Pažintinė kelionė į Mianmarą. Spalvų mozaika

Kelionė

Mianmaras, dažnai vadinamas pasakų šalimi, yra bene paskutinė senosios Azijos šalis, vis dar stebinanti nesuskaičiuojamais turtais (brangakmeniais, audiniais, riešutais, prieskoniais) ir nepakartojamais nuo pasaulio sukūrimo išlikusiais stebuklais.

Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
1 499,00 €
AR

Kelionės datos: pasirenkamos individualiai

Mianmaras, dažnai vadinamas pasakų šalimi, yra bene paskutinė senosios Azijos šalis, vis dar stebinanti nesuskaičiuojamais turtais (brangakmeniais, audiniais, riešutais, prieskoniais) ir nepakartojamais nuo pasaulio sukūrimo išlikusiais stebuklais. Jame persipynusios gamtos, kultūros, istorijos ir senosios civilizacijos gijos, išlikusios senų laikų tradicijos. Nepaisant išorinių pokyčių, žmogaus vidinis pasaulis čia nė kiek nepasikeitė. Iki šiol naudojami trys kalendoriai: krikščionių, budistų ir vietinis birmiečių. Žmonės jus pavergs nuoširdumu, geranoriškumu, šiltumu ir svetingumu. Jiems svarbiausi ne pinigai, o dvasinis gyvenimas.

Kelionės kainos (asmeniui dviviečiame kambaryje) 
nuo 1 499 EUR + skrydis, kai vyksta 5–6 asmenys;
nuo 1 599 EUR + skrydis, kai vyksta 3–4 asmenys;
nuo 1 799 EUR + skrydis, kai vyksta 2 asmenys

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • vietiniai skrydžiai pagal programą;
 • 11 nakvynių 3* (arba nereitinguotuose, atitinkančiuose 3* kategoriją) viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 11 pusryčių;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Mianmarą ir atgal;
 • Mianmaro viza (apie 50 USD);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kelionių draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (apie 30 USD);
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Rytų Azijos puošmena Paganas
 • Didžiausia pasaulyje Kutodavos pagodos knyga
 • Geologinis ir kultūrinis stebuklas Popos kalnas
 • Unikalus žvejybos būdas irkluojant viena koja
 • Prabangi budistų Švedagono pagoda
 • Įspūdingi suvenyrai: sidabriniai papuošalai, keraminiai indeliai, įmantrūs batikos audiniai Poilsis baltojo smėlio paplūdimio kurorte Bengalijos įlankoje

1 DIENA. JANGONAS

Savarankiškai atskridę į Jangoną, didžiausią Mianmaro miestą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Apžiūrėsite pagodą Kyauktawgyi ir jos milžinišką marmurinę gulinčio Budos statulą. Vakare apžiūrėsite 2 600 metų ant kalvos stūksančią Švedagono stupą, vieną populiariausių budizmo šventovių Mianmare. Nakvynė viešbutyje Jangone.

2 DIENA. JANGONAS–MANDALĖJUS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Mandalėjų. Atskridę leisitės į ekskursiją po vieną didžiausių šalies miestų. Mandalėjus, buvusi karalių sostinė, dažnai vadinamas Mianmaro kultūros širdimi. Kutodavos pagodoje pamatysite didžiausią pasaulyje knygą, sudarytą iš daugiau nei šimto marmuro plokščių. Jose surašytas budistinis kanonas. Apsilankysite vienuolyne Shwenandaw – vienintelėje likusioje tikslioje karaliaus rūmų kopijoje. Pasigrožėsite puikiais medžio raižiniais ir senojo Mandalėjaus didybe. Užsuksite į patį seniausią turgų Zegyo. Tęsite ekskursiją į Mahamunio pagodą su palaimintąja Budos statula. Ji padengta aukso lapeliais, sveria apie toną ir yra išpuošta deimantais, rubinais, safyrais, perlais ir kitais brangakmeniais. Po ekskursijos vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

3 DIENA. MANDALĖJUS–AMARAPURA–MINGŪNAS–MANDALĖJUS (P)

Po ankstyvų pusryčių vyksite į prieplauką, iš ten Ajejarvadžio upe plauksite (apie 1 val.) į Mingūną. Apžiūrėsite karaliaus Bodavpajos garbei statytą, bet nebaigtą pagodą Pahtodawgyi. Sakoma, kad statybos buvo nutrauktos, nes žiniuonis išpranašavo karaliaus mirtį, kai pagoda bus pastatyta. Pamatysite Mianmarui neįprastų formų baltąją pagodą Hsinbyume, arba Myatheindan, laikomą pagodos Sulamani, stovinčios švenčiausio budistams Meru kalno viršūnėje, kopija. Septynios sniego baltumo vilnijančios terasos simbolizuoja septynis kalnagūbrius aplink Meru kalną, pagal budistų kosmologiją stovintį visatos centre. Kiekvieną terasą saugo penkių tipų mitinės būtybės. Išvysite Mingūno varpą – antrą pagal dydį varpą pasaulyje. Grįžę į Mandalėjų keliausite į „Nemirtingųjų miestu“ vadinamą Amarapurą. XVIII–XIX a. tai buvo Mianmaro karalių sostinė. Mahagandajono vienuolyne įsijausite į kasdienio vienuolių gyvenimo sulėtintą pulsą. Pasivaikščiosite per Taung Tamano ežerą nutiestu iš tikmedžių suręstu 200 metų tiltu U Bein, stovinčiu ant šimtų polių. Sakoma, kad tai ilgiausias pasaulyje medinis tiltas. Vakare grožėsitės miesto panorama nuo Mandalėjaus kalvos. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje. Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

