Kupina paslapčių 4 dienų kelionė į Boloniją

Kelionė

Lyjant lietui Bolonijos miestą galima apeiti visiškai nesušlapus, nes mieste yra daugybę portikų. Aplankyti portikais garsėjanti miestą gali kiekvienas!


2020-02-17

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
230,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Atvykus į šalia Reno upės įsikūrusi Italijos miestą Boloniją kiekvienas pajus vis dar alsuojančią viduramžių dvasią ir turtingą kultūrinę praeitį. Boloniją drąsiai galima vadinti išsimokslinusiu miestu, nes čia yra įkurtas seniausias Vakarų pasaulyje Bolonijos universitetas. Šiame universitete mokėsi studentai kilę ne tik iš Italijos kilmingų šeimų, bet iš viso pasaulio.  Bolonijos universitete iki šiol yra likusios kilmingų studentų žymės, kurie įsiamžino ant universiteto sienų palikdami savo šeimos herbą.

Šiaurės Italijos miestą garsina ne tik Bolonijos universitetas, bet ir centro gatvėmis besidriekiantys portikai. Portikai — tai atviri prieangiai su kolonomis, kurie mieste tęsiasi beveik 40 km, todėl dažnai juokaujama, kad lyjant Boloniją galima apeiti nesušlapus. Augant gyventojų skaičiui mieste portikai tapo prekybos ir amatų centru, nes po jais buvo galimybė pasislėpti, esant sniegui, lyjant, kaitros metu ir toliau sėkmingai tęsti savo prekybos veiklą. Šiandien portikuose ir toliau vyksta gyvenimas: po jais žmonės pietauja, slepiasi nuo saulės ar vėjo, prekiauja bei leidžia vakarus prie vyno taurės.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas–Bolonija–Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el.p. keliones@westexpress.lt 
  • pervežimo iš Bolonijos oro uosto ir atgal (39 € / asm.). Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS

Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Bolonijoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Aemilia Hotel Bologna“ 4*

Viešbutis įsikūręs Bolonijos miesto centre, strategiškai patogioje vietoje, nuo kurios lengvai pasiekiamas Tarptautininis parodų centras, centrinė traukinių stotis ir oro uostas.  Visi mieste lankomi objektai yra vos kelios minutės pėsčiomis. Apgyvendinimo įstaiga idealiai tinka apsistotyti tiek keliaujantiems verslo reikalais, tiek atvykusiems pakeliauti. Čia yra 124 erdvūs ir patogūs dviviečiai kambariai, kuriuose yra nemokamas Wi-Fi, LED televizorius, elektroninis seifas, mini baras.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?