Pažintinė kelionė į viliojantį Peru

Kelionė

Nuo 2 keliautojų

2020.03.06

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.04.02

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.05.01

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.05.21

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.06.06

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.06.14

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.07.02

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.07.16

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.08.16

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.09.20

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.10.02

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.10.16

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.11.01

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.11.15

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.11.21

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.12.06

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.12.16

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis

2020.12.29

Kaina:

1 699 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Peru – pulsuojanti Pietų Amerikos širdis, o apsilankymas joje – tai ne tik kelionė į senovės civilizacijos ištakas, bet ir savęs pažinimo bei dvasinio tobulėjimo pradžia. Stiprios energijos vietos nuo senų laikų gali paveikti jautraus žmogaus vidinį pasaulį savo ypatinga magija, kuri susideda iš unikalių ezoterinių senųjų genčių žinių, jų susiliejimo su gamta, liaudies medicinos išminties ir nepaprasto bendravimo žavesio. Kaip milžiniškas magnetas šios vietos vilioja įvairių kraštų ir amžiaus grupių keliautojus, ieškančius tiesos, pažinimo bei dvasios peno.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės 3* (turistinės klasės) viešbučiuose;
 • vietiniai skrydžiai Lima–Kuskas, Punas–Lima;
 • traukinio bilietas Kuskas–Agvaskaljentesas–Kuskas;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai; 3 pietūs;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos ekskursijų metu.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Peru ir atgal (nuo 950 EUR);
 • vietinių skrydžių oro uostų mokesčiai;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • ankstyvas įsiregistravimas ir vėlyvas išsiregistravimas viešbutyje;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams; asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Peru pasididžiavimas Maču Pikču
 • Delikatesinis jūrų kiaulytės patiekalas
 • Matė – vietos arbata iš kokainmedžių lapų
 • Garsiausias Peru kokteilis „Pisco Sour“
 • Istorinė galingiausios Inkų imperijos sostinė Kuskas
 • Titikakos ežeras, kitaip vadinamas Andų jūra
 • Šventasis Inkų slėnis – Inkų imperijos lopšys

1 DIENA. LIMA

Atskridę į Limą, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Mirafloreso rajone. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Limoje. Lima: 154 m virš jūros lygio.

2 DIENA. LIMA–KUSKAS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Kuską (apie 1 val.). Indėnų kečujų kalba miesto pavadinimas reiškia „pasaulio bamba“. Atvykę į Kuską, būsite apgyvendinti viešbutyje. Laisvas laikas aklimatizacijai ir poilsiui. Apie 13 val. apžvalginė ekskursija su grupe po buvusią Inkų imperijos sostinę, vadinamą Dievų namais. Dabar Kuskas – Pietų Amerikos turizmo ir archeologijos centras, ispanų kultūros ir senųjų tautų palikimo mišinys. Apsilankysite garsiojoje Korikančos (Saulės rūmų) šventykloje. Būtent čia inkai švęsdavo pagrindinę ritualinę šventę – Žiemos saulėgrįžą. Apžiūrėsite ketverius arčiausiai Kusko esančius griuvėsius: Saksajuamano tvirtovę – monumentalų archeologinį kompleksą, kurį supa trys gynybinės vidutiniškai 360 m ilgio sienos. Kartu su miestu kompleksas įtrauktas į pasaulio gamtos stebuklų sąrašą; Kenko religinių apeigų centro šventyklos griuvėsius, kuriuose išvysite į pumą panašų 590 cm aukščio riedulį; raudonąją tvirtovę Puka Pukara – inkų laikų administracinio ir karinio centro liekanas; Tambomačai – vandens kulto centrą, žinomą kaip inkų ritualinių maudynių vieta. Papildomai galite užsisakyti ekskursiją į Kusko katedrą (trukmė 40 min., 20 USD). Grįžimas ir nakvynė viešbutyje Kuske. Nuvažiuotas atstumas apie 150 km.

Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

Dienos akcentas Kuskas – visos Pietų Amerikos istorinė ir archeologinė sostinė, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

