Pažintinė kelionė į Uzbekiją su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionė

Rytietiško svetingumo šalis

2020-09-17

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
1 599,00 €
AR

Kelionės data 2020 m. rugsėjo 17 - 27 d.

Uzbekijos dykumų užpustyti kupranugarių vilkstinių pėdsakai slepia nepaprastas Šilko kelio istorijas. Tūkstantmečius ši šalis buvo ne tik Vidurinės Azijos, bet ir visų Artimųjų Rytų kultūros centras. Čia virė skirtingų kultūrų, tradicijų ir kalbų katilas, sukūręs nuostabiai turtingą dvasinį ir kultūrinį paveldą. O mums dabar praeities istorijas pasakoja su dangumi susiliejantys minaretai ir mečetės, spalvingais ornamentais dekoruoti rankų darbo kilimai ir dykumų oazės, virtusios didingais miestais.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • traukinio bilietai ekonomine klase Taškentas–Samarkandas ir Buchara–Chiva (bilietai parduodami 45 dienos iki numatytos išvykimo dienos);
 • lėktuvo bilietas Urgančas–Taškentas;
 • 10 nakvynių 3–4* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 8 pietūs, 1 vakarienė;
 • rusiškai kalbančio lydinčio gido paslaugos;
 • 1 litras mineralinio vandens per dieną asmeniui;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas Vilnius–Stambulas–Taškentas ir atgal;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose, jei yra;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Šilko kelio perlai – Samarkandas, Buchara ir Chiva
 • Šurmuliuojantys ryškiaspalviai turgūs ir juose siūlomos gėrybės
 • Dangų remiantys minaretai, didingos mečetės ir išmintį saugančios medresės
 • Pribloškiantis Kyzylkumo dykumos paveikslas
 • Galimybė išmokti gaminti tikrą plovą ir kiti gurmaniški atradimai

Ar žinote kad...

 • Smilkalų, arbatos, prieskonių kelias – taip vadintas viduramžiais klestėjęs prekybinis ir kultūrinis kelias, vedęs nuo Kinijos iki Romos imperijos pakraščių, kol XIX a. gavo kitą vardą – Šilko kelias...
 • Uzbekai didžiuojasi savo istorija. Garsusis karvedys Timūras, Vakaruose labiau žinomas sulotynintu Tamerlano vardu, buvo galingos Timūridų imperijos įkūrėjas, Timūridų bei Mogolų dinastijos pradininkas, XIV a. išpuoselėjęs Šilko kelio viduryje stūksantį Samarkandą kaip savo imperijos sostinę. Daugiau kaip 2 700 metų senumo miestą šiuo metu saugo UNESCO.
 • Timūro vaikaitis Ulugbekas, valdęs Samarkandą XV a., buvo talentingas matematikas ir astronomas. Jo įkurtoje observatorijoje patikslinta Žemės sukimosi aplink Saulę metinė paklaida, nustatytos labai tikslios 1 018 žvaigždžių koordinatės. Ulugbekas taip pat laikomas uzbekų kalbos ir tautos pradininku.
 • Netoli Bucharos, prie Šilko kelio įsikūrusio vieno seniausių ir istoriškai svarbiausių Vidurinės Azijos miestų, gimė persų kilmės gydytojas ir filosofas Ibn Sina (Avicena). Jo veikalai buvo viduramžių Europos universitetų vadovėliai.
 • Vidurinės Azijos perlai Buchara, Chiva, Samarkandas nepalieka nė vieno abejingo, tačiau Uzbekijoje savo grožiu sužavi ir Kyzylkumo dykuma, pavasarį virstanti žiedų jūra.
 • Nepaprastai įdomu matyti, kaip uzbekų meistrai tiesiog žmonių akyse audžia kilimus iš vilnos ar šilko, o tą šilką čia pat ir išgauna iš atitinkamai apdorotų šilkverpių kokonų.

