Aštuonių dienų atostogos Italijoje, Riminio kurorte

Kelionė

Savaitės poilsis Italijos kurorte Rimini!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius: „West Express“

Nuostabus Adrijos jūros perlas, Italijos kurortas Rimini nustebins kiekvieną atvykusį turistą, kuris trokšta praleisti nuostabias atostogas pajūryje ir iš arčiau pažinti Italijos kultūrą. Kurortas poilsiautojus pritraukia išskirtiniais „vintažiniais" smėlio paplūdimiais bei savo naktiniu gyvenimu. Rimini atrasite daugybę klubų bei restoranų, kurie yra ant jūros kranto bei grožėsitės žydrąją Adrijos jūra. Apsilankę Riminio kurorte išvysite daugybę istorinių paminklų, bažnyčias bei kitus architektūrinius statinius, kurie iki šiol slepia didingą šalies istoriją. Riminį garsina ne tik nuostabūs architektūriniai paminklai, bet ir žavusis Tiberijaus tiltas, kurį puošia arkos sudėtos iš Istrijos pusiasalio atgabentų akmenų. Atvykę į Italijos kurortą mėgausitės palankiu oru, miesto gyventojų šiltu bendravimu, skaniu itališku maistu ir istoriniais paminklais, kurie sužavės kiekvieną poilsiautoją savo praeitimi.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas–Rimini–Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Riminio oro uosto (MRI) ir atgal (34 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Riminio kurorte gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Hotel Elisir“ 4*

Viešbutis yra Rivabella rajone, visai šalia palūdimio. 10 min. kelio autobusu iki Riminio centro.

Kambariuose yra oro kondicionierius. televizorius, Wi-Fi. Kai kuriuose numeriuose yra balkonas.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?