3 DIENA. KUSKAS–MAČU PIKČU–KUSKAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į visos dienos ekskursiją po Maču Pikču. Su grupe būsite nuvežti į geležinkelio stotį ir keliausite į Agvaskaljenteso miestelį (1,5 val.). Atvykę autobusu važiuosite (apie 35 min.) į prarastąjį inkų miestą Maču Pikču. Tai neoficialus Peru simbolis, apipintas legendomis ir pasakojimais, įkurtas užkariautoje ir rūko jūroje palaidotoje žemėje. Maču Pikču nuo viso pasaulio skiria 700 m ir aukštesni skardžiai. Jis išdygęs greta gilių tarpeklių, išraustų Urubambos upės, kurios vanduo per potvynį gali pakilti net 12 metrų. Maču Pikču, kurio pavadinimas reiškia „senasis kalnas“, XV a. įkūrė inkų imperatorius Pačakuteku. Ispanams sugriovus Inkų imperiją, miestas buvo pamirštas beveik trims amžiams ir tik 1911 m. atrastas amerikiečių profesoriaus Hiramo Binghamo. Pastatytas tik iš akmens, harmoningai derinant erdvę su funkcionalumu: šventyklos, rūmai, išorinės laiptinės, vandens šaltiniai ir didžiulės laiptinės terasos (isp. andenes), skirtos žemdirbystei. Archeologų manymu, miestas turėjo grynai religinę paskirtį: pavyzdžiui, prof. H. Binghamas atrado kapines, kuriose buvo palaidotos vien moterys. Spėjama, kad čia galėjo veikti didžiulis jaunų moterų (isp. akjas) vienuolynas ir įrengta Kusko valdovo slėptuvė. Maču Pikču teritorija užima net 32 592 hektarus. 2007 m. jis buvo paskelbtas vienu iš septynių UNESCO pasaulio stebuklų. Ekskursija truks apie 2 val., dar valandą turėsite laisvo laiko nuotraukoms, pietausite vietos restorane ir grįšite į Agvaskaljentesą. Vakare traukiniu pasieksite Kuską. Nakvynė viešbutyje Kuske. Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

Dienos akcentas UNESCO objektas Maču Pikču – miestas, kurio realumu sunku patikėti net jame būnant.

4 DIENA. KUSKAS (P)

Po pusryčių – laisva diena Kuske. Už papildomą mokestį (180 USD) galima ekskursija su pietumis į Šventąjį inkų slėnį prie Urubambos. Manoma, kad kadaise tai buvo Inkų imperijos centras. Apsilankysite naujame turistiniame projekte „Awana Kancha“, kur galėsite pamaitinti ir paglostyti lamas, alpakas, taip pat pamatyti ploniausią kailį turinčių vikunijų ir guanakų. Užsuksite į Pisako kaimelį, į kurį susirenka daugybė aimarų ir kečujų atstovų, pasipuošusių ryškiais, įvairiaspalviais drabužiais. Turėsite laiko apsipirkti garsioje turgavietėje (dirba antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais), galėsite įsigyti puikios kokybės rankų darbo suvenyrų, pasiderėti su vietiniais pardavėjais. Vėliau tęsite kelionę į Oljantaitambą ir čia stūksančią senovinę inkų tvirtovę. Pakilę į patį viršų prie Saulės šventyklos, galėsite įvertinti inkų darbo techniką ir pasigėrėti Urubambos slėnio, aplinkinių kalnų ir apačioje plytinčio miestelio čerpių stogų vaizdu. Jei bus laiko, grįždami į Kuską, aplankysite Činčerą. Pagrindinės vietovės lankytinos vietos: senovinių inkų rūmų liekanos, kolonijinė bažnyčia, ispanų pastatyta ant inkų laikotarpio pamatų, nepriekaištingos inkų terasos ir spalvinga vietinė mugė. Grįšite į Kuską. Nakvynė viešbutyje Kuske. Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

5 DIENA. KUSKAS–PUNAS (P, Pi)

Po ankstyvų pusryčių būsite nuvežti į stotelę „Wonder“, kurioje jūsų lauks rusakalbis gidas. Vaizdingu keliu autobusu su grupe vyksite į Puną. Užsuksite į Andahuailasą – mažą miestelį, gerai žinomą dėl baroko stiliaus bažnyčios ir didingų freskų, puošiančių jos sienas. Bažnyčia tokia puiki, kad dažnai vadinama „Amerikos Siksto koplyčia“. Jos pasididžiavimas – Kusko mokyklos paveikslų, įrėmintų nuostabiais aukso lapų rėmais, kolekcija, atspindinti šv. Petro gyvenimą, ir didingi vargonai. Važiuosite vienu aukščiausių ir didžiausių pasaulyje Altiplano plokščiakalniu (3 600 m), esančiu Andų kalnagūbrių Peru, Bolivijos ir Čilės teritorijose. Matysite aimarų genties indėnų gyvenvietes, Rakčyje apžiūrėsite įdomios Virakočos šventyklos griuvėsius – unikalius pusrutulio formos statinius, nebūdingus inkų architektūrai. Po pietų tęsite kelionę sustodami La Rajos turgelyje, esančiame 4 400 m virš jūros lygio, ir Pukaroje – iki inkų laikotarpio kultūros centre. Pietūs kelionės metu Sikvanyje. Nakvynė viešbutyje Pune. Nuvažiuotas atstumas apie 400 km. Punas: 3827 m virš jūros lygio

