IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Ameriką - Pasaulis tarp dviejų vandenynų

Kelionė

Garantuoti išvykimai nuo 2 keliautojų!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Jungtinės Amerikos Valstijos – tokios pažįstamos ir kartu nepasiekiamos... Svajonių šalis, sėkmės medžiotojų taikinys, aprangos, muzikos, populiariosios kultūros madų diktuotoja. Ne viename kino filme jau matyti Niujorko dangoraižiai, auksiniai Kalifornijos paplūdimiai, spindintys Las Vegaso kazino sukelia susižavėjimą ir baltą pavydą. Ši šalis mus traukia savo sėkmės istorija, žada svajonių išsipildymą, visada kviečia ir vilioja... Amerikietiška svajonė – taip arti...

Į kainą įskaičiuota:

 • pervežimai pagal programą (be pasitikimo Niujorko oro uoste ir pervežimo į viešbutį);
 • 11 nakvynių turistinės klasės viešbučiuose (Europos standartų atitikmuo -3*);
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių (kontinentiniai);
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos ekskursijų metu;
 • mokesčiai.

Papildomos išlaidos:

 • tarptautinio skrydžio bilietas;
 • vidinis skrydis Niujorkas–Los Andželas;
 • būtinas elektroninis leidimas (ESTA) arba viza  keliauti į JAV ir biometrinis pasas;
 • pasitikimas Niujorko oro uoste ir nuvežimas iki viešbučio;
 • nuvežimas iš  Majamio  viešbučio iki oro uosto;    
 • registruoto bagažo mokestis vidiniame skrydyje (mokama vietoje nuo 25 $ / lagaminas / 1 skrydžiui į vieną pusę )
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • portjė paslaugos viešbučiuose;
 • programoje nenumatyti pervežimai;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose, jei yra;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (rekomenduojama po 2 $ per dieną kiekvienam);
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Niujorkas – dinamiškiausias miestas Žemėje
 • Niagaros krioklys – didingas gamtos kūrinys
 • Los Andželas – kino meka ir, ko gero, populiariausias „kino“ miestas pasaulyje
 • San Diego senamiestis, menantis vesterno laikus
 • Didysis Kanjonas – didingas gamtos stebuklas, CNN įtrauktas į 7 gamtos pasaulio stebuklų sąrašą
 • Braiso Kanjonas – gamtos improvizacijų galia
 • Las Vegasas – svajonės ir aistros žaismas

1 DIENA. NIUJORKAS

Savarankiškai atvyksite į Niujorką ir būsite pasitikti ir nuvežti (už papildomą mokestį pagal pageidavimą*) į viešbutį Niujorke. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Niujorke.

2 DIENA. NIUJORKAS (Pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į apžvalginę ekskursiją po Niujorką autobusu. Niujorkas – vienas didžiausių, įdomiausių ir dinamiškiausių pasaulio miestų, vadinamas „Didžiuoju obuoliu“. Čia gyvenimas bėgte bėga neįtikėtinu tempu. Tai užburiantis miestas, kuriame kiekvienas kampelis tarsi iš filmo. Jis magiškai traukia savo beprotišku gyvenimo tempu, spinduliuojančia energija, anonimiškumu ir kūrybiniu įkvėpimu, kurio šiame mieste tikrai netrūksta. Šį miestą aplanko milijonai žmonių dėl jo kultūros, gausybės traukos objektų, aukščiausios klasės gurmaniškų restoranų, įdomaus naktinio gyvenimo ar tiesiog norėdami pabūti niekad nemiegančiame mieste. Greitas gyvenimo tempas Niujorke yra malonus – jis priima kiekvieną lyg savą ir priverčia džiaugtis kiekviena diena. Ekskursijos po Niujorko miestą metu pamatysite daug žymių lankytinų vietų. Aplankysite miesto centrą (angl. Downtown), kur jūsų lauks garsioji Penktoji aveniu (angl. Fifth Avenue) bei „Trumpo bokštas“ – prabangus gyvenamosios paskirties dangoraižis Manhatane, taip pat pramogų ir parduotuvių kompleksas – Rokfelerio centras. Aplankysite „Ground Zero“ memorialą aikštėje, kur stovėjo Pasaulio prekybos centro bokštai dvyniai. Pamatysite Baterijos parką, iš kur atsiveria įspūdinga miesto panorama: Niujorko uostas, Eliso sala, kadaise buvusi vartais į šalį milijonams imigrantų ir, žinoma, žymiausias Niujorko simbolis Laisvės statula. Taip pat pamatysite Niujorko finansų centrą – Volstritą (angl. Wall Street), kur įsikūrę didžiausi pasaulio bankai, vertybinių popierių birža ir stambiausių finansinių institucijų centriniai biurai. Turėsite galimybę pamatyti JTO pastatą, žymųjį Brodvėjų, Linkolno centrą, kur įsikūręs „Metropolitan Opera“ teatras, ir kt. Nakvynė viešbutyje Niujorke.

