IŠPARDUOTA! Aštuonių dienų atostogos Italijoje, Riminio kurorte

Kelionė

Apsistosite „Hotel Gaston" 4*  viešbutyje su pusryčiais.

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Nuostabus Adrijos jūros perlas, Italijos kurortas Rimini nustebins kiekvieną atvykusį turistą, kuris trokšta praleisti nuostabias atostogas pajūryje ir iš arčiau pažinti Italijos kultūrą. Kurortas poilsiautojus pritraukia išskirtiniais „vintažiniais" smėlio paplūdimiais bei savo naktiniu gyvenimu. Rimini atrasite daugybę klubų bei restoranų, kurie yra ant jūros kranto bei grožėsitės žydrąją Adrijos jūra. Apsilankę Riminio kurorte išvysite daugybę istorinių paminklų, bažnyčias bei kitus architektūrinius statinius, kurie iki šiol slepia didingą šalies istoriją. Riminį garsina ne tik nuostabūs architektūriniai paminklai, bet ir žavusis Tiberijaus tiltas, kurį puošia arkos sudėtos iš Istrijos pusiasalio atgabentų akmenų. Atvykę į Italijos kurortą mėgausitės palankiu oru, miesto gyventojų šiltu bendravimu, skaniu itališku maistu ir istoriniais paminklais, kurie sužavės kiekvieną poilsiautoją savo praeitimi.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas–Rimini–Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Riminio oro uosto (MRI) ir atgal (34 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Riminio kurorte gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Hotel Gaston“ 4*

Nuo „Hotel Gaston” viešbučio per porą minučių pėščiomis nukeliausite iki paplūdimio. Netoliese yra autobusų stotelė, nuo kurios lengvai pasieksite Riminio lankomiausius objektus. Viešbučio kambariuose yra oro kondicionierius, balkonas, nemokamas Wi-Fi. Ant viešbučio stogo įrengta sūkurinė vonia, SPA zona, turkiška pirtis. 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?