IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Centrinę Ameriką - Meksika, Belizas ir Gvatemala

Kelionė

Kelionės Centrinėje Amerikoje metu mėgausitės įstabia gamta bei pamatysite miestus, kurie mena istorinius laikus.

Organizatorius:West Express (We Travel)

Meksika yra nuostabi šalis, daugelį metų pritraukianti turistus iš visos planetos  turtinga senovės majų ir actekų civilizacijų istorija. Belizas pakerės savo palmių paplūdimiais, nuostabiomis gamtos spalvomis bei mėlynomis lagūnomis. Gvatemaloje jus lydės ugnikalniai – jų šioje šalyje yra apie 40. Būtent Centrinės Amerikos vulkanai kadaise įkvėpė rašytoją Antoine’ą de Saint-Exupéry sukurti daugumą literatūrinių alegorijų, rašant „Mažąjį princą“.

KELIONĖS KAINA NUO 1260 € + SKRYDIS (asmeniui dviviečiame kambaryje)

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • visi pervežimai pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 2 pusryčiai, 3 vakarienės;
 • 10 nakvynių viešbučiuose, 1 nakvynė stovyklavietėje, dalijantis bendru vonios kambariu, 2 nakvynės lodžijose, kambariuose su kitais keliautojais, 2 nakvynės palapinių stovyklavietėje, palapinėse su kitais keliautojais.
 • neoficiali ispanų kalbos pamoka;
 • vakarienė vietiniame Taquisa restorane, Playa del Carmen mieste;
 • orientacinis žygis pėsčiomis Tulume su vadovu;
 • orientacinis žygis pėsčiomis Kolkerio saloje su vadovu;
 • Apsilankymas Tikalio nacionaliniame parke;
 • Apsilankymas Čičikastenango turguje;
 • Vakarienė majų šeimos namuose San Jorge La Lagūnoje;
 • Gvatemalos šeimos stiliaus vakarienė San Cruz La Lagūnoje;
 • pažintinis turas Antigvoje su vadovu;
 • gido paslaugos pažintinio turo metu.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • lėktuvo bilietai;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas
 • mokesčiai už fotografavimą ar filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

KELIONĖJE:

 • Įdomios archeologinės vietovės ir gyvybingo miesto junginys - Tulumas
 • Majų civilizacijos paminklas – Tikalis Gvatemalos džiunglėse
 • Antigva ir jos kolonijinis paveldas
 • Didžiulis Atitlano ežeras trijų ugnikalnių ir 12 vaizdingų indėnų miestelių apsuptyje
 • Komfortiškas poilsis Karibų jūros pakrantėje

KELIONĖS MARŠRUTAS:

1 DIENA. PLAYA DEL KARMEN

Kelionę pradėsite Playa del Carmen mieste. Jei norite atvykti keliomis dienomis anksčiau ir pailsėti Karibų jūros pakrantėje, praneškite mums, ir mes mielai rezervuosime jums papildomą apgyvendinimą. Vakare, 18 valandą, jūsų lauks susitikimas su vietiniu kelionių vadovu. Vėliau, kartu su juo, vakarieniausite vietiniame Taquisa restorane, kuriame ragausite įvairaus skonio tacos. Būtinai išbandykite su šviežiai pagauta žuvimi. Vadovas jums praves neformalią ispanų kalbos pamoką, kurios metu pateiks keletą būtiniausių ispaniškų frazių. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. PLAYA DEL KARMENTULUMAS

Vietiniu autobusu važiuosite Karibų jūros pakrante, kol pasieksite Tulumą. Atvykę leisitės į orientacinį žygį aplink miestą kartu su grupės vadovu. Tai buvęs majų civilizacijos miestas, turintis įdomią istoriją ir balto smėlio paplūdimius. Vėliau, turėsite galimybę apsilankyti įspūdingoje freskų šventykloje ir pamatyti koks nuostabus vaizdas atsiveria nuo stačios uolos, ant kurios vis dar stūkso majų akmens statinių liekanos. Taip pat galėsite išbandyti maudynes archeologinėje zonoje. Vakare, paplūdimio bare, galite stebėti kaip Karibų jūros bangos skalauja krantus. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. TULUMAS