3 DIENA. NIUJORKAS–NIAGAROS KRIOKLYS (Pusryčiai)

Po pusryčių vyksite prie bene garsiausio visame pasaulyje Niagaros krioklio, kur jūsų lauks dviejų dienų ekskursija. Niagaros krioklį sudaro trys kriokliai: Amerikos krioklys (angl. American Falls), Nuotakos šydo krioklys (angl. Bridal Veil Falls) ir Kanados pusėje esantis Pasagos krioklys (angl. Horseshoe Falls). Manoma, kad Niagaros kriokliui maždaug 10–12 tūkstančių metų. Šis didingas gamtos kūrinys susidarė vandeniui išplovus molio skalūnus ir įgriuvus dolomitinėms klintims. Jo pavadinimas kilo nuo irokėzų kalbos žodžio „onguiaahra“, reiškiančio „vandens griaustinį“. Važiuodami vaizdingu Niujorko valstijos keliu, grožėsitės upių ir ežerų panoraminiais vaizdais. Kas 3–4 valandas pakeliui sustosite specialiose poilsiui skirtose vietose. Atvykę į Niagaros parką, pasivaikščiosite Niagaros upės pakrante, stabtelėsite apžvalgos aikštelėse. Užsiregistruosite į viešbutį. Po trumpo poilsio apsilankysite prie krioklio, iš kur grožėsitės vakariniais panoramos vaizdais ir žiburių apšviestu kriokliu. Nakvynė viešbutyje prie Niagaros krioklio.

4 DIENA. NIAGAROS KRIOKLYS–NIUJORKAS (Pusryčiai)

Po pusryčių jūsų lauks antra dviejų dienų ekskursijos dalis po Niagaros krioklio parką. Pamatysite Ožio salą (angl. Goat Island), grožėsitės nuostabiais Niagaros upės vaizdais. Šiltojo sezono metu siūlomi neužmirštami kruizai Niagaros upe po pačiu kriokliu (už papildomą mokestį, bilietai perkami vietoje). Esant pageidavimui, galima apsilankyti „Vėjų oloje“, pro kurią praėję atsidursite krioklio papėdėje, galingo vandens srauto kritimo vietoje (už papildomą mokestį, apmokėjimas vietoje). Jei bus bus laiko ir tinkamas oras, galimas apsilankymas indėnų gyvenvietėje ir Niagaros forte (nėra garantuota). Grįžimas į Niujorką. Nakvynė viešbutyje Niujorke.

5 DIENA. NIUJORKAS (Pusryčiai)

Laisva diena Niujorke.Nakvynė viešbutyje Niujorke.