6 DIENA. PUNAS–TITIKAKA–LIMA (P, Pi)

Po ankstyvų pusryčių prisijungsite prie grupės ir vyksite prie aukščiausiai pasaulyje esančio (3 800 m virš jūros lygio) ir laivybai tinkamo Titikakos ežero Peru ir Bolivijos pasienyje. Tai antras pagal dydį Pietų Amerikos ežeras, vietiniams gyventojams turintis svarbią religinę reikšmę. Plauksite į dirbtinę iš nendrių suformuotą ir aimarų genčiai namus atstojančią Uros salą. Čia, kopijuojant inkų plaustų konstrukciją, buvo pastatytas Kon Tikis – plaustas, kuriuo norvegų archeologas ir rašytojas Thoras Heyerdahlas su draugais 1947 m., plaukdamas iš Peru į Taitį, įveikė apie pusę Ramiojo vandenyno. Kitoje, Takilės, saloje iki šiol visi vietiniai – net vyrai – gyvena pagal savo protėvių įstatymus, tradicijas ir verčiasi audimu bei mezgimu. Takilės salą ir jos tekstilės menus UNESCO paskelbė žmonijos žodinio ir nematerialaus paveldo šedevrais. Ekskursijos metu papietausite. Grįšite į Puną ir išskrisite į Limą. Nakvynė viešbutyje Limoje. Nuvažiuotas atstumas apie 50 km.

Dienos akcentas Titikakos ežeras, kurio dugne, anot indėnų legendų, įsikūręs senovės inkų miestas Vanaka.

7 DIENA. LIMA (P)

Po pusryčių laisva diena. Už papildomą mokestį (500 USD) siūloma kelionė į Baljestos salas ir prie Naskos geoglifų arba ekskursija po Limą (100 USD).

Baljestos salos ir Naska: labai anksti ryte maršrutiniu autobusu keliausite į Parakasą ir iš čia pradėsite 2 val. kruizą: greitaeigiu kateriu leisitės link Ramiojo vandenyno Baljestos salų, dar vadinamų „mažaisiais Galapagais“. Salos garsėja ypatinga augalija ir gyvūnija: išvysite tūkstančius žinomų ir nežinomų guaninių paukščių, delfinų, jūrų liūtų, nykstančių pingvinų, grifų. Plaukdami į salas matysite vieną iš Peru nepaaiškinamų stebuklų – Parakaso kandeliabrą. Tai ant uolos šlaito sukietėjusio smėlio paviršiuje išraižyta milžiniška 120 m aukščio žvakidę primenanti figūra, kurios mistinės kilmės niekas iki šiol negali paaiškinti. Grįžę į Parakaso uostą, išvyksite į Naską (588 m virš jūros lygio) ir iš vietinio oro uosto mažu lėktuvėliu pakilsite virš paslaptingųjų Naskos piešinių. Naska – akmenuota dykuma, savo kraštovaizdžiu primenanti Mėnulį. Joje daugiau kaip prieš 2 tūkst. metų atsirado magiškų piešinių (geoglifų), užimančių 350 kv. km plotą ir vaizduojančių milžiniškas augalų bei gyvūnų figūras, šiais laikais tapusias daugybės neįmintų mįslių šaltiniu. Geriausiai išlikusios ir populiariausios šios: kolibris, šuo, beždžionė, voras, astronautas, kondoras ir kt. Kiekvienos jų gylis – 30 cm. Šie gyvūnų vaizdai užminė mokslininkams daugybę klausimų. Dykumoje pavaizduotas voras priklauso rečiausiai pasaulyje rūšiai, kuri aptinkama tik tolimoje ir neprieinamoje Amazonės miškų dalyje. Kaip Naskos menininkai sugebėjo ne tik pavaizduoti tokį vorą, bet ir atkurti smulkiausias jo anatominės struktūros detales, matomas tik pro mikroskopą? Iš kur jie žinojo, kaip atrodo banginis ar beždžionė? Juk visi šie gyvūnai atrodo svetimi šioms vietoms. Numatytu laiku būsite nuvežti į autobusų stotį. Maršrutiniu autobusu pasiekę Limą, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį.

Ekskursija po Limą: pradžia – 9 val. ryto. Pirmiausia apžiūrėsite kolonijinę Limą: Didžiąją aikštę, Vyriausybės rūmus, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų katedrą ir Šv. Pranciškaus vienuolyną. Vėliau ekskursiją tęsite jau moderniąja Lima: matysite prestižinius gyvenamuosius rajonus San Isidrą ir Mirafloresą, šventovę Huaca Pucllana, pastatytą dar iki inkų laikų. Apsilankysite viename geriausių Limos muziejų – Aukso muziejuje, kuriame eksponuojama vertinga iki inkų egzistavusios ir inkų epochos kolekcija: papuošalai, kaukės, kiti juvelyriniai dirbiniai, taip pat įvairių senųjų šalių ginklai. Ekskursiją baigsite Limos fontanų, įtrauktų į Guinnesso rekordų knygą, parke. Nakvynė viešbutyje Limoje. Lima: 154 m virš jūros lygio.

Dienos akcentas Paslaptingasis Naskos plokščiakalnis – viena labiausiai neištirtų Peru vietų, UNESCO objektas, arba Aukso muziejus Limoje.

8 DIENA. LIMA–ORO UOSTAS (P)

Po pusryčių numatytu laiku vyksite į oro uostą.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 7;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 250 EUR asmeniui;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?