IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Kiniją su grupe ir vadovu iš Lietuvos. Auksiniai Kinijos puslapiai

Kelionė

Kelionėje net šeši UNESCO saugomi objektai


Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:West Express (We Travel)

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose;
 • 2 nakvynės pirmos klasės traukinyje (4 vietų kupė);
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 9 pusryčiai, 6 pietūs ir 2 vakarienės;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

  Papildomos išlaidos:

 •  lėktuvo bilietas į Kiniją ir atgal (nuo 575 EUR);
 • Kinijos viza ir formalumų sutvarkymas (apie 90 EUR);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kelionių draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai rikšoms (apie 10 CNY);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (apie 40 USD);
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Seniausia ir geriausiai iki šių laikų išlikusi civilizacija
 • Didžioji kinų siena – vienas didžiausių statinių žmonijos istorijoje
 • Terakotinė armija – įstabus pasaulio stebuklas
 • Meno kūriniais paryškintas įspūdingas kraštovaizdis
 • Šeši UNESCO saugomi objektai

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–PEKINAS

2 DIENA. PEKINAS (Pi)

Atskridę į Pekiną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus. Vyksite į ekskursiją ir aplankysite didžiausią pasaulyje Tiananmeno, arba Dangiškosios Taikos vartų, aikštę, Uždraustąjį miestą – Mingų ir Čingų dinastijų imperatorių rūmus. Važiuosite rikšomis siauromis senojo Pekino gatvelėmis. Šią miesto dalį vietiniai vadina tikruoju Pekinu. Pietūs senąją Kinijos dvasią atspindinčiame hutonge gyvenančioje šeimoje. Po pietų apsilankysite perlų fabrike. Nakvynė viešbutyje Pekine. Nuvažiuotas atstumas apie 80 km.

Dienos akcentai Uždraustasis miestas – didžiausias pasaulyje senovinis rūmų kompleksas, UNESCO objektas, ir autentiškasis Pekinas.

3 DIENA. PEKINAS–SIANAS (P, V)

Po pusryčių aplankysite legendinę 6 350 km ilgio Didžiąją kinų sieną, esančią prie Dziujongo perėjos. Didžioji kinų siena – vienas didžiausių statinių žmonijos istorijoje, nuostabios struktūros statinys, vingiuojantis per kalnus, slėnius ir dykumas, besipuikuojantis įspūdingais sargybos bokštais. Užsuksite pasigrožėti olimpiniu stadionu „Paukščių lizdas“. Vakarienė restorane „Pekino antis“. Skanausite garsaus istorinio to paties pavadinimo patiekalo, žinomo dar nuo Juanų dinastijos laikų. 1330 m. gydytojas ir už imperatoriaus virtuvę atsakingas dietologas Hu Sihui įtraukė jį į savo įspūdingą kūrinį „Svarbiausi valgymo principai“. Po vakarienės vyksite į geležinkelio stotį ir traukiniu per naktį keliausite į Sianą – senąją Kinijos sostinę. Nakvynė traukinyje. Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

Dienos akcentai UNESCO objektas – Didžioji kinų siena. Vakarienei – garsioji „Pekino antis“.

4 DIENA. SIANAS–HUAŠANAS (LOTOSO KALNAI) (P, Pi)

Atvykę į geležinkelio stotį Siane užsuksite lengvu pusryčiu ir  vyksite į ekskursiją ir pamatysite garsiąją terakotinę armiją, saugančią imperatoriaus Čino kapavietę. Tai vienas žymiausių visų laikų archeologinių atradimų ir didžiausių pasaulio stebuklų. Armija sukurta daugiau nei prieš 2 200 metų, ją sudaro 7 tūkst. natūralaus dydžio kareivių ir arklių figūrų, 90 vežimų. Vėliau susipažinsite su kaligrafija. Pamokėlėje sužinosite apie senąjį Kinijos meną, kaip susiformuoja, ką reiškia ir iš ko sudaryti kinų hieroglifai, gal net išmoksite užrašyti savo vardą kinų kalba. Pietūs kinų kavinėje. Papietavę autobusu vyksite į Huašaną, vieną gražiausių Kinijos vietų Lotoso kalnų papėdėje. Nakvynė viešbutyje Huašane. Nuvažiuotas atstumas apie 200 km.

Dienos akcentas Vienintelė pasaulyje požeminė terakotinė armija, UNESCO objektas.  

5 DIENA. HUAŠANAS (LOTOSO KALNAI)–SIANAS (P, V)

Pasimėgavę pusryčiais pėsčiomis pasivaikščiosite po Lotoso kalnus ir jų apylinkes. Huašano kalnas, anksčiau vadintas Didžiuoju Vakarų kalnu, laikomas vienu iš penkių šventų Kinijos kalnų. Jo vardu pavadinta visa tapybos mokykla. Į kalnus veda siauras vingiuotas 12 km ilgio kelias, nuo jo panoraminių aikštelių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Keliausite ne tik pėsčiomis, į viršūnes galėsite pakilti lynų keliu. Po to autobusu vyksite į Sianą. Vakarienė Siane. Jei turėsite laiko, vakare už papildomą mokestį siūlome ekskursiją „Vakarinis Sianas“ (nuo 20 USD/asm.). Nakvynė viešbutyje Siane. Nuvažiuotas atstumas apie 150 km.

Dienos akcentas Daugiau nei 20 tūkst. eilėraščių apdainuoti Lotoso kalnai, UNESCO objektas.