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–STAMBULAS–TAŠKENTAS

2 DIENA. TAŠKENTAS (P, Pi)

Po vidurnakčio atvyksite į Taškento oro uostą ir sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus. Būsite nuvežti į viešbutį. Ryte ekskursija po Uzbekijos sostinę ir didžiausią šalies miestą Taškentą. Apsilankysite aikštėje Amir Temur, Taikomosios dailės muziejuje, kuriame matysite Uzbekijos amatininkų meistrų darbų nuo XIX a. iki šių dienų (kilimai, juvelyrika, indai, tiubeteikos ir kt.), rasite ir dirbinių krautuvėlę, uzbekiškąjį „Brodvėjų“ – pėsčiųjų gatvę, spalvingą turgų Chorsu Bazaar, kur po didžiuliu kupolu slepiasi įvairiausios šalies gėrybės, paprastas ir šurmulingas vietinių gyvenimas. Galėsite lydimi gido išbandyti Taškento metro, kuriam būdinga išskirtinė architektūra. Tęsite ekskursiją į Taškento senamiesčio širdį – architektūrinį ansamblį Hast-Imam, Barrak-Khano medresę (XVI a.), kuri nuo 1943 m. yra Uzbekijos musulmonų (sunitų) dvasinis centras. (Medresėmis (arab. madrasa) vadinamos tiek pasaulietinės, tiek religinės švietimo įstaigos.) Ypač įspūdinga sukaupta didžiulė biblioteka stebina senųjų knygų kolekcija ir nepaprastai vertingais rankraščiais. Lankysitės Kafal-al-Shashi Mazaro mauzoliejuje, pastatytame pirmojoje XVI a. pusėje. Kartu su stebėtino dydžio išpuoštais vartais (Iwan) Kafal-al-Shashi Mazaras – tai didžiulis kupolo formos mauzoliejus, svarbus tiek savo istorija, tiek menine verte. Pats Kafal-al-Shashi Mazaras buvo Taškento miesto globėjas, o šiuo metu jo mauzoliejus yra itin lankomas piligrimų. Taip pat apžiūrėsite kitus senojo Taškento miesto simbolius – seniausią Taškente išlikusią Khodja Akhrar Vali Juma ir senąsias islamo paslaptis saugančią mečetę Muyi-Mubarak, garsią dėl kalifo Osmano saugomo Korano ir auksinio pranašo Mahometo plauko, XVI a. medresę Kukeldash, Valstybinį taikomosios dailės muziejų. Nakvynė viešbutyje.

Dienos akcentas Taškento takais – nuo seniausios miesto mečetės, iki turgaus ir metro šurmulio.

