IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Pietų Korėją, rytinės rasos šalį su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionė

Korėja, pasipuošusi vaizdinga gamta, kalnais, įspūdingais paplūdimiais ir upėmis, išsaugojusi turtingą kultūrinį ir istorinį paveldą, yra viena įdomiausių Pietryčių Azijos turistinių šalių.

2020-04-13

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
AR

Korėja, pasipuošusi vaizdinga gamta, kalnais, įspūdingais paplūdimiais ir upėmis, išsaugojusi turtingą kultūrinį ir istorinį paveldą, yra viena įdomiausių Pietryčių Azijos turistinių šalių. Keliaudami po šį kraštą išvysite senovinius budistų vienuolynus, karališkuosius rūmus, skulptūrų paminklus, pagodas, archeologines vietoves, tvirtoves, etnografinius kaimus ir daugybę muziejų. Tai unikali valstybė, kurios sudėtinguose istorijos vingiuose išliko nepažeistos senosios tradicijos. Nuostabi gamta ir kruopščiai išsaugoti papročiai suteikia šaliai ypatingo žavesio. Ir, žinoma, Čedžu sala – pats brangiausias Korėjos perlas. 2011 m. tarptautiniame konkurse „Nauji septyni gamtos stebuklai“ ji buvo pripažinta vienu iš septynių naujųjų gamtos stebuklų.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuose (iš jų 1 svečių namuose, 1 vienuolyne);
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 9 pietūs, 2 vakarienės (iš jų 1 vienuolyne);
 • vidinių skrydžių lėktuvo bilietai Pusanas–Čedžu–Seulas;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • lietuviškai kalbančio vadovo paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas Vilnius–Seulas–Vilnius (nuo 790 EUR);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Išmanusis Seulas.
 • Demilitarizuota Šiaurės ir Pietų Korėjų zona.
 • Pribloškiantis Pietų Korėjos gamtos grožis ir nacionalinės kultūros paveldas.
 • Budos žemės šventovė.
 • Kulinarinė kimčių gaminimo pamoka.
 • Mandarinų ūkis
 • Nakvynė ir meditacija budistų vienuolyne.
 • Nepaprastai sena istorija ir religinės tradicijos – kelių susiliejusių kultūrų paveldas.
 • Gurmaniški malonumai.
 • Korėjos brangakmenis – gražuolė Čedžu sala.
 • Smagios derybos, perkant lauktuves.

1 DIENA. VILNIUS–HELSINKIS–SEULAS

Skrydis Vilnius–Helsinkis–Seulas.

2 DIENA. SEULAS (Pi)

Atskridę į Seulą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir pradėsite pažintį su miestu nuo jo simbolių. Apžiūrėsite Gwanghwamuno aikštę bei statulą, skirtą admirolui Lee Soon Shinui, kuris Hidejoši invazijos metais 1592–1598 m. vadovavo 23 jūrų mūšiams prieš Japoniją ir visus juos laimėjo. Pamatysite grakščios architektūros Gjongboko (Spindinčios laimės) rūmus su įspūdingais vartais ir žavingais sodais. Visa tai paveldėta iš 1392–1910 m. gyvavusios Čosono valstybės. Vėliau apsilankysite Nacionaliniame liaudies muziejuje, kuriame atsiskleidžia turtinga šios draugiškos ir spalvingos tautos kultūra: gyvenimas ir darbas, kostiumai ir ornamentai, rankdarbiai ir technika, švietimas, buitis, mityba, Rytų medicina, scenos menas, žaidimai, religija ir ritualai, socialinis ir kultūrinis korėjiečių gyvenimas nuo priešistorinių iki Čosono laikų. Pasivaikščiosite po unikalų Insadongo rajoną ir atrasite tikrąjį tradicinį korėjiečių meną, istoriją, būsite ypatingame kvartale Bukhon Hanok, menančiame Čosono laikus – tikriausiai geriausiai saugomą Seulo paslaptį. Tai tradicinių korėjietiškų namų kvartalas pačiame Seulo centre. Anksčiau čia gyveno karališkosios šeimos nariai ir aukštų pareigūnų šeimos, o šiandien daugelyje pastatų veikia kultūros centrai, tradicinių menų dirbtuvėlės, svečių namai, restoranai ir arbatos namai, suteikiantys lankytojams galimybę patirti, mokytis ir pasinerti į tradicinę Korėjos kultūrą. Tai tarsi gyvas muziejus, išlaikęs 600 metų senumo gyvenamosios aplinkos vaizdą. Užsiregistravus viešbutyje (tikrame korėjietiškame svečių name hanok, dalinsitės kambarį su kitais turistais) – poilsis. Nakvynė viešbutyje Seule.