6 DIENA. NIUJORKAS–LOS ANDŽELAS (Pusryčiai)

Anksti ryte vyksite į oro uostą skrydžiui į vadinamąjį „Angelų miestą“, kino pramonės sostinę Los Andželą. Tai antras pagal dydį Amerikos miestas, išsidėstęs prie Ramiojo vandenyno ir Los Andželo upės subtropinio klimato juostoje, čia visada šilta arba tiesiog karšta. Amerikietiškos svajonės įsikūnijimas Los Andželas pritraukia žmones iš viso pasaulio, aistringus keliautojus, kurie planuoja atskleisti garsiojo „Angelų miesto“ paslaptį, taip pat tuos, kurie galvoja apie savirealizaciją kino ir televizijos srityje. Tai suprantama: Kalifornijos metropolis Los Andželas – kino meka ir, ko gero, populiariausias „kino“ miestas pasaulyje, gerai žinomas dėl XX a. pradžioje įkurto Holivudo. Jo simbolis HOLLYWOOD puikuojasi ant „Mount Lee“ kalno. Iki 1910 m. Holivudas turėjo atskiros gyvenvietės statusą, bet tada jo gyventojai nubalsavo už prisijungimą prie Los Andželo, siekdami gauti prieigą prie moderniausių tuo metu vandens tiekimo ir kanalizacijos sistemų. Kaip ir daugelis Amerikos didžiųjų miestų, jis išsiskiria žmonių, tautybių ir kultūrų įvairove. Čia gyvena žmonės, kilę iš 140 šalių, jie kalba apie 224 kalbomis, o begalybė gatvių, autostradų ir kvartalų niekada nemiega... Ir poilsio prasme Los Andželas – unikali vieta. Šio miesto gyventojams net nereikia išvažiuoti iš miesto, kad pailsėtų prie vandens. Reikia tik pasirinkti paplūdimį, kurių čia yra dešimtys, o juose – gausybė palmių, baltutėlis smėlis ir išvystyta infrastruktūra. Atvykę į Los Andželą keliausite į trumpą apžvalginę ekskursiją po miestą. Nakvynė viešbutyje Los Andžele.

7 DIENA. LOS ANDŽELAS–SAN DIEGAS–LOS ANDŽELAS (Pusryčiai)

Po pusryčių vyksite apžiūrėti antro pagal dydį Kalifornijos miesto, garsėjančio plačiais balto smėlio paplūdimiais. Tai San Diegas. Jame daug istorinių, karinės technikos ir kitų muziejų. Autentiškas vesterno laikus menantis senamiestis vilioja senovinėmis užeigomis, o miesto centro naktiniai klubai stebina savo gausa ir įvairumu. Gražūs ir platus San Diego paplūdimai žavi ir aktyvų, ir pasyvų poilsį prie vandens mėgstančius keliautojus. Po ekskursijos grįšite į Los Andželą. Nakvynė viešbutyje Los Andžele.

8 DIENA. LOS ANDŽELAS–DIDYSIS KANJONAS (Pusryčiai)

Po pusryčių tęsite apžvalginę ekskursiją po Los Andželo miestą. Po ekskursijos vyksite į Didžiojo Kanjono regioną, ties Nevados ir Arizonos valstijų riba. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Didžiojo Kanjono regione.

9 DIENA. DIDŽIOJO KANJONO NACIONALINIS PARKAS–PAUELIO EŽERO RAJONAS (Pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į Didžiojo Kanjono nacionalinį parką. Didysis kanjonas – didingas gamtos stebuklas, kuris yra įtrauktas į 7 gamtos pasaulio stebuklų sąrašą, sudarytą CNN. Spalvingą stačių šlaitų tarpeklį per 6 mln. metų suformavo Kolorado upė ir jos intakai. Beveik visas Didysis Kanjonas, nutįsęs daugiau nei 400 km, priklauso Didžiojo Kanjono nacionalinio parko teritorijai, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kanjono gylis – 1 600–2 000 metrų. Kadaise indėnai pačiame tarpeklyje ir jo urvuose statydavo savo gyvenvietes. Apžiūrėsite draustinį, grožėsitės Didžiojo Kanjono panoraminiais vaizdais. Jei norėsite, galėsite apsilankyti IMEX kino teatre, kur žiūrėsite išskirtinį kiną apie Didįjį Kanjoną. Vėliau vyksite į Pauelio ežero rajoną, antro pagal dydį dirbtinai suformuoto ežero JAV. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Pauelio ežero regione.