Laisva diena Tulume. Galite mėgautis poilsiu paplūdimyje, išsinuomoti dviratį ar paplaukioti po vietines apylinkes. Mieste yra daugybė kavinių, restoranų bei vegeratišką ir veganišką maistą siūlančių maitinimo įstaigų. Taip pat gausu vietų, kuriose galite atpalaiduoti protą ir kūną, užsiimdami joga ar meditacija. Rekomenduojama aplankyti įspūdingų formų Dos Ojos uolas bei iš arti apžiūrėti stalaktitus ir stalagmitus. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. TULUMASKOLKERIO SALA

Didžiąją dienos dalį vietiniu autobusu keliausite iki Belizo. Kirtę sieną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir važiuosite į Belizo miestą. Leiskite vėjui ir jūros purslams nuplauti kelionės nuovargį, valandos trukmės pasiplaukiojime greitaeige valtimi, į palmėmis apjuostą Kolkerio salą. Jeigu jūsų įsivaizduojamas rojaus kampelis yra su baltu smėliu, žydru vandeniu ir palmėmis, tuomet jūs keliaujate į tinkamą vietą. Čia kelias dienas galėsite ilsėtis, tyrinėti ar aktyviai leisti laiką. Nakvynė viešbutyje.

5-6 DIENA. KOLKERIO SALA

Laisvas laikas Kolkerio saloje. Gyvenimo tempas šioje vietoje neįtikėtinai lėtas. Pasimėgaukite poilsiu paplūdimyje arba išbandykite plaukimą jūrinėmis baidarėmis bei irklentėmis. Jeigu jums patinka nardyti, apsilankykite Hon Chan jūrų rezervate. Šiame rezervate rasite populiarią Shark Ray Alley nardymo vietą, kurioje galima stebėti ryklius ir rajas. Čia taip pat yra antras pagal ilgumą barjerinis rifas pasaulyje, kuriame galėsite paplaukioti su vėžliais, unguriais ir spalvingomis žuvimis. Išbandykite dienos išvykas į netoliese esančius salas. Kiekviena iš jų turi savitą charakterį, tačiau visos salos pasižymi Karibų ritmu ir žavesiu. Belizas yra vienintelė angliškai kalbanti šalis Centrinėje Amerikoje, todėl jums bus daug lengviau bendrauti su vietiniais gyventojais. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. KOLKERIO SALASAN IGNASIJUS

Paliksite salą ir plauksite atgal į Belizo miestą. Iš ten vietiniu autobusu keliausite į San Ignasijų per Belizo sostinę Belmopaną . Vietiniai autobusai čia šiek tiek paprastesni nei Meksikoje, tačiau tai puiki proga pajausti vietinį gyvenimą. San Ignasijus - gyvas miestas, apsuptas sraunių upių, krioklių ir majų civilizacijos griuvėsių. Laisvas laikas atvykus. Galite apsilankyti Chaa Creek drugelių sode arba paragauti gatvės kioskelyje keptos vištienos. Nakvynė viešbutyje. Visi keliautojai San Ignasijaus viešbutyje privalo mokėti papildomą 20 dolerių mokestį už naktį, jei nori apsistoti kambaryje, kuriame įrengtas oro kondicionierius. Elektra Belize yra labai brangi, todėl dauguma viešbučių už kambarius su oro kondicionieriumi ima papildomą 20 dolerių mokestį.

8 DIENA. SAN IGNASIJUS

Laisvas laikas. Galite apsilankyti Actun Tunichil Muknal smėlio laikrodžio formos urve, kuris yra lyg majų relikvijų muziejus. Išbandykite dienos išvyką į Mountain Pine Ridge rezervatą, kuriame gausu įvairaus dydžio krioklių bei maudymosi vietų arba leiskitės žemyn Makalo upe baidarėmis bei pripučiamomis padangomis.  Jeigu norite ramesnės veiklos, aplankykite Šunantuničą – senovės Majų miesto liekanas, Kajo rajone. Dabartinis šios vietos pavadinimas majų kalba reiškia „akmeninė moteris“. Beliziečiai yra nepaprastai draugiški žmonės, todėl nepraleiskite progos pasivaikščioti Burns prospektu ir pabendrauti su vietiniais gyventojais restoranuose ar gatvės kioskeliuose.  Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. SAN IGNASIJUSTIKALIO NACIONALINIS PARKAS