4 DIENA. MANDALĖJUS–PAGANAS (P)

Po pusryčių vyksite į autobusų stotį ir vietiniu autobusiuku keliausite į Paganą – Rytų Azijos puošmeną. Šiame mieste gausu archeologinių ir religinių paminklų. Užsiregistruosite viešbutyje ir po pietų vyksite į ekskursiją po miestą. Paganas, senovėje vadintas keturių tūkstančių pagodų miestu, įkurtas II a. centrinėje Mianmaro dalyje. Ilgą laiką klestėjęs miestas apleistas XIII amžiuje. Ši archeologinė vietovė kultūriniu, dvasiniu ir istoriniu palikimu dažnai lyginama su Kambodžos Angkoro šventyklų kompleksu. Ekskursijos metu apžiūrėsite svarbiausias iš 2 600 išlikusių pagodų. Apsilankysite architektūrinio stiliaus mon šedevru laikomoje baltoje ir grakščioje Anandos šventykloje, apžiūrėsite auksu padengtą Švezigono stupą, Htilominlo šventykloje sužinosite, kaip buvo kuriamos smiltainio dekoracijos. Išvysite milžiniškus indiško stiliaus Budos atvaizdus uolos Kyauk Gu U Min šventykloje, užsuksite į šventyklas Thatbyinnyu ir Damayangyi. Nakvynė viešbutyje Pagane. Nuvažiuotas atstumas apie 250 km.

5 DIENA. PAGANAS–POPOS KALNAS–PAGANAS (P)

Po pusryčių keliausite į mistika apgaubtą piligrimų vietą Popos kalną, vadinamą geologiniu ir kultūriniu stebuklu, ir jo nacionalinį parką (apie 1 val. 30 min). 1 tūkst. metrų aukščio Popos kalnas su užgesusiu ugnikalniu vienoje iš viršūnių išsiskiria ypatingu mikroklimatu. Vietiniai gyventojai tiki, kad kalnas – 27 šventųjų dvasių (natų – kalno dievų) namai. Uolų viršukalnėje stūkso įspūdingas įvairaus stiliaus pagodų, vienuolynų ir šventyklų kompleksas, jį galima pasiekti kopiant vingiuotu grįstu takeliu ir įveikiant 777 laiptelius. Nuo jos atsiveria ir nepaprasta apylinkių panorama. Keliaudami susipažinsite su kasdieniu Vidurio Mianmaro valstiečių gyvenimu, pamatysite jų dirbamus laukus, vandenį nešančias moteris, karučius tempiančius ar dirvą ariančius buivolus, galėsite stebėti, kaip gaminamas rudasis cukrus. Užsuksite į dirbtuves, kuriose gaminami specialūs lakuoti vienuolių indai, naudojami ryte dalijantis maistu. Po to Ajejarvadžio upe plauksite pagodos Lawkananda link, iš ten stebėsite nepakartojamą Mianmaro saulėlydį. Nakvynė viešbutyje Pagane. Nuvažiuotas atstumas apie 170 km.

6 DIENA. PAGANAS–HEHAS–INLĖS EŽERAS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Hehą (apie 40 min.). Hehas yra netoli garsiojo Inlės ežero, tyvuliuojančio 880 m virš jūros lygio. Atvykę autobusu keliausite (apie 1 val.) į Njaung Švė miestelio, dažnai vadinamo Inlės ežero vartais, prieplauką. Tuomet motorine valtele ežeru plauksite pro kaimelius ir plaukiojančius daržus, kuriuose auginami pomidorai duoda bent tris derlius per metus. Dalis ežero sausuoju metu nusenka ir primena pelkę, beribes balas su protakų ir kanalų sistema. Čia įsikūrę 17 intų kaimelių. Intų tautelė garsėja nepaprastu žvejybos būdu. Pamatysite viena koja irkluojančius ir rankomis meistriškai žuvis gaudančius žvejus, aplankysite Nga Phe Kyaung, arba Šokinėjančių kačių, vienuolyną pelkėse. Jis garsus tuo, kad vienuoliai laisvu laiku ten dresuoja kates. Matysite pagodą Phaung Daw Oo, padengtą auksu, užsuksite į vietinių amatų kaimelį Impawkhon pažiūrėti, kaip vietiniai gyventojai gamina audinius iš lotosų stiebų arba daro cigarus „cheroot“. Vėliau plauksite į ant vandens įsikūrusį viešbutį. Nakvynė viešbutyje ant Inlės ežero.

7 DIENA. INLĖS EŽERAS–HEHAS–TANDVĖ (P)

Po pusryčių vyksite į Heho oro uostą (apie 1–1,5 val.) ir skrisite į Tandvės oro uostą, iš ten keliausite į kurortinį miestelį Ngapalį, esantį Bengalijos įlankos pakrantėje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ngapalyje.

8–10 DIENOS. NGAPALIS (P)

Pusryčiai. Poilsis Ngapalio paplūdimyje. Ilsėdamiesi galėsite mėgautis išvykomis laiveliais, nardyti paviršiniu ar giluminiu būdu, pakeliauti aplink kurortą. Nakvynė viešbutyje Ngapalyje.

11 DIENA. TANDVĖ–JANGONAS (P)

Po pusryčių vyksite į Tandvės oro uostą (apie 1–1,5 val.) ir skrisite į Jangoną (apie 1,5 val.). Atvykę keliausite po didžiausią šalies miestą. Jangonas dar neseniai buvo Mianmaro Sąjungos Respublikos sostinė. Nakvynė viešbutyje Jangone.

12 DIENA. JANGONAS–ORO UOSTAS (P)

Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
 • nakvynių skaičius – 11 nakvynių;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 535 EUR;
 • priemoka už 4* viešbučius – nuo 490 EUR 1 asmeniui dviviečiame kambaryje;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • priemoka už rusakalbį gidą;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje
Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?