3 DIENA. TAŠKENTAS–SAMARKANDAS (P, Pi)

Po ankstyvų pusryčių greituoju traukiniu vyksite į Samarkandą (8–10.10 val.). Atvykus dienos ekskursija po didingą istoriją menančią Timūro laikų sostinę. Samarkandas – vienas seniausių pasaulio miestų, garsėjęs kaip Rytų mokslo ir meno židinys. Tai dar viena kupranugarių vilkstinės stotelė Šilko kelyje ir bene pati garsiausia. Kultūrų kryžkelėje susikūrusiame mieste sakoma, kad yra įvairių laiptų į dangų, tad nėra svarbu, kuria kalba meldiesi. Rytą pradėsite ryškiaspalviame turguje Siab Bazaar, kur nuo seniausių laikų virė miesto socialinis gyvenimas: čia buvo sudaromi svarbiausi sandoriai ir šurmuliuodavo miesto šventės. Turgaus stalai nukrauti gardžiausiomis gėrybėmis – graikinių riešutų ir džiovintų vaisių krepšiais, vietiniais skanėstais, spalvingais įvairių rūšių prieskoniais. Uzbekiškose arbatinėse galėsite paragauti tradicinių patiekalų bei Samarkando garsiosios tandyro duonos. Keliausite į miesto širdimi vadinamą Registano aikštę, kur išsidėsčiusios trys miestą puošiančios medresės: Ulugbeko (XV a.), „Liūtų buveine“ vadinama Sher-Dor (XVII a.) ir paauksuotoji Tilia-Kori (XVII a.). Įvairiausiais ornamentais, spalvingomis mozaikomis ir užrašais iš Korano dekoruotos islamiškos mokyklos laikomos Samarkando ir visos šalies brangakmeniais. Svarbus miesto paminklas – mauzoliejus Gur-Emir (XIV–XV a.), išvertus iš persų kalbos – „Emiro kapas“. Ant didelių ryškiomis spalvomis išpuoštų vartų matomas užrašas „Amir Timur Guragan“ reiškia, kad tai Timūro, jo sūnaus ir anūko Ulugbeko mauzoliejus. Statinį dengia didžiulis mėlynas kuponas, o pats mauzoliejus išmargintas žydrų ir žalių atspalvių plutelėmis. Šis mauzoliejus islamo architektūros istorijoje užima svarbią vietą ir yra lyginamas su Tadž Mahalu ar Humajūno kapaviete Delyje. Pažintį su didingu viduramžių miestu baigsite lankydamiesi XI–XV a. spalvingais ornamentais dekoruotų daugybės mauzoliejų architektūriniame komplekse Shah-i-Zinda. Jei liks laiko, užsuksite į privačias šeimos kilimų dirbtuves. Nakvynė viešbutyje.

Dienos akcentas Legendomis apipintas senasis Samarkandas – Šilko kelio kultūrų kryžkelė.

4 DIENA. SAMARKANDAS (P, Pi)

Po pusryčių aplankysite Timūro anūko, garsaus valdovo, matematiko ir astronomo Ulugbeko XV a. pastatytą observatoriją. Ulugbekas ir kiti mokslininkai čia atliko daug tikslių stebėjimų ir tyrimų, tačiau tų laikų kontekste toks valdovo darbas nebuvo palankiai priimtas islamo dvasininkų. Po Ulugbeko mirties observatorija buvo sugriauta, o vertingų knygų biblioteka apiplėšta. Objektas atstatytas tik 1908 metais. Apsilankysite Afrasiyabo muziejuje ir Senojo Testamento pranašo Danieliaus mauzoliejuje, kuriame stovi 18 m ilgio sarkofagas. Užsuksite į šilko popieriaus dirbtuves, kur susipažinsite su šio senovinio Uzbekijos amato tradicijomis, čia pat ir papietausite. Grįžę į Samarkandą turėsite progą pasigėrėti istoriniais kostiumais muziejuje „El Merosi“ ir pasimėgauti pramogine programa „Moment of Eternity“. Vakarą vainikuose vynų degustacija Khovrenko vynų manufaktūroje. Nakvynė viešbutyje.

Dienos akcentas Laiką pralenkusi XV a. Ulugbeko observatorija.  