Privačia transporto priemone keliausite į bene garsiausią visų laikų majų civilizacijos miestą Tikalį, esantį Tikalio nacionaliniame parke ir įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kirtę sieną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir važiuosite į stovyklavietę, esančią šalia įėjimo į nacionalinį parką. Turtinga ir sena majų civilizacijos istorija jaudina iki šiol. Tankių džiunglių supamas Tikalis, jo šventyklos, rūmai, aikštės, grįstos gatvės ir vandens tiekimo sistema mums mena svarbaus majų miesto istoriją. Keliausite pro tankią džiunglių augmeniją ir jei turėsite energijos, kopsite į IV šventyklą, nuo kurios atsiveria įspūdingi vaizdai. Galite pasižvalgyti po šią vietove su gidu arba išbandyti skrydį lynu ties medžių viršūnėmis. Nakvynė stovyklavietėje, dalijantis bendru vonios kambariu.

Stovyklavietėje yra visa reikalinga įranga bei bendro naudojimo vonios kambarys su tualetu ir dušo kabina (2 tualetai ir 2 dušai tiek vyrams, tiek moterims).

10 DIENA. TIKALIO NACIONALIS PARKAS–FLORESAS–RIO DULSE

Ryte vyksite į žavų Floreso miestelį, įsikūrusį saloje. Turėsite laiko papietauti ir trumpai pasižvalgyti po miestą, kuriame nestinga siaurių gatvių ir spalvotų namukų. Vėliau privačia transporto priemone keliausite į Rio Dulsę, o iš ten laivu plauksite į viešbutį. Kelionė laivu yra lengviausias būdas grįžti atgal į miestą arba galite rinktis trumpą pasivaikščiojimą per džiungles. Skirkite šiek tiek laiko apsiprasti su šia Karibų miesto atmosfera, kuri skiriasi nuo kitų šalies gyvenviečių. Pagrindinis šios vietos akcentas yra Casa Natural – apgyvendinimas po atviru dangumi su bendrais vonios kambariais bei holu, iš kurio atsiveria vaizdas į džiungles. Nakvynė lodžijoje, kambaryje su kitais keliautojais. Į bendro tipo kambarį paprastai įeina triviečiai ir keturviečiai kambariai. Gali tekti kambariu dalintis su priešingos lyties grupės nariais, o poros, ar kartu keliaujantys žmonės dėl kambario konfigūracijos gali būti atskirtos. Šio tipo kambaryje ne visada yra privatus vonios kambarys arba oro kondicionierius.

11 DIENA. RIO DULSE

Laisvas laikas. Išbandykite vaizdingą kelionę laivu, upe iki Livingstono - miestelio Karibų jūros pakrantėje, kuriame galėsite susipažinti su etnine garifūnų grupe, Pietų Amerikos indėnų ir afrikiečių palikuonimis. Taip pat galite plaukioti valtimi, atsipalaiduoti karštose versmėse arba apžiūrėti netoliese esantį San Felipe fortą. Pasivaikščiokite po tankų Chocon-Machacas gamtos rezervato mišką ir stebėkite saugomus lamantinus. Nakvynė lodžijoje, kambaryje su kitais keliautojais.

12 DIENA.RIO DULSEANTIGVA

Didžiąją dienos dalį privačia transporto priemone keliausite į Antigvos miestą. Ji 1543 m. įkurta ispanų šlovingai egzistavo 250 metų. Visus šiuos metus tai buvo religinė, administracinė, finansinė ir politinė Centrinės Amerikos širdis. Antigvoje praleisite naktį prieš kelionę į Atitlano ežerą, tačiau vėliau čia dar sugrįšite. Atvykę turėsite laiko pasivaikščioti ir paragauti vietinio maisto. Skaniausią ir kokybiškiausią maistą rasite aikštėje prie La Merced bažnyčios. Nakvynė viešbutyje.

