7 dienų pažintinė kelionė: Kroatija dviračio ritmu

Kelionė

Pamatykite gražiausius Kroatijos kampelius keliaudami dviračiu!

Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
1 540,00 €
AR

Dobro Dosli! Sveiki atvykę į Kroatiją! Nuo Splito iki Dubrovniko per įspūdingiausias Kroatijos salas, gėrintis nuostabia gamta, bekraščiais paplūdimiais. Jei pavargsite minti dviratį, visada šalia bus automobilis, pavėžėsiantis, kol pailsėsite.

Kelionės kana asmeniui dviviečiame kambaryje nuo 1540 €

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • 6 nakvynės su pusryčiais;
  • 1 vakarienė;
  • Dviračio nuoma, pervežimai pagal programą;
  • Ekskursija po Stoną ir Dubrovniką, vyno degustavimas Pupnate;
  • Anglakalbio vadovo paslaugos.

PAPILDOMAI:

  • Skrydžio bilietai ( nuo 170 EUR)
  • Pervežimai iš oro uosto iki viešbučio ir atgal
  • Maitinimas nenumatytas programoje
  • Ekskursijos.

KELIONĖS MARŠRUTAS:

1 DIENA. SPLITAS

Atvykimo diena. Savarankiškai pasieksite viešbutį. 18 val. susitikimas su grupe, kurio metu aptarsite laukiančią kelionę, susipažinsite.

2 DIENA. BRAČO SALA (P)

Ankstyvas išvykimas į keltą, keliantį į Bračo salą. Išlipę pradėsite tikrąją kelionę po Kroatiją, mindami pajūrio keliu į Pucišča kaimelį. Pakeliui sustosite Dol kaimelyje, pravažiuosite vynuogynus, alyvuogių ir figmedžių giraites. Šios dienos išbandymu tams kilimas į Praznicą, tačiau nuo ten atsiveriantys vaizdai bus geriausias apdovanojimas. Minsite palyginus lygia vietove iki Bolo miesto. Čia vienas gražiausių paplūdimių. Nakvynė. Šią dieną nuvažiuosite apie 35 km.

3 DIENA. HVARO SALA (P)

Po ankstyvų pusryčių plauksite keltais į Stari Grad. Stari Gradas yra vienas seniausių Europos miestų, kur siauros gatvelės vingiuoja pro dar senesnius namus. Keliausite į Hvaro salos širdį, pakeliui palikdami senas tavernas, apžvalgos aikšteles. Kirsite Brusje kaimelį ir pasieksite Hvaro miestą. Hvaro mieste nėra jokio transporto, tad čia tikrai smagu pasivaikščioti. Nakvynė. Šią dieną nuvažiuosite apie 27 km.

4 DIENA. KORČULA SALA (P)

Laisvas rytmetis pasimėgauti miegu ir Hvaro miestu. Po pietų plauksite į Korčulos salą. Korčulos miestas, tai miestas, kuriame gimė garsusis Markas Polas. Šią dieną nebus kelionės dviračiu. Nakvynė.

5 DIENA. KORČULA SALA (P, V)

Šią dieną lauks 48 kilometrų kelionė dviračiu pro vynuogynus, alyvuogių giraites ir miškus. Lauks gausūs pusryčiai pas vietinius kroatus. Pupnat kaimelis nuostabi vieta, atskleidžianti tikrąjį Kroatijos veidą, draugiški ir svetingi žmonės. Vėliau kelionė į Pupnatska Luka- nepakartojamą įlanką,  kelionę tęsite pro Smokvicą ir iki pat Blato, kol pasieksite Vela Luka uostamiestį. Čia turėsite galimybę pasivaikščioti, pasimėgauti gražiais vaizdais. Autobusu grįšite į Kurčulos miestą. Vakarienei važiuosite į Pupnat į vietinę fermą, kur paskanausite šviežiai pagaminto maisto.

6 DIENA. DUBROVNIKAS (P)

Po pusryčių kelionė laivu iš Orebičo. Dviračiu minsite aukštai besigėrint panorama. Keliausite pro Dingako kalvas, pakilsite į Putnikovičo kaimą, pasimėgausite pikniku. Vėliau automobiliu važiuosite iki Stono miesto. Čia lauks apsilankymas Stone ir pasivaikščiojimas po jį, tuomet  keliausite į Dubrovniką. Pasivaikčiosite po miestą su vadovu. Nakvynė. Nuvažiuosite apie 27 km.

7 DIENA. DUBROVNIKAS (P)

Po pusryčių, laisvas laikas savarankiškai pažinčiai su Dubrovniku, tęsite viešnagę Kroatijoje arba laukia kelionė namo.

 

 

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?