Pažintinė kelionė į Jordaniją. Rausvosios rožės miestas ir minaretų kokteiliai Negyvojoje jūroje

Kelionė

Garantuoti išvykimai nuo 2 keliautojų!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Istorijos mėgėjai čia atranda nuo pasaulio ilgai besislapsčiusią nabatėjų karalystę, gamtos mylėtojai gali tikėtis išvysti retenybę – žydinčius juoduosius vilkdalgius. Susirūpinusiems sveikata ranka pasiekiami Negyvosios jūros druskingieji turtai, ieškantiems mistikos atsiveria Mėnulio peizažą primenanti dykuma, o Biblijos sekėjams – pranašo Mozės pėdsakai.

Kelionėje:

 • Rausvosios rožės miestas – Petra
 • Negyvoji jūra – natūralus SPA
 • Amanas – Jordanijos sostinė

1 DIENA. AMANAS

Atskridę į Jordanijos sostinę Amaną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus, gausite vizas ir, lydimi agentūros atstovo, vyksite į viešbutį. Jums bus pasiūlyta popietinių ekskursijų už papildomą mokestį. Nakvynė viešbutyje Amane.

2 DIENA. AMANAS–PETRA (Pusryčiai)

Po ankstyvų pusryčių išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į Petrą – Rausvosios rožės miestą. Tvirtinama, kad į Jordaniją verta būtų nuvažiuoti vien dėl Petros. 2011 m. lapkričio 11 d. Petra buvo priskirta prie Naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Siko upės slėnyje tarp kalnų uolose išskaptuoti statiniai į keliautojų atmintį įsirėžia ne vien kaip neįtikėtinas žmogaus rankų darbo, bet ir kaip gamtos stebuklas. Smiltainiai čia saulės spinduliuose nusidažo unikalia rožine spalva, tad Petrą daugelis vadina rausvuoju miestu. Nabatėjų skulptorių meistriškumas – stebinantis ir neprilygstamas. Jie iškalė iždinės, šventyklų, mauzoliejų, kapaviečių, gyvenamųjų namų fasadus pasitelkdami geriausius klasikinės architektūros pavyzdžius. Petra, kurios pavadinimas reiškia uolą, buvo Nabatėjos sostinė. Nabatėjai – arabų gentis, dominavusi regione apie VI a. pr. m. e. Ties Petra susikirsdavo prekybos keliai, tad miestą maitino pirkliai, mokėdami muitus ir mokesčius. Tačiau po romėnų užkariavimo Petra pradėjo nykti ir šimtmečiams išnyko iš Vakarų pasaulio žemėlapio. Ir tik 1812 m. vienam šveicarų keliautojui vietiniai beduinai vėl parodė kelią į šį paslaptingąjį miestą. Į rausvąjį miestą Petrą atvyksite per garsųjį Siko tarpeklį, būsite sužavėti Petros didybės, spalvų ir grožio. Jus tikrai nustebins turtingų šeimų nekropoliai, kapai, šventyklos, mirusiųjų pagerbimo salės... Ne veltui čia buvo filmuojami Holivudo filmai apie Indianą Džounsą. Nakvynė viešbutyje Petroje.

Nuvažiuotas atstumas apie 250 km.

3 DIENA. PETRA–NEGYVOJI JŪRA–AMANAS (Pusryčiai)

Po pusryčių vyksite prie Negyvosios jūros. Tai žemiausias planetos taškas – šis vandens telkinys yra 423 metrai žemiau jūros lygio. Sustosite paplūdimyje ir negaišdami pasinersite į mineralų kokteilį Jūsų kūnui. Negyvosios jūros baseinas vadinamas didžiausiu pasaulio SPA, nes daugelis atvykėlių pasistengia pasinaudoti gamtos turtais be kosmetologų pagalbos – tepasi kūną ir veidą gydomuoju purvu čia pat, ant kranto. Ties Negyvąja jūra atmosferoje yra kur kas daugiau deguonies – jis padeda atsigauti žmonėms po įvairiausių ligų, širdies operacijų. Kai Jordanijoje karšta,  virš Negyvąja jūra vadinamo druskingojo ežero labai padidėja garų koncentracija, ypač didelė tampa magnio koncentracija ore. Visa tai pagerina gijimo procesą, gydymas tampa kur kas veiksmingesnis. Saulės voniomis čia galima mėgautis net 300 ir daugiau dienų per metus. Netoli pakrantės trykšta ir karštieji mineralinio vandens kriokliai. Jordano upė, įtekanti į Negyvąją jūrą, suformuoja 109 karštus ir šaltus krioklius. Neatidėliokite šio malonumo, nes Negyvoji jūra sparčiai senka ir kasmet vandens lygis nukrenta po metrą. Nakvynė viešbutyje Amane.

4 DIENA. AMANAS–VILNIUS (Pusryčiai)

Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės kaina: (asmeniui dviviečiame kambaryje)

 nuo  450 € + skrydis, kai viešbutis 3*
 nuo  509 € + skrydis, kai viešbutis 4*
 nuo  609 € + skrydis, kai viešbutis 5*

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir nuvežimas į viešbutį bei atgal į oro uostą;
 • nakvynės viešbučiuose pagal pasirinktą viešbučio kategoriją Amane ir Petroje;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos;
 • privatus transportas su oro kondicionieriumi;
 • Jordanijos viza.

Papildomos išlaidos:

 • tiesioginis skrydis į Amaną ir atgal;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai gidui ir vairuotojui.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius;
 • kelionės organizatorius gali keisti kelionės trukmę, keliaujančių žmonių skaičių, lankytinas vietas, jei to pageidauja turistas, kaina perskaičiuojama;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • nakvynių skaičius – 3;
 • apgyvendinimas gali būti aukštesnės kategorijos viešbučiuose, teirautis agentūroje;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2 asmenys, vykstant daugiau negu 2 turistams, kaina mažėja;
 • * šventinėmis dienomis 2018 m. gruodžio 21-24 ir 28-31 d. kaina gali keistis;
 • pagal pageidavimą gali būti pasiūlytas rusiškai kalbantis gidas.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?