Odesa. Miestas prie jūros

Kelionė

Odesa – miestas prie Juodosios jūros, dėl gamtos grožio, saulėto klimato ir malonaus smėlio paplūdimių jau seniai gavęs Juodosios jūros perlo titulą. Jei norite pasilepinti prie šiltos jūros, bet turite tik keletą laisvų dienų, Odesa yra puiki vieta apsilankyti!

Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:West Express (We Travel)

Konsultanto pagalba
229,00 €
AR

Kelionės datos: 2021 m. pasirenkamos individualiai

 Kelionės kaina*: nuo 229 EUR** + skrydis

(asmeniui dviviečiame kambaryje)

* Galutinė kaina priklauso nuo vykstančių asmenų skaičiaus, laisvų vietų lėktuve ir viešbučio užimtumo.

**Kaina negalioja švenčių ir festivalių periodu:

 Į kainą įskaičiuota:

 pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai  pagal programą ;

  • 4 nakvynės 3*  viešbučiuose arba apartamentuose;
  • 3 val. ekskursija pagal programą  ir įėjimo mokesčiai  į programoje nurodytus objektus;
  • maitinimas pagal programą: 4 pusryčiai;
  • angliškai arba rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos 

 Papildomos išlaidos:

  • lėktuvo bilietas į Odesą ir atgal su rankiniu bagažu  (nuo 155 EUR);
  • registruotas bagažas;
  • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

  • Šiltos jūros paplūdimiai
  • Odesos senamiesčio žavesys
  • Šurmuliuojanti miesto prie jūros atmosfera

1 DIENA. ODESA

Savarankiškai atvyksite į Odesą. Oro uoste būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 2 DIENA. ODESA (P)

Po pusryčių –3-jų valandų ekskursija po miestą. Ekskursijos metu matysite Odesos katedrą, Potiomkino laiptus, viešosios bibliotekos pastatą, archeologinių kasinėjimų vietas. Eidami pėsčiomis užsuksite į pagrindinę prekybos alėją Odesos centre – miesto sodą. Nepraleiskite galimybės nusipirkti vietinių suvenyrų ir amatininkų dirbinių. Pajūrio bulvare matysite Odesos garsiausius pastatus ir paminklus, vienas jų – grafo Voroncovo rūmai. Pasigrožėsite 1887 m. baigtu statyti baroko stiliaus Operos ir baleto teatru, kuris jums gali priminti Vienos valstybinį operos teatrą ir Zemperio operos rūmus Dresdene. Matysite kadaise įspūdingus Potiomkino laiptus, poetui A. Puškinui, praleidusiam čia tremtyje kelis ilgus mėnesius, paminklą, bei pabūklą, menantį Krymo karo laikus.

 3-4 DIENOS. ODESA (P)

Laisvas laikas . Galėsite pasivaikščioti odesiečių mėgstamiausia Deribasovskaja gatve, kur gausu architektūros šedevrų ir paminklų kino filmo „Dvylika kėdžių“ personažams, itališko baroko stiliaus operos ir baleto teatras. Pajūrio bulvaru keliausite iki Potiomkino laiptų – 192 laipteliai kyla į 24 m aukštį, o pakilus jais pasitiks nuostabi panorama, atsiverianti į Odesą ir uostą. Jei turėsite noro, užsukite į Odesos operos ir baleto teatrą: čia jus tiek iš išorės, tiek iš vidaus apgaubs elegantiška prabanga, nustebins unikali akustika ir visiškai nebrangūs bilietai į dėmesio vertus šio sezono spektaklius. Jei ilgitės tikrai gero oro ir malonios jūros, leiskite sau pasimėgauti paplūdimiais, jų yra nemažai – Lanžeron, Arkadia, Otrada, Delfin ir kt. Atraskite labiausiai sau patinkantį. Nakvynė viešbutyje.

 5 DIENA. ODESA–VILNIUS (P)

 Sutartu laiku būsite nuvežti į oro uostą.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?