10 DIENA. BRAISO KANJONO NACIONALINIS PARKAS–SIONO NACIONALINIS PARKAS–LAS VEGASAS (Pusryčiai)

Pusryčiai. Vyksite į Braiso Kanjono nacionalinį parką Jutos valstijoje, kur neregėtą, stebuklingą kraštovaizdį sukuria įmantrios formos ir daugelio spalvų išmargintos uolos. Šiame kanjone galima išvysti daugybę arklio pasagos pavidalo amfiteatrų, gamtos išskobtų uolose rytiniame Paunsaugunto plokščiakalnio pakraštyje, Pietų Jutoje. Važiuosite į pribloškiančių kraštovaizdžių, iš akmens iškaltų per milijonus metų, Siono nacionalinį parką. Siono nacionalinis parkas yra tikras rojus gamtos mylėtojams. Čia galima pamatyti pačius unikaliausius gamtos kūrinius, pradedant didingais kalnais ir baigiant net monolitais. Tai unikalaus grožio vieta, šiandien tapusi namais daugybei rūšių žinduolių, paukščių, roplių, amfibijų ir žuvų. Po apsilankymo Siono nacionaliniame parke vyksite į Las Vegasą – azartinių lošimų ir žaidimų sostinę. Tai didelis turistų traukos centras, kurį kasmet aplanko apie 39 milijonų svečių. Miražu, pasaka arba svajone vadinamas miestas įsikūręs žalumos oazėje raudonos Mohavių dykumos viduryje. Įvažiavę į miestą, pateksite į tikrą pramogų sūkurį, visur daugybė šviesų, spalvų, garso, minios žmonių, kurių akyse – azartas, rizika ir adrenalinas. Las Vegasas yra nemiegantis naktimis miestas, gyvenimas čia nenurimsta nė sekundei. Būtent naktį gyvenimas čia tiesiog verda. Miestas yra žinomas dėl įvairiausių lošimų ir neįtikėtino kiekio kazino. Azartas ir aistra laimėti čia yra patys svarbiausi. Vidutiniškai kiekvienas turistas išleidžia virš 500 dolerių per dieną tokioms pramogoms. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarinis pasivaikščiojimas. Nakvynė viešbutyje Las Vegase.

11 DIENA. LAS VEGASAS (Pusryčiai)

Pusryčiai. Las Vegasas – pasaulio lošimo sostinė, lošimo milžinas, stebuklų, nuostabų atradimų miestas. Žymioji 7 kilometrų ilgio „The Strip“ gatvė, kurioje yra sutelktos visos pagrindinės pramogos. Iš 25 didžiausių viešbučių pasaulyje net 15 viešbučių galima rasti šioje Las Vegaso gatvėje. Čia galima pamatyti Eifelio bokštą, Laisvės statulą, Brandenburgo vartus ar net Venecijos kanalus, kurių dydžiai, žinoma, neprilygsta originalams, tačiau palieka įspūdį. Ekskursija po žymias lankytinas vietas, apžiūrėsite geriausius kazino, pramogos. Turas „Vakaro žiburiai“: unikalus vakaro šviesų šou. Jei pageidausite, bus organizuojamas apsilankymas teatriniame šou viename iš kazino (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Las Vegase.

12 DIENA. LAS VEGASAS–ORO UOSTAS

Nustatytu laiku be gido viešbučio transportu vyksite iš viešbučio į oro uostą skrydžiui į namo.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 11;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;  
 • * Kalėdų ir Naujųjų metų metu laikotarpiu kaina ir programa gali keistis. Ekskursijų eilės tvarka gali keistis turo metu;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 59 €/naktis;
 • nuolaida 3-čiam ir 4-am žmogui, gyvenant 3 ar 4 vietų kambaryje – 140 €/asm/ 3-čiam ir 4-tam asm.; svarbu -3 ar 4 vietų kambaryje garantuotos tik 2 lovos, 3 arba 4 lova pagal galimybę be garantijos, taikomas papildomas mokestis;
 • priemoka už apgyvendinimą 4* viešbučiuose – nuo 75 €/naktis asm.;
 • priemoka už apgyvendinimą 5* viešbučiuose – nuo 100 €/naktis asm.;
 • svarbu: Amerikos viešbučiuose dažnai prašomas depozitas (100–200 $) atliekant registraciją į viešbutį. Depozitas grąžinamas išvykstant iš viešbučio. Todėl būtina turėti su savimi galiojančią kredito kortelę ir patartina turėti apie 100–200 $ grynaisiais;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?