5 DIENA. SAMARKANDAS–ŠAHRISABZAS–BUCHARA (P, Pi)

Po ankstyvų pusryčių (8. val.) autobusu važiuosite į Bucharą. Užsuksite į Šahrisabzą – nedidelį kalvų supamą Uzbekijos miestą. Šahrisabzas žinomas kaip Timūro – Timūridų dinastijos pradininko – miestas ir gimtinė, turėjęs tapti imperijos sostine, tačiau jo vietą užėmė strategiškai geriau įsikūręs Samarkandas (atstumas apie 110 km). Ekskursijos po Šahrisabzą metu matysite garsiojo valdovo Timūro turtus. Vienas jų – XIX a. Timūro rūmų Ak Saray griuvėsiai. Valdovas norėjo pastatyti pačius didžiausius rūmus savo mieste, tokiais ir tapo baltieji rūmai Ak Saray. Sakoma, kad jie tikrai buvo įspūdingi: didžiuliai auksu ir safyrais dekoruoti kambariai, erdvūs vidiniai kiemai, pastatų fasadai, dengti spalvingomis plytelėmis. Daug skirtingų spalvų ir stilių, puošusių rezidenciją, liudija apie iš skirtingų Azijos kraštų atvykusius meistrus. Netoli savo rūmų Timūras pastatė kompleksą Dor-ut Saodat, skirtą savo vyriausiajam sūnui Jahangirui, tačiau mylimas jo sosto paveldėtojas netikėtai mirė sulaukęs vos 22 metų. Vietiniai jo gedėjo sakydami: „Sąžiningas ir didis karys nuvyto kaip rožė žemėje.“ Iš įspūdingo Timūro sūnaus komplekso šiandien liko pats mauzoliejus ir mečetė Hazrati Imam. Lankysitės memorialiniame komplekse Dorut-Tillavat, kur palaidotas Timūro tėvas emyras Taragajus. Komplekso statyba pradėta po garsaus ir gerbiamo islamo religinės krypties – sufizmo – vieno iš įkūrėjų Shamsaddino Kulyalo mirties. Jis buvo Timūro ir jo tėvo dvasinis mokytojas, įkvepėjęs, tad jam atsidėkojant ir pagerbiant buvo sukurta įspūdinga kapavietė. Komplekse taip pat stovi medresė ir Timūro anūko pastatyta „mėlynojo kupolo“ mečetė Kok Gumbaz. Ši vieta tapo religinės šakos išpažinėjų ir piligrimų traukos centru. Iš Timūro gimtinės kelionę tęsite į Bucharą (apie 280 km). Nakvynė viešbutyje.

Dienos akcentas Šahrisabzas – garsiojo valdovo Timūro turtų miestas.

6 DIENA. BUCHARA (P, Pi)

Buchara – vienas seniausių ir istoriškai svarbiausių Vidurinės Azijos miestų, įkurtas daugiau nei prieš 2 500 metų. Buchara stūksojo prie pat Šilko kelio, todėl čia klestėjo prekyba, kūrėsi karavansarajai. Dėl unikalios architektūros, gausybės mečečių, mauzoliejų, medresių, išlikusių nuo seniausių amžių, šio miesto istorinis centras 1993 m. įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Senamiesčiui būdinga arabiška viduramžių architektūra su siauromis gatvelėmis, turgais. Buchara, laikoma miestu muziejumi, kuriame yra apie 140 architektūros paminklų. Tai gimtasis Avicenos (Ibn Sinos) ir pasaulyje žinomo filosofo Nasreddino miestas. Aplankysite Samanidų mauzoliejų (IX–X a.) ir greta esantį Chashma-Ayubo mauzoliejų (XIV a.), architektūrinį kompleksą Bolo Haouz (XX a. pradž.), kurį sudaro mečetė, minaretas ir baseinas. Tai vienintelis išlikęs statinys Registano aikštėje, laikomas klasikiniu Vidurinės Azijos mečečių pavyzdžiu. Aplankysite Bucharos tvirtovę Arko citadelę (IV a. pr. Kr.), dar vadinamą miestu mieste. Nuo senųjų laikų tvirtovė buvo Bucharos valdovų rezidencija, kurioje, be atskirų paties valdovo ir jo šeimos rūmų, buvo įsikūrusios šventyklos, mečetės, pinigų kalykla, miesto iždas, administracija, juvelyrų ir kitų amatininkų dirbtuvės, kilimų, drabužių, brangenybių sandėliai ir net kalėjimas. Per visą Bucharos istoriją tvirtovė keletą kartų buvo sunaikinta ir vėl atstatyta, dabartinė išvaizda atkurta pagal XVI a. rūmus. Išvysite 47 m aukščio Bucharos Kalyano minaretą (XII a.), išlikusį Čingischanui pademonstravus gerą valią ir jo nesugriovus. Taip pat apžiūrėsite Kalyano mečetę (XII a.) ir medresę Miri-Arab (XVI a.). Apsilankysite medresėje Nadir Divan-begi. Apžiūrėsite vandens supamą kompleksą Lyabi-Hauz, kurį sudaro puošnus architektūrinis dviejų medresių ansamblis. Viena jų – didžiausia mieste Kukeldasho medresė ir chanaka (gyvenamasis klajoklių sufijų pastatas). Nakvynė viešbutyje. Pastaba: dieną praleisite vaikščiodami pėsčiomis, todėl pasirinkite patogią avalynę. Yra galimybė atvykus į Bucharą apsilankyti Bucharos hamame ir pasimėgauti masažu (kaina apie 16 USD, mokama vietoje, trukmė apie 1 val., vyrams ir moterims atskirai).

