskiriančiame unikalia biologine įvairove. Maty-site lemūrus, chameleonus, vorus, varles, daugybę orchidėjų ir net medicinai naudojamų augalų. Visai neseniai – tik 1986 m. – čia buvo atrasti ypatingi auksaspalviai lemūrai, be to, šiame parke veisiasi daugiau nei 100 rūšių paukščiai. Po pietų keliausite į Fianarancoa – betsileo genties sosti-nę. Važiuosite į Ambalavao – regiono komercinį centrą, garsėjantį liaudies muzika, menais ir ama-tais.

Neįtikėtina biologinė įvairovė Ranomafanos nacionaliniame parke.

5 DIENA. FIANARANCOA –RANOHYRA (P)

Ekskursija po unikalaus rankų darbo popieriaus gamyklą „Antemoro“. Vykdami į Ranohyrą aplan-kysite Anja parką, kuriame galėsite stebėti kelias lemūrų šeimas natūralioje aplinkoje. Saulei lei-džiantis atvyksite į Ranohyrą.

6 DIENA. RANOHYRA (P)

Jūsų lauks nepakartojami įspūdžiai Isalo nacionaliniame parke, garsėjančiame kanjonais, įspūdin-gais uolų dariniais, bet labiausiai – mėnulio peizažais, susiformavusiais prieš 145–65 mln. metų. Tai geriausia vieta stebėti sifakas – dar vienos Madagaskare gyvenančios rūšies lemūrus. Vietiniai sako, jeigu sifaka pasirodo kelyje, kuriuo eini, vadinasi, pasirinkai tinkamą kelią. Pėsčiomis pasiekę gamtinius baseinus, galėsite išsimaudyti ir pailsėti. Apsilankysite prie vadinamųjų „Nimfų kaskadų“ krioklio.

Mėnulio peizažai Žemėje – Isalo nacionalinis parkas ir įdomiosios sifakos.

7 DIENA. RANOHYRA–TOLIARA (P)

Vyksite Toliaros link. Važiuosite per dygliakrūmių plotus, kuriuos sudaro atskira ekosistema. Tai sumedėjusių lapuočių ir sukulentų mišinys, didingai puošiantis mahafaly kapavietes. Aplankysite medelyną su daugybe kraštui būdingų augalų rūšių. 

8 DIENA. TOLIARA – MORONDAVA (P)

Būsite pervežti į Toliaros oro uostą ir skrisite į Morondavą. Būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Likusi dienos dalis skirta poilsiui prie jūros.

9 DIENA. MORONDAVA–KIRINDŽIO REZERVATAS–MORONDAVA (P)

Ryte lankysite netoliese esantį  Betanės žvejų kaimelį, toliau važiuosite į išdžiūvusių miškų Kirindžio rezervatą. Jūsų lauks 3 val. žygis pėstute, kurio metu matysite vietinius gyvūnus: lemūrus, gyvates, chameleonus, fosas ir kt. Turėsite galimybę vykti į naktinį gyvūnų stebėjimo žygį.

10 DIENA. KIRINDŽIO REZERVATAS–MORONDAVA (P)

Grįždami į Morondavą,  sustosite pasigrožėti garsiąja baobabų alėja.  Tai viena  gražiausių Mada-gaskaro įžymybių ir viena įspūdingiausių vietų visoje mūsų planetoje.

11 DIENA. IFATIS–TOLIARA–ANTANANARYVAS (P)

Laisva diena prie jūros kol būsite paimti ir nuvežti į oro uostą skrydžiui į Antananaryvą. Atvykus būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį.

12 DIENA. ANTANANARYVAS (P)

Po pusryčių užsuksite į rankdarbių turgų. Po to būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?