Pažintinė kelionė į Iraną per 15 dienų

Kelionė

Keliauti po didingą, paslaptingą, turtingą, neįtikėtinai draugišką ir svetingą Iraną – ypatingas nuotykis, o su kiekviena diena ši didelė šalis vis labiau atsiskleidžia savo stulbinamu grožiu...

Balandis-gruodis

15 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
1 425,00 €
AR

Kelionės data: 2020 m. balandžio 7 d. – gruodžio 31 d., pagal pasirinkimą

Kelionės kaina: (asmeniui dviviečiame kambaryje)

1 125 EUR + skrydis kai vyksta 6 asmenys;
1 345 EUR + skrydis, kai vyksta 4 asmenys;
1 425 EUR + skrydis, kai vyksta 2 asmenys

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas ir visi pervežimai pagal programą;
 • transportas po Iraną nuo Teherano oro uosto ir atgal;
 • 14 nakvynių 3* viešbučiuose, tradiciniame šeimos viešbutyje, dykumos stovyklavietėje;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą;
 • angliškai kalbančio gido vairuotojo paslaugos, kai vyksta 2 asmenys; vairuotojo ir gido paslaugos, kai vyksta 4–6 asmenys.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Teheraną ir atgal (nuo 400 EUR)
 • asmenys, kurių pasuose yra Izraelio sienos kirtimo spaudas, neįleidžiami į Iraną;
 • Irano viza (~75 EUR);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Istorinė kelionė laiku po spalvingą šalį
 • Senosios Persijos imperijos sostinės
 • Persiškieji rojaus sodai
 • Įspūdinga gamta

1 DIENA. VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–TEHERANAS

2 DIENA. TEHERANAS (P)

Atskridę į Teheraną, sutvarkysite įvažiavimo formalumus ir vyksite į viešbutį. Pailsėjus apžvalginė ekskursija po Teheraną. Modernus, patrauklus ir žavus miestas, išsaugojęs senas tradicijas, oficialiai minimas nuo XII a., o sostine tapo tik XVIII a. pabaigoje. Ekskursijų metu aplankysite Golestano rūmus, įvairius muziejus.

3 DIENA. TEHERANAS–HAMADANAS (P)

Hamadanas – vienas seniausių pasaulio miestų. Čia kadaise klestėjo Medijos sostinė Ekbatana, vėliau buvusi ir viena iš keturių Persijos valdovų sostinių. Hamadanas garsėja Avicenos mauzoliejumi (XI a.), izraelitų Esteros ir Mordekajaus kapaviete. Užsuksite į vieną didžiausių pasaulyje vandens urvą (14 km).

4 DIENA. HAMADANAS (P)

Šiandien aplankysite Avicenos bei Esteros ir Mordekajaus kapavietes, Hamadano akmeninio liūto skulptūrą – išlikusį senovinių vartų fragmentą. Apžiūrėsite Ganjnameho vietovę, kur galima išvysti Achaimenidų valdovų Darėjaus ir jo sūnaus Kserkso dantiraščio tekstus, kurie akmenyje iškalti net trimis senosiomis kalbomis.

5 DIENA. HAMADANAS–KAŠANAS (P)

Keliausite į Kašaną, dar vadinamą rožių miestu. Jo apylinkėse plyti milžiniškos rožių plantacijos, iš kurių žiedlapių gaminamas aliejus. Atvykę pasivaikščiosite po XVII a. įkurtus Kašano Fin sodus, laikomus persiškojo rojaus sodo pavyzdžiu ir saugomus UNESCO. Galėsite užsukti į pirklių namus.

6 DIENA. KAŠANAS–JAZDAS (P)

Apžiūrėję senovinių pirčių kompleksą, keliausite į Jazdą. Stabtelėsite Naine, kur matysite seniausią Irano mečetę (IX a.) ir ypatingą senamiestį. Istoriniame dykumų mieste Meibode apžiūrėsite gynybinės tvirtovės liekanas ir puikius panoraminius vaizdus. Aplankysite Abargą – miestą, garsėjantį ledo saugyklomis, o vakare Jazde stebėsite senovinio jėgos sporto zurkanės treniruotę.