Dienos akcentas UNESCO saugoma Buchara – miestas muziejus su 140 architektūros paminklų.

7 DIENA. BUCHARA (P, Pi, V)

Šiandien jūsų laukia pažintis su Bucharos apylinkių įžymybėmis. XVI–XIX a. Bakhouddino Nakshbandžio kompleksas – tai sufizmo ordino įkūrėjo Nakshbandžio ir jo motinos mauzoliejus. Didieji sufizmo mokytojai jautė, kad jis bus didis žmogus, todėl nuo pat mažens Bakhouddinas Nakshbandis buvo mokomas sufizmo tiesų ir jau septynerių metų puikiai išmanė Koraną. Šiam didžiam religijos veikėjui pastatytas kompleksas yra svarbi vieta tikintiesiems. Čia atvykstantieji pasisemti įkvėpimo prašo, kad jų norai išsipildytų, ir skaito ant sienos užrašytą garsų jo mokymą: „Alachas yra mintyse, o rankos – darbe.“ Pasivaikščiosite po restauruotą tradicinės architektūros stiliaus kompleksą. Lankysitės nekropolyje Chor-Bakr, kurio pavadinimas reiškia „Keturi broliai“, tačiau vietiniai šią vietą vadina „Mirties miestu“. X a. pradėtas statyti didžiulis architektūrinis kompleksas įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Jį sudaro ne tik „Mirties miestu“ vadinamos kapavietės, bet ir centre esantys mečetė ir minaretas, kompleksą puošia vidiniai kiemai ir tradicinio stiliaus vartai bei gatvės. Užsuksite į XIX a. vasaros rezidenciją Sitorai Mokhi-Khosa. Chanas Muzaffaras rezidenciją įkūrė savo jaunai žmonai Sitora-Bonu, tačiau ji mirė jauna. Dėl to rezidencija buvo poetiškai pavadinta Sitorai Mokhi-Khosa – „Mėnulio žvaigždės rūmais“. Rūmai buvo statyti Rusijoje besimokiusio meistro, todėl juose vyrauja Rytų ir Vakarų architektūros sintezė. Dabar tai – muziejus, atviras visuomenei, kuriame galima pamatyti įmantrių interjero detalių ir baldų, kiniško ir japoniško porceliano kolekcijų, XIX a. tradicinių suknelių, dekoruotų garsiuoju Bucharos auksu. Lankysitės žydų kvartale. Bucharoje buvo įsikūrusi gausi žydų bendruomenė – manoma, kad dauguma Vidurinės Azijos žydų XVI a. gyveno būtent Bucharoje ir atliko svarbų vaidmenį, vystant šį miestą. Po Sovietų Sąjungos griūties dauguma jų emigravo į kitas šalis, tačiau iki šiol vartoja savitą kalbą, kuri gali būti senovės persų kalbos dialektas. Aplankysite žydų kvartalą ir sinagogą. Turėsite laiko pasivaikščioti po kupolų dengiamą Bucharos turgų (XV–XVI a.) ir miestą. Grįšite į viešbutį trumpam poilsiui. Apie 19 val. – nacionalinis pasirodymas medresėje Nadir Divan-begi, po to – tradicinio uzbekų patiekalo plovo gaminimo pamoka ir vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

Dienos akcentas Islamui svarbus Bakhouddino Nakshbandžio kompleksas ir pažintis su Bucharos žydų kvartalu.

8 DIENA. BUCHARA–CHIVA (P, Pi)

Po pusryčių, išsiregistravę iš viešbučio, greituoju traukiniu 12.05 val. išvyksite į Chivą. Miestą pasieksite apie 17.50 valandą. Senais laikais kelionė į Chivą užtrukdavo ilgiau nei mėnesį, tačiau šiandien 550 km atstumą įveiksite vos per 5 valandas. Kelionės metu galėsite grožėtis mistinės raudonosios dykumos Kyzylkumo ir senosios Amudarjos upės vaizdais. Kirsite Chorazmo vilajetą – sritį, kuri anksčiau buvo vadinama „Tūkstančio ir šimto miestų valstybe“. Šio dykumos supamo praeities palikimo paslaptis siekia išsiaiškinti ir istorikai, ir archeologai. Atvykę į Chivą įsiregistruosite viešbutyje. Nakvynė viešbutyje. Pastaba: šios dienos pietūs – užkandžių dėžutėse.

Dienos akcentas Kelionė traukiniu ir nepakartojami Kyzylkumo dykumos peizažai.

9 DIENA. CHIVA (P, Pi)

Ekskursinė programa pėsčiomis po Chivą (9–18 val.). Chiva – tai unikalus miestas, savo „pradžios laikų“ atmosfera panašus į muziejų po atviru dangumi. Sakoma, jei svajojote pabuvoti Rytų pasakoje, tai ši jūsų svajonė būtinai išsipildys Chivoje. Miestas padalytas į dvi dalis – išorinę (Dičan Kala) ir vidinę (Ičan Kala) – miesto senamiestį. Sienomis, kurių aukštis siekia 10 m, apjuostas senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. X a. Chiva minima kaip pagrindinis Šilko kelio prekybos centras. Ekskursija po vidinės miesto dalies architektūrinį kompleksą (XII–XIX a.). Aplankysite paskutinio chano rezidenciją bei Ismailo Khodjos mauzoliejų, Machamedo Amin-Khano medresę – didžiausią medresę ne tik Chivoje, bet ir visoje Vidurinėje Azijoje. Medresė buvo pastatyta XIX a. vid. Chivos valdovo Machamedo Amin-Khano įsakymu ir buvo pavadinta jo vardu (chanas – viduramžiais dažnas Azijos šalių valdovų arba diduomenės titulų.) Matysite Kunia Arko pilį (XVI–XVII a.), minaretą Kalta Minor, stebinantį dydžiu ir išskirtiniu dizainu (jo pagrindo skersmuo – 14,5 m, aukštis – 29 m), rūmus Taš Chauli (XIX a.), mečetę Juma (X a.) ir kitus miesto architektūros pasididžiavimus. Žengdami siauromis jaukiomis gatvelėmis, prisiminsite Šilko kelio istorijas, o saulę palydėsite nuo rausvai nuspalvintos miesto sienos. Nakvynė viešbutyje. Pastaba: dieną praleisite vaikščiodami pėsčiomis, todėl pasirinkite patogią avalynę.

Dienos akcentas Chiva – viešnagė Rytų pasakoje.

10 DIENA. CHIVA–URGANČAS–TAŠKENTAS (P)

Vyksite į Urgančą ir skrisite į Taškentą. Atvykę būsite nuvežti į viešbutį. Laisvas laikas, kurį galėsite skirti lauktuvėms įsigyti. Nakvynė viešbutyje Taškente.

11 DIENA. TAŠKENTAS–STAMBULAS–VILNIUS (P)

Skrydis Taškentas–Stambulas–Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • susisiekimas traukiniu gali būti keičiamas į susisiekimą autobusu dėl sutrikusio traukinių eismo ar pan.;
 • keliautojų skaičius – 12; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • viešbučių kategorijos nurodytos pagal Uzbekijos viešbučių klasifikavimo sistemą;
 • nakvynių skaičius – 10;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?