13 DIENA. ČIČIKASTENANGAS–ATITLANO EŽERAS

Privačia transporto priemone keliausite į spalvingąjį Čičikastenango turgų, kur nuo pasiūlos ir įvairovės raibsta akys, o pardavėjai ketvirtadieniais ir sekmadieniais susirenka iš visų Gvatemalos kalnų. Aplinkinių kaimų ir miestelių gyventojai jau iš vakaro atskuba čia parduoti savo prekių ir nusipirkti būtiniausių ūkiui daiktų, sužinoti naujienų. Vėliau apsilankysite San Jorge La Lagūna, mažame Majų kaimelyje, iš kurio atsiveria stulbinantis vaizdas į Atitlano ežerą. Šiame kaimelyje susipažinsite su Gvatemalos šeima ir turėsite galimybę pademonstruoti ispanų kalbos žinias, bendraudami su itin draugiškais bet droviais vietiniais gyventojais. Grupė gali būti padalinta į dvi ar tris dalis, atsižvelgiant į jos dydį. Šeimos motina anksti vakare paruoš jums tradicinius, bet sočius pietus ir papasakos apie Gvatemalos šeimą bei kultūrą. Nakvynė palapinių stovyklavietėje, palapinėje su kitais turistais (Alma sakė taip versti).

14 DIENA. ATITLANO EŽERAS

Ši diena skirta Atitlano ežero tyrinėjimui. Anksti ryte nepraleiskite progos išvysti saulėtekį ir pajusti, kaip bunda ežeras ir jį supantys kalnai bei trys išdidūs ugnikalniai: Atitlanas, Tolimanas ir San Pedras. Saulei tekant, atsiskleidžia visas ežero ir jį supančių ugnikalnių grožis bei spalvų žaismas. Jeigu norite pamatyti dar daugiau vaizdingų vietų, išsinuomokite baidarę, užsisakykite žygį po ugnikalnius ar turą kalnų dviračiais. Po visos dienos tyrinėjimo, nusipelnėte sočios, Gvatemalos šeimos stiliaus vakarienės, kuri įskaičiuota į kelionės kainą. Ispaniškas pavadinimas Free Caverza reiškia nemokamą alų. Mėgaukitės dviejų valandų vakariene, kurią sudaro sriuba, pagrindinis patiekalas ir desertas bei neribotu alaus kiekiu. Po vakarienės būtinai apsilankykite nemokamoje pirtyje, kurioje galėsite atsipalaiduoti po aktyvios dienos. Nakvynė palapinių stovyklavietėje, palapinėje su kitais turistais.

15 DIENA. ATITLANO EŽERASANTIGVA

Po pusryčių keliausite atgal į Antigvą. Atvykę leisitės į turą pėsčiomis su vadovu po senąją sostinę, nacionalinį Gvatemalos paveldą. Miestas plyti slėnyje Panchoy tarp trijų ugnikalnių, supamas vešlios augalijos ir vandens šaltinių. Važiuojant dviračiu pro kaimo vietoves atsiveria nuostabūs vaizdai į kalnų viršūnes ir gilius slėnius. Jei mėgstate salsos šokius ar norite išmokti kelių šio šokio judesių, Antigva yra ta vieta, kurioje galite tai padaryti, nes daugelyje šokių mokyklų siūlomos valandinės pamokos. Šiame mieste gausu vietų, kuriose galite kaip reikiant pasilinksminti. Nakvynė viešbutyje.

16 DIENA.ANTIGVATARPINIAI ORO UOSTAIVILNIUS

Laisvas laikas. Nors šiandien nesuplanuota jokia veikla, Antigva turi daug ką pasiūlyti - nuo savo ryškių kolonijinio stiliaus pastatų ir lenktų arkų, iki įspūdingų Pakaja ir Agva ugnikalnių. Kiekvienas šokolado mėgėjas turėtų apsilankyti ChocoMuseo, kuriame galima sužinoti naujų faktų apie šį skanumyną bei dalyvauti šokolado gaminimo dirbtuvėse. Tiems, kas domisi kava, rekomenduojama dalyvauti ture, kurio metu aplankomos kavamedžių plantacijos, dalyvaujama degustacijoje bei yra galimybė įsigyti kavos. Jei pageidaujate daugiau laiko praleisti Antigvoje, mielai rezervuosime jums papildomą apgyvendinimą.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