6 DIENA. SIANAS–SIUDŽOU (P, Pi)

Papusryčiavę vyksite į ekskursiją. Pamatysite Didžiąją mečetę – Šilko kelio klestėjimo metu, 742 m., įkurtą šventovę, esančią netoli Būgnų bokšto aikštės. Pietūs kinų restorane. Skanausite nacionalinio kinų patiekalo – koldūnų. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po musulmonų kvartalą. Čia galėsite nebrangiai užkąsti ir įsigyti džiovintų vaisių arba kitokių lauktuvių. Papietavę vyksite į geležinkelio stotį ir traukiniu per naktį keliausite į Siudžou miestą, menantį apie 2 tūkst. metų istoriją ir nuo viduramžių garsėjantį šalyje kaip prekybos, medvilnės ir šilko gamybos vieta. Nakvynė traukinyje. Nuvažiuotas atstumas apie 60 km.

Dienos akcentai Didingoji Didžioji mečetė, UNESCO objektas. Išskirtiniai pietūs – stulbinanti koldūnų formų, spalvų ir įdarų įvairovė!

7 DIENA. SIUDŽOU (P, Pi)

Atvykę į geležinkelio stotį Siudžou užsuksite lengvu pusryčiu ir  keliausite į ekskursiją po miestą. Pasaulio istorijoje Siudžou žinomas kaip parkų, sodų, tradicinių Kinijos menų (kaligrafijos, tapybos ir kt.) ir kultūros židinys. Apsilankysite klasikiniuose Kinijos soduose, pripažintuose subtilaus ir estetiško kraštovaizdžio formavimo pavyzdžiu. Užsuksite į siuvinėjimo šilku fabriką. Pietūs ekskursijos metu. Tigro kalno viršūnėje pamatysite pasvirusią pagodą, pastatytą daugiau nei prieš tūkstantį metų, senojo miesto simbolį. Sakoma, kad nesi buvęs Siudžou, jei nesi aplankęs Tigro kalno. Į pavakarę turėsite laisvo laiko. Nakvynė viešbutyje Siudžou. Nuvažiuotas atstumas apie 50 km.

Dienos akcentai Estetikos triumfas – Siudžou sodai, UNESCO objektas, ir Siudžou simbolis Tigro kalnas.

8 DIENA. SIUDŽOU–HANGDŽOU (P, Pi)

Pusryčiai ir kelionė į Hangdžou, turtingiausios Kinijos provincijos Džedziango sostinę, Marco Polo aprašytą kaip labiausiai užburiantį miestą visame pasaulyje. Trumpo kruizo Vakarų Ežeru (Sihu) metu grožėsitės vaizdais ir galėsite padaryti meniškų nuotraukų. Apsilankysite Lingying šventykloje, vienoje garsiausių budistų šventyklų Kinijoje, pastatytoje dar V amžiuje. Šis statinys, per plauką išsilaikęs kilus kultūrinei revoliucijai, turi ypatingą neapsakomą aurą, visiškai atitinkančią šventyklos pavadinimą (išvertus iš kinų k. reiškia „sielos prieglobstis“). Pasigrožėsite Longdzingo, arba „Drakono šulinio“, arbatos plantacijomis, Jei liks laiko, trumpai pasivaikščiosite ypatinga kultūrine ir istorine Hefang gatve. Joje rasite seniausią vaistinę, išsibarsčiusias įvairias meno dirbtuvėles, šilko parduotuves, arbatos namus ir vietinės virtuvės restoranėlius. Vakare už papildomą mokestį siūlome Zhango Yimou spektaklį ant vandens „West Impression“ (apie 60 USD). Nakvynė viešbutyje Hangdžou. Nuvažiuotas atstumas apie 220 km.

Dienos akcentai Kruizas Vakarų Ežeru – įstabus gamtos grožis, UNESCO objektas, ir sielai prieglobstį suteikianti Lingying šventykla. Tobulo skonio gurkšnis – „Drakono šulinio“ arbatos degustacija.

9 DIENA. HANGDŽOU–ŠANCHAJUS (P, Pi)

Pavalgę pusryčius autobusu vyksite į Šanchajų – miestą, kur susilieja Rytų ir Vakarų kultūros. Ekskursija po senamiestį į Nefrito Budos šventyklą. Joje išvysite iš nefrito iškaltą 1,9 m aukščio, 3 t sveriančią Budos statulą, kurią 1882 m. iš Birmos į Šanchajų atgabeno budistų vienuoliai. Šioje šventykloje dažnai vyksta viso pasaulio budistų susibūrimai. Šilko fabrike sužinosite apie senąjį šilko gaminimo procesą ir pamatysite archajiškas šilko gaminimo technologijas. Vakare rekomenduojame pasivaikščioti Huangpu upės pakrante ir pasigrožėti įvairių formų meniškai apšviestais turistiniais laiveliais, sukuriančiais džiugią šventinę atmosferą. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje. Nuvažiuotas atstumas apie 230 km.

Dienos akcentas Stulbinantis kontrastas – Nefrito Budos šventykla Šanchajaus dangoraižių apsupty.

10 DIENA. ŠANCHAJUS (P)

Po pusryčių – laisva diena. Siūlome apsilankyti televizijos bokšte „Rytų perlas“ (nuo 25 USD) arba Ju sode, įkurtame prieš 400 m. (apie 6–7 USD). Sodą sudaro 40 atskirų kompozicijų, o jos kartu – vientisą paveikslą pagal principą „vienas žingsnis – vienas grožis, grožis kiekviename žingsnyje“. Dieną galėsite skirti ir lauktuvėms, jų įsigysite Šanchajaus arbatos, perlų ir šilko turguose. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

11 DIENA. ŠANCHAJUS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P)

Viešbutyje paimsite pusryčių rinkinį ir vyksite į oro uostą. Skrydis Šanchajus–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 9;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 16; jei vyksta 14 keliautojų – priemoka 30 EUR/asm., jei vyksta 12 keliautojų – priemoka 70 EUR/asm.; nesurinkus mažiausio (12) keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 185 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?