3 DIENA. SEULAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į nacionalinį korėjiečių Jongino kaimą netoli Seulo. Pietų Korėjos istorija siekia daugiau nei 5 tūkst. metų ir apsilankymas tokioje vietovėje leidžia patirti tradicinę šios šalies kultūrą nuo Čosono valstybės laikų iki šių dienų. Išbandysite įvairius amatus: gaminsite dirbinius iš bambuko, pinsite virves iš augalų, paskanausite tradicinių ryžių pyragaičių arba žalių svogūnų blynų, ragausite korėjietiško likerio, matysite Konfucijaus akademiją, kaimo mokyklą (seodang), o gal stabtelėsite ir prie šamano. Taip pat būtinai stebėsite kurią nors iš čia vykstančių inscenizacijų: vestuves, kovos menus ant arklių, nongako (žemdirbiškos tradicijos šventė su muzika, šokiais, vaidinimais) arba kt. Mokysitės gaminti populiariausią korėjietišką patiekalą kimčius, dažnai vadinamus užkandžių karaliumi. Pasimatuosite tradicinį korėjietišką drabužį hanbok, apsilankysite tradiciniame Gwangjango turguje, kur turėsite galimybę paragauti visame pasaulyje išpopuliarėjusio gatvės maisto. Tokio pobūdžio valgius žino ir mėgsta dauguma keliautojų, jis – Rytų kultūros ir kasdienio gyvenimo dalis. Vakare laisvas laikas nuostabiame Seulo rajone, kur yra įsikūręs jūsų viešbutis. Nakvynė viešbutyje Seule.

4 DIENA. SEULAS–DEMILITARIZUOTA ZONA (DMZ)–SEULAS (P, V)

Po pusryčių keliausite į Imjingako, kur sėdę į autobusą vyksite su kitais turistais (ekskursija į DMZ priklauso nuo vietinės valdžios sprendimų). Laisvės keliu (Jayu-ro) pasieksite Imjingaką, šiauriausią su Šiaurės Korėja besiribojantį tašką. Imjingakas – tai parkas su įvairiais paminklais 1950–1953 m. Korėjos karui atminti. Autobusu su kitais turistais tęsite kelionę į demilitarizuotą zoną, skiriančią Pietų ir Šiaurės Korėjas. Šalių santykiai išlieka įtempti, todėl pasienį iš abiejų pusių saugo tūkstančių karių daliniai. Pasižiūrėję neilgą filmą DMZ ekspozicijos salėje, aplankysite Trečiąjį tunelį – vieną iš keturių žinomų, slaptai po demilitarizuota zona Šiaurės Korėjos iškastų tunelių. 1 635 m ilgio tunelis, iškastas 73 m gylyje, buvo aptiktas 1978 m. spalio 17 dieną. 435 m ilgio tunelio dalis yra Pietų Korėjos teritorijoje – už karinės demarkacijos linijos. Per 7 min. traukinuku arba per 10 min. pėsčiomis pasieksite dar žemiau esančią platformą. Toliau keliausite į Doros apžvalgos aikštelę, iš kurios galėsite pažvelgti į demilitarizuotos zonos ir Šiaurės Korėjos panoramą. Išvysite propagandinį Šiaurės Korėjos Gijeongdongo kaimą su didžiausia pasaulyje vėliava (35 x 28 m), plevėsuojančia ant 160 m aukščio stiebo, bei Pietų Korėjos Daeseong-dongo kaimą. Tai dvi vienintelės gyvenvietės, kurioms buvo leista likti demilitarizuotoje zonoje. Užsuksite į Ženšenio centrą. Istoriškai ši paslaptinga šaknis buvo laikoma visa gydančiu vaistu, veiksmingai gerinančiu kepenų veiklą, turinčiu imunitetą stiprinančių ir nuo vėžio saugančių ypatybių, naudingu gydant diabetą, hipertoniją, hipotoniją ir padedančiu įveikti stresą. Ženšeniai padeda nugalėti nuovargį ir suaktyvina nervų ląsteles. Keliausite į Seulą. Šįvakar jūsų vakarienė – tikra korėjietiška šventė su įvairiais tradiciniais patiekalais. Ją vainikuos šokiai ir muzikinis renginys. Vienas iš nepamirštamų pasirodymų – nuostabus aistringasis vėduoklių šokis. Spalvos, judesiai, lyriškos melodijos ir didžiausią susižavėjimą keliantis šokėjų su vėduoklėmis kuriamas neprilygstamas choreografinis paveikslas. Tokį gracingumą ir meistriškumą retai galima išvysti. Turėsite puikią progą įsijausti į Korėjos kultūrą ir visais pojūčiais patirti senąsias Korėjos tradicijas. Nakvynė viešbutyje Seule. Nuvažiuotas atstumas apie 130 km

