Pažintinė kelionė į Madagaskarą - gamtos stebuklų salą. 13 d. lemūrų ir fosų karalystėje

Kelionė

Raudonoji sala – taip Madagaskaras dažnai vadinamas dėl vyraujančio rausvos spalvos dirvožemio – nėra labai populiari tarp turistų. Čia nerasi prabangių vilų, puikių kelių ir gurmaniškų restoranų, tačiau jos gamtos turtai, floros ir faunos įvairovė nustebins ir daug ko mačiusiuosius.

Kelios datos

13 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
2 395,00 €
AR

Kelionės datos pasirenkamos individualiai

Kelionės kaina:

 • nuo 1 319 EUR + skrydis, kai vyksta 6 asmenys;  
 • nuo 1 569 EUR + skrydis, kai vyksta 4 asmenys,
 • nuo 2 395 EUR + skrydis, kai vyksta 2 asmenys (asmeniui dviviečiame kambaryje)

  Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 12 nakvynių 2–4* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 12 pusryčių;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

  Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Madagaskarą ir atgal;
 • vietinis skrydis (nuo 250 EUR);
 • Madagaskaro viza (apie 25–27 EUR);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Lemūrų karalystė Madagaskaras
 • UNESCO saugomi pirmykščiai miškai
 • Endeminis lapės ir šuns mišrūnas fosas
 • Madagaskaro nacionalinio medžio baobabo didybė

1 DIENA. ANTANANARYVAS

Savarankiškai atvykę į Antananaryvą būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį.

2 DIENA. ANTANANARYVAS–ANDAŠBĖ (P)

Stebėdami nuostabų ryžių laukų kraštovaizdį, krioklius ir retus miškus, keliausite į Andašbę. Užsuksite į Marozevo egzotinį parką pasižiūrėti keistųjų chameleonų ir kitų gyvūnų.Vakare turėsite galimybę vykti į naktinį gyvūnų stebėjimo žygį ir išvysti, kaip užslinkus sutemoms pradeda virti gamtos gyvenimas.

3 DIENA. ANDAŠBĖ (P)

Šiandien jūsų lauks apsilankymas Andašbės-Mantadijos nacionaliniame parke ir atradimai daugybės gyvūnų rūšių buveinėje. Išvysite didžiausius iš visų lemūrų trumpauodegius indrius, užaugančius net iki 72 cm, ir ruduosius lemūrus. Taip pat apsilankysite ir Vakonos miške. Nenustebkite, jei čia koks nors drąsus lemūras ims ir užšoks jums ant pečių. Čia jie prijaukinti ir visiškai nesibaimina žmonių.

4 DIENA. ANDAŠBĖ–ANTANANARYVAS–ANCIRABĖ (P)

Po pusryčių grįšite atgal į sostinę. Vyksite į terminiais šaltiniais garsėjančią Ancirabę. Grožėsitės tipiniu plokščiakalnio peizažu – žalsvais ryžių ir kviečių laukais, raudono dirvožemio žeme, smaragdo spalvos krūmokšniais ir ryškiai mėlynu dangumi virš paprastų vietinių namelių.

 5 DIENA. ANCIRABĖ–RANOMAFANA (P)

Aplankysite Ranomafanos nacionalinį atogrąžų miškų parką – įvairių rūšių lemūrų, paukščių, chameleonų ir varlių namus. Sustosite Amboštroje – malagasių amatininkų centre. Čia galėsite susipažinti su zafimanirių genties pasididžiavimu – medžio raižiniais. Tęsite kelionę į Ranomafaną. Užsiregistravę viešbutyje, turėsite galimybę vykti į naktinį gyvūnų stebėjimo žygį.

6 DIENA. RANOMAFANA (P)

Lankysitės Ranomafanos nacionaliniame parke, išsiskiriančiame unikalia biologine įvairove. Matysite lemūrus, chameleonus, vorus, varles, daugybę orchidėjų ir net medicinai naudojamų augalų. Visai neseniai – tik 1986 m. – čia buvo atrasti ypatingi auksaspalviai lemūrai, be to, šiame parke veisiasi daugiau nei 100 rūšių paukščiai

7 DIENA. RANOMAFANA–RANOHYRA (P)

Ekskursija po unikalaus rankų darbo popieriaus gamyklą „Antemoro“. Vykdami į Ranohyrą aplankysite Anja parką, kuriame galėsite stebėti kelias lemūrų šeimas natūralioje aplinkoje. Saulei leidžiantis atvyksite į Ranohyrą.

8 DIENA. RANOHYRA (P)

Jūsų lauks nepakartojami įspūdžiai Isalo nacionaliniame parke, garsėjančiame kanjonais, įspūdingais uolų dariniais, bet labiausiai – mėnulio peizažais, susiformavusiais prieš 145–65 mln. metų. Tai geriausia vieta stebėti sifakas – dar vienos Madagaskare gyvenančios rūšies lemūrus. Vietiniai sako, jeigu sifaka pasirodo kelyje, kuriuo eini, vadinasi, pasirinkai tinkamą kelią. Pėsčiomis pasiekę gamtinius baseinus, galėsite išsimaudyti ir pailsėti. Apsilankysite prie vadinamųjų „Nimfų kaskadų“ krioklio. Madagaskaro augalija ypatinga, salos gyventojai didžiuojasi keletu endeminių rūšių, pavyzdžiui, lenktašakėmis nolinomis (dramblio pėdomis), alavijais ir įvairiomis palmėmis.

9 DIENA. RANOHYRA–TOLIARA–IFATIS (P)

Vyksite Toliaros link. Važiuosite per dygliakrūmių plotus, kuriuos sudaro atskira ekosistema. Tai sumedėjusių lapuočių ir sukulentų mišinys, didingai puošiantis mahafaly kapavietes. Aplankysite medelyną su daugybe kraštui būdingų augalų rūšių, po to tęsite kelionę į Ifatį.

10 DIENA. IFATIS–TOLIARA–MORONDAVA (P)

Poilsis prie jūros. Vėliau būsite pervežti į Toliaros oro uostą ir skrisite į Morondavą. Oro uoste jus pasitiks ir nuveš į viešbutį.

11 DIENA. MORONDAVA– MIANDRIVAZAS (P)

Pasitiksite saulėtekį garsiojoje baobabų alėjoje. Tai viena gražiausių Madagaskaro įžymybių ir viena įspūdingiausių vietų visoje mūsų planetoje. Kalnuota vietove vyksite link Miandrivazo.

12 DIENA. MIANDRIVAZAS – ANTANANARYVAS (P)

Visa diena kelyje, atvykus nakvynė viešbutyje.

13 DIENA. ANTANANARYVAS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P)

Po pusryčių užsuksite į rankdarbių turgų. Po to būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?