7 DIENA. JAZDAS (P)

Jazdas – nuostabus dykumų perlas, įsikūręs dviejų didžiulių druskos dykumų pakraštyje. Aplankysite Penktadieninę mečetę (XIII–XIV a.), turėsite progą pasivaikščioti po senąjį Jazdą – siaurų gatvelių ir molinių statinių labirintą. Lankysitės tylos bokštuose – mirusių Zaratustros pasekėjų laidojimo vietoje ir zoroastristų Ugnies šventykloje. Apžiūrėsite Dolat Abado sodus ir rūmus.

8 DIENA. JAZDAS–PERSEPOLIS–PASARGADAI–ŠIRAZAS (P, V)

Šiandien jūsų dėmesiui – dvi Persijos imperijos sostinės – Pasargadai (pirmoji sostinė, apie 550 m. pr. Kr. įkurta Kyro Didžiojo) ir Persepolis (V a. pr. Kr. pastatyta karaliaus Darėjaus). Nakše Rostame aplankysite senąsias UNESCO saugomas Persijos karališkas kapavietes, apžiūrėsite septynis Sasanidų dinastijos laikų reljefus. Atvyksite į Širazą.

9 DIENA. ŠIRAZAS (P, V)

Ekskursijos po Širazą metu aplankysite Narenjestano apelsinmedžių sodus, vieną gražiausių Nasiro al Mulko mečetę, šventovę Aliebn e Hamze. Apžiūrėsite Vakilio kompleksą, poeto Hafizo, kurio lyriką žino kiekvienas iranietis, mauzoliejų. Matysite didžiuliais svogūnų formos kupolais pasipuošusį šacho Čerago mauzoliejų.

10 DIENA. ŠIRAZAS–BIŠAPŪRAS–JASUDŽAS (P)

Kelionė į Jasudžą. Apžiūrėsite Bišapūro, Sasanidų miesto, griuvėsius ir Tange Chowgano reljefus. Pasieksite Jasudžą – dažnai dar vadinamą Irano gamtos sostine Zagroso kalnyne. Manoma, kad čia gyvenantys lurai – klajokliai ir gyvulių augintojai – yra vieni seniausių Irano gyventojų.

11 DIENA. JASUDŽAS–ISFAHANAS (P)

Keliaudami į Isfahaną stabtelsite Borudžene, pasigrožėsite Marguno kriokliu, Choghakoro lagūna, galėsite sužinoti apie vietinių gyvenimo būdą.

12 DIENA. ISFAHANAS (P)

Visos dienos ekskursija po Isfahaną – puikiausią pasaulyje persų meno centrą su nuostabaus grožio mečetėmis ir stilingais minaretais. Ne veltui šis miestas vadinamas Rytų perlu arba Pasaulio puse. Apžiūrėsite Imamo aikštę, Lotfollos ir Imamo mečetes, Ali Qapu ir Chehel Sotoun rūmus. Imamo aikštėje galėsite įsigyti įvairių dirbinių.

13 DIENA. ISFAHANAS–ABYANEH–DYKUMOS STOVYKLAVIETĖ (P)

Ryte užsuksite į senąją Penktadieninę mečetę, armėnų Vank bažnyčią. Papietavę iškeliausite į dykumą (netoli Kašano), pakeliui  lankysite UNESCO saugomą Abyaneho kaimelį. Pasieksite greta Kašano įrengtą stovyklą dykumoje. Vakarienė ir naktis stovykloje.

14 DIENA. MATIN ABADAS–KOMAS–TEHERANAS (P)

Šiandien jūsų lauks pasijodinėjimas kupranugariais po dykumą. Stabtelėję Kome, iš išorės apžiūrėsite Hazrate Masoumeh mauzoliejų. Komas – islamo šiitų piligrimų centras su didžiausia Irane seminarija. Atvyksite į viešbutį prie Teherano oro uosto. Vidurnaktį skrydis į Vilnių.

15 DIENA. VILNIUS

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?