Izraelis. Trumpos atostogos arba ilgasis savaitgalis

Kelionė

Izraelį dabar pasiekti patogu ir paprasta! Nebūtina planuoti ilgų atostogų. Per keturias viešnagės dienas spėsite pamatyti svarbias istorines vietas, pajusti didmiesčio pulsą ir atsikvėpti prie jūros.

Išvykimai kiekvieną dieną

Pažintinė kelionė

Organizatorius:West Express (We Travel)

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
289,00 €
AR

 Kelionės kaina nuo 289 EUR/asmeniui + skrydis

 Į kainą įskaičiuota:

 • visi pervežimai pagal programą;
 • 4 nakvynės Residence viešbutyje;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 4 pusryčiai;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Tel Avivą ir atgal (nuo 120 EUR);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Residence viešbutis tai 3* viešbutis, esantis ant jūros kranto, netoli nusileidimo lifto ir laiptų iki jūros. Viešbutis pačiame Netanijos kurortinios miestelio centre, kur gausu restoranų, kavinių.

Kelionėje:

 • Krikščioniškoji Galilėja
 • Trijų religijų miestas – Jeruzalė
 • Viduržemio jūros skaidrumas
 • Negyvosios jūros teikiama nauda

1 DIENA. TEL AVIVAS–NETANIJA

Savarankiškai atskridę į Tel Avivą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį Netanijoje prie Viduržemio jūros. Laisvas laikas.

2 DIENA. NETANIJA–JERUZALĖ–NETANIJA (P)

Keliausite į Jeruzalę – miestą, kurio istorija ir dabartis susijusios su trimis religijomis: judaizmu, krikščionybe ir islamu. Užlipsite ant Siono kalno, pasivaikščiosite po senamiestį. Pajusite įspūdingo dydžio Raudų sienos, pastatytos Erodo laikais, galybę, apžiūrėsite karaliaus Dovydo kapą. Vėliau leisitės Kryžiaus keliu – tai penkios paskutinės Kristaus sustojimo vietos. Apsilankysite Šv. Kapo, arba Prisikėlimo, bažnyčioje.

3 DIENA. NETANIJA–GALILĖJA–NETANIJA (P)

Leisitės į ekskursiją po krikščioniškąją Galilėją. Apsilankysite Armagedono slėnyje ir Nazarete – viename didžiausių Galilėjos miestų, išsidėsčiusį kalvų apsuptoje dauboje. Čia prabėgo didžioji Jėzaus žemiškojo gyvenimo dalis. Aplankysite Palaiminimų bažnyčią (Šv. Marijos baziliką), Galilėjos Kaną, Kanos vestuvių vietą, kur Jėzus vandenį pavertė vynu. Pabūsite prie Jordano upės – krikšto vietos. Pasigrožėsite Tiberiados, arba Genezareto, ežeru. Aplankysite Palaiminimų kalną, Duonos ir žuvų padauginimo baziliką.

 4 DIENA. NETANIJA–NEGYVOJI JŪRA–NETANIJA (P)

Per Judėjos dykumą keliausite prie Negyvosios jūros, žemiausio taško pasaulyje. Aplankysite kosmetikos fabriką ir parduotuvę. Kelias valandas mėgausitės Negyvosios jūros malonumais. Jos vanduo su mineralinėmis druskomis ir gydomuoju purvu jaunina ir grąžina jėgas.

 5 DIENA. NETANIJA–TEL AVIVAS (P)

Po pusryčių – laisvas laikas. Vėliau vyksite į oro uostą arba galėsite pratęsti kelionę savarankiškai.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?