5 DIENA. SEULAS–SORAKSANAS (P, Pi)

Po pusryčių išvyksite Soraksano nacionalinio parko link. Raižytos viršūnės, fantastiškos uolos, daugybė krioklių, unikalūs uolienų dariniai ir vaizdingi slėniai – štai dėl ko šis parkas ir jo apylinkės laikomi vienu gražiausių kraštovaizdžių visame Korėjos pusiasalyje ir niekas neprilygsta jo populiarumui visais metų laikais. Soraksano kalnas, aukščiausias Tebeksanmeko kalnų grandinėje, yra saugomas UNESCO, o pats parkas yra įtrauktas į UNESCO biosferos draustinių sąrašą. Pavasarį parkas sprogsta žiedais, vasarą traukia sodriai žaliais šlaitais ir krištolinio skaidrumo kriokliais. Ruduo nuspalvina parką nuostabiomis spalvomis ir net žiemą, sniegui nuklojus nuščiuvusį kraštovaizdį, parką apgaubia ramybė ir tyras grožis. Keltuvu iš slėnio kilsite į Gwongeumseongo viršukalnę, grožėdamiesi viso slėnio panorama. Viršukalnėje esančią tvirtovę, vadinamą Gwono ir Kim pilimi, anot legendos pastatė generolai Gwonas ir Kimas dar XIII amžiuje. Truputį toliau, vaizdingų takų sankirtoje, rasite Sinheungsą, svarbiausią ir seniausia laikomą Korėjos dzenbudistų šventyklą, įkurtą VII a., ir greta jos – didžiulę Vienybės Budos statulą, kuri išreiškia korėjiečių tautos viltį, kad jų šalis bus suvienyta. Statula užkelta ant lotoso formos pjedestalo, įrėminto 16 skydų, kuriuose aprašytas visas Budos kelias į nušvitimą. Keliausite į Sokčo miestelį, esanti vos 200 m nuo Soraksano nacionalinio parko. Pakeliui užsuksite į Daepo žuvų turgų, kur galėsite ne tik pamatyti, bet ir paragauti čia pat pagamintų jūrų gėrybių. Nakvynė viešbutyje Sokče. Nuvažiuotas atstumas apie 190 km.

6 DIENA. SORAKSANAS–ANDONGAS (P, Pi)

Po pusryčių keliausite pietų kryptimi į istorinį miestą Andongą – Konfucijaus mokymo citadelę. Čia gimė Konfucijaus mokinys ir Čosono vyriausiasis valstybės tarybos narys Ryu Seong-ryongas. Konfucianizmas iki šiol giliai veikia visus korėjiečių gyvenimo aspektus. Apsilankysite Hahės etnografiniame kaime – dvasinėje Korėjos sostinėje, kurioje gyveno kilmingieji korėjiečiai. Nakdongango upės vingyje įsikūrusi gyvenvietė geriausiai išlaikė senovines tradicijas ir atspindi visą ilgą Čosonų valstybės gyvavimo laikotarpį (1392–1910). Tai vienas iš nedaugelio išlikusių, pagal klasikinę Konfucijaus tradiciją suplanuotų kaimų pavyzdžių su 480 tradicinių didelių ir mažų vis dar gyvenamų korėjietiškų namų. Papuošti aukštais vartais, simbolizuojančiais galią ir klano socialinį statusą, Yangban namai su čerpiniais stogais ramiai ir didingai stovi kaimo viduryje. Aplinkui spiečiasi šiaudais dengtos paprastų kaimiečių trobos. Negalima nepastebėti ir senojo japoninio skirpstulo – medžio, kuriame įsikūrusi kaimo dvasia. Prie šio medžio kaimo žmonės vis dar meldžia išpildyti norus. Ši gyvenvietė ypač išgarsėjo po karalienės Elžbietos II vizito 1999 metais. Jos gyventojai yra išsaugoję visame pasaulyje žinomus liaudies menus, tokius kaip Hahės kaukių šokis ir šamaniškasis ritualas „Byeolsingut“, skirtas piktosioms dvasioms varyti. Iki šiol gamina kaukes. Tradicinių korėjiečių kaukių, dėvimų per ceremoniją „Hahoe Pyolshin-gutt'al nori“, kilmė siejama su XII amžiumi. Jos simbolizuoja konkrečius charakterius ir personažus, atspindi ceremonijos ritualinių šokių dramas. Senovėje kaukės leisdavo paprastiems žmonėms pasišaipyti iš valdžios ir vietinių valdininkų. Andongo Hahės kaukių muziejuje, kuris, kaip ir kaimas, yra saugomas UNESCO, susipažinsite su senoviniu Korėjos liaudies menu – kaukių gaminimu – ir pabandysite patys savarankiškai pagaminti kaukę. Vakarienė, kurios metu skanausite jjimdak – ypatingo korėjiečių patiekalo, nakvynė viešbutyje Andonge. Nuvažiuotas atstumas apie 210 km.

7 DIENA. ANDONGAS–HEINSOS ŠVENTYKLA (P, Pi,V)

Papusryčiavę keliausite į kalnuotą Pietų Gjongsango provinciją, kur yra įsikūrusi didingoji IX a. Heinsos šventykla. Tai viena iš trijų Korėjos Triratnos šventyklų, atstovaujanti vienam iš trijų Triratnos subjektų („trys brangenybės“, arba esminės budizmo dalys, šventenybės: Buda, Dharma ir Sangha) – budistų teisei Dharmai. Šventyklos menės gilumoje esantys laiptai veda į Džangjong Pandžoną – XV a. keturių saugyklų kompleksą, kuriame saugoma Korėjos Tripitaka, seniausias pasaulyje budistinio kanono sutrų rinkinys, išskaptuotas ant 81 258 medinių blokų. Korėjos Tripitaka ir Džangjog Pandžonas dėl savo meninės ir religinės vertės įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia apsistosite vienai nakčiai – jūsų laukia unikalūs potyriai ir neįkainojama patirtis įsiliejant į šventyklos vienuolių gyvenimą ir laikantis jų regulos: dėvėsite skirtus drabužius, dalyvausite bendrose apeigose, ceremonijose ir giedojimuose, medituosite, miegosite bendrose patalpose ir pan. Nakvynė vienuolyne. Nuvažiuotas atstumas apie 130 km.

8 DIENA. HEINSOS ŠVENTYKLA–GJONGDŽU (P, Pi)

Iki pusryčių, kurie pagal vienuolyno tvarką būna nuo 6 iki 6.30 val., turėsite galimybę dalyvauti „Yebul“ ceremonijoje, kuria prasideda šventyklos diena: skambės keturi instrumentai – būgnas, varpas, medinė žuvis ir gongas. „Yebul“ – tai ceremonija, kuria pagerbiamas Buda Šakjamunis, Bodhisatva ir visi jo dievai. Klausydamiesi su visatos virpesiais susiliejančio varpo, galėsite apmąstyti gilią simbolinę šių instrumentų prasmę. Vienuolių duoti įžadai didžiuliai – gelbėti ar vesti į nušvitimą visas būtybes žemėje, vandenyne, ore ir pragare. Budistinėje giesmėje teigiama, kad budistai prieglobstį randa Budoje, Budos mokymuose ir sanghoje (budistų vienuolių ir jų mokinių bendruomenėje). Papusryčiavę apžiūrėsite vienuolyno patalpas ir teritoriją, atsigersite arbatos su vienuoliais ir atsisveikinę su šiuo sielos prieglobsčiu keliausite toliau tyrinėti šalies. Vyksite į Gjongdžu, senąją Šilos karalystės sostinę (57 m. pr. Kr. – 935 m.), dažnai vadinamą „muziejumi be sienų“. Išvysite vieną iš dešimties pasaulio reikšmingiausių istorinių vietų, kurioje randamos senovinės šventyklos, šimtmečius išstovėjusios pagodos, karalių kapavietės, bareljefai su budistiniais motyvais, tvirtovių liekanos. Aplankysite į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas vietoves – Sokguramo grotą ir Bulguksos šventyklą. Abi pastatytos šlovinguoju Šilos karalystės laikotarpiu 57 m. pr. Kr. – 935 metais. Bulguksos šventyklos architektūra spinduliuoja santūrią didybę, ramybę ir harmoniją. Ji laikoma vienu įstabiausių Tolimųjų Rytų senovės civilizacijos laimėjimų. Aplankysite Cheomseongdae – seniausią pasaulyje žinomą observatoriją. Kiekvienas joje naudotas akmuo turi simbolinę prasmę – akmenys atkartoja dienų pagal Mėnulio kalendorių, svarbiausių žvaigždžių, mėnesių ir metų laikų skaičių. Gjongdžu nacionaliniame muziejuje eksponuojama tūkstančiai neįkainojamų archeologinių ir istorinių objektų: puikios aukso karūnos, auskarai, diržai, ornamentai, stiklo ir keramikos dirbiniai, molio figūrėlės ir net karališkoji barža. Taip pat galima pamatyti ir milžinišką VIII a. pagamintą Emile varpą. Šis nepaprastai meniškas ir gražus varpas tiesiog pribloškia. Nakvynė viešbutyje Gjongdžu. Nuvažiuotas atstumas apie 150 km.

9 DIENA. GJONGDŽU–PUSANAS (P, Pi)

Po pusryčių keliausite į Pusaną, antrą pagal dydį Korėjos miestą, iš vienos pusės supamą vandenyno, iš kitos – kalnų. Gilus uostas ir nedideli potvyniai lėmė tai, kad šis miestas tapo didžiausiu Korėjos ir penktu pagal dydį pasaulio uostu. Šis klestintis metropolis, neįprastai ilgą atstumą nusidriekęs pakrante, yra taip pat ir pramonės bei prekybos centras. Lankydamiesi Pusane galėsite užsukti į didžiausią prekybos centrą „Centum City“, įtrauktą net į Guinnesso rekordų knygą. Šiame prašmatniame 14 aukštų prekybos centre įsikūrusios ne tik prabangių prekių ženklų parduotuvės, bet ir veikia laisvalaikio bei kultūros centrai – SPA centras, čiuožykla, golfo treniruočių aikštelė bei didžiulis teatras. Apžvalginės ekskursijos metu lankysitės šventykloje Haedong Yonggung, kuri yra išsidėsčiusi išilgai vandenyno linijos Pusano pakrantėje. Daugiau nei 600 metų istoriją skaičiuojanti šventykla žinoma dėl savo neįprastos vietos ir mistinių įvykių. Ko gero, svarbiausia Haedong Yonggung vieta –Gailestingumo deivės statula. Sakoma, kad ši struktūra yra ypač paslaptinga, nes čia niekada ilgai nesilaiko sniegas ir net žiemą aplink ją auga gėlės. Be to, ryški, nepaaiškinama penkių spalvų šviesa paslaptingai išryškino statulą trečią dieną po jos pašventinimo. Pamatysite Gwangandaegyo tiltą per Sejomano įlanką. Tai antras ilgiausias šalies tiltas ir vienas iš Pusano ir Suyongu rajono simbolių. Bendras tilto ilgis – 7 420 m, o pagrindinės sekcijos ilgis siekia 500 metrų. Iš stiklinės Oryukdo apžvalgos platformos pasigrožėsite miesto greta vandenyno panorama. Užsuksite į šurmuliuojantį Jagalchi žuvų turgų. Čia rasite įvairiausių žuvų: jūrinių karosų ir ešerių, auksagalvių pagrų, sairų, ledjūrio menkių, otų, korvinų, kalavijinių žuvų, skumbrių, aštuonkojų, kalmarų, sepijų, klounžuvių, plekšnių, jūrų pilvakojų, krabų, moliuskų ir daugybę kitų jūrų gėrybių. Čia kainos lanksčios, todėl turgus pritraukia minias turistų ir vietinių gyventojų. Daugybė restoranų turguje nebrangiai siūlo griežinėliais paruoštų žalių žuvų. Paskanauti jų čia pat, turguje, – nepaprasta kulinarinė patirtis ir reginys. Nakvynė viešbutyje Pusane. Nuvažiuotas atstumas apie 120 km.

10 DIENA. PUSANAS–ČEDŽU SALA (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į vietinį oro uostą ir skrisite į Čedžu – legendinio grožio salą. Remiantis istoriniais duomenimis, ši vulkaninės kilmės sala atsirado prieš 400 mln. metų. Salos centru gali būti vadinamas užgesęs Halasano ugnikalnis, kuris taip pat laikomas aukščiausiu Korėjos Respublikos tašku. Atvykę pasigrožėsite įmantriai išraižytomis lavos pakrantėmis, smėlio paplūdimiais ir švariausiu Geltonosios jūros vandeniu, pamatysite Seongsano viršūnę ir kraterį it milžinišką karūną iš 99 aštrių viršukalnių. Tai dar vienas UNESCO saugomas objektas Korėjoje. Vyksite į mandarinų ūkį. Sala garsėja mandarinais, jau tapusiais tikru salos simboliu. Čia auga daug įvairių veislių šių vaisių – nuo mažų kinkanų, valgomų kaip uogos, jų net nereikia nulupti, iki didžiulių – sulig žmogaus galva, kurie net ne valgomi, bet laikomi namuose ar automobilyje dėl malonaus kvapo. Skaniausios ir brangiausios veislės mandarinai pavadinti pagrindinio salos ugnikalnio garbei. „Hallabons“ nuo įprastų mandarinų skiriasi šiai rūšiai būdinga „kepuraite“, jie labai skanūs ir saldūs. Keliausite į mandarinų ūkį ir dalyvausite imant mandarinų derlių. Dar vienas salos simbolis – henjo (haenyeo): profesionalės moterys nardytojos, Čedžu saloje dažnai vadinamos Čedžu undinėmis. Jos nardo be jokios specialios kvėpavimo įrangos į 20 m gylį ir gaudo jūros laimikį. Henjo yra svarbus moterų jėgos, ryžto, stiprios valios bei nepriklausomybės simbolis. 2016 m. gruodį henjo buvo įtrauktos į UNESCO žmonijos kultūros paveldo sąrašą. Turėsite galimybę, jei nesutrukdys orai, stebėti trumpą henjo pasirodymą. Dar vienas gamtos stebuklas – ilgiausias pasaulyje lavos tunelis (13,4 km), susikūręs po vulkano išsiveržimo. Išsiliejusi lava palaipsniui pradėjo vėsti ir susiformavo tunelis, kuriame galima dabar grožėtis lavos stalaktitais ir stalagmitais, sustingusios lavos įvairių formų dariniais, tokiais kaip tiltai, suoleliai, figūros, kolonos ir pan. Viena 7,6 m ilgio lavos kolona yra didžiausia žinoma pasaulyje. Nakvynė viešbutyje Čedžu.

11 DIENA. ČEDŽU SALA–SEULAS (P, Pi)

Po pusryčių tęsite pažintį su stebuklingos gamtos sala: apsilankysite Huypjae balto su sidabriniu atspalviu smėlio paplūdimyje. Tokią neįprastą spalvą smėliui suteikia jo sudėtyje esančios smulkiausios kriauklytės. Visiškai skaidrus smaragdinės spalvos vanduo bei juodos bazaltinės uolos dar labiau išryškina ypatingą smėlio spalvą. Vyksite į arbatos „Osulloc“ plantacijas. Čia auginamai arbatai savitumo suteikia penkios gamtos esybės: dirvožemis, vanduo, šviesa, vėjas ir rūkas. Plantacijos driekiasi 200 m virš jūros lygio aukštyje. Keliausite prie legendomis apipinto Sanbango kalno ir pasigrožėsite salos panorama. Sustosite prie Jusangjeolli – natūraliai susiformavusios vulkaninės kilmės stulpų formos uolos. Pagrindinis šių stulpų bruožas yra jų taisyklinga šešiakampė forma. Žiūrint iš viršaus, jie primena milžiniškus korius. Visi skirtingų aukščių stulpeliai (sakoma, kad maksimalus aukštis – 27 m) yra išsidėstę palei pakrantę maždaug 2 km ilgio teritorijoje. Nusileisite prie Cheonjiyeon krioklio. Manoma, kad tai vienintelis pasaulyje krioklys, kurio vandenys krenta į jūrą. Atsisveikinę su „Trijų gausybių sala“ vyksite į oro uostą ir skrisite į Seulą. Nakvynė viešbutyje Seule. Nuvažiuotas atstumas apie 200 km.

12 DIENA. SEULAS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P)

Po ankstyvų pusryčių vyksite į tarptautinį Inčono oro uostą. Skrydis Seulas–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, skiepai ir kt.;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 16 keliautojų; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį –330 EUR;
 • nakvynių skaičius – 10;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • nepamirškite pasirūpinti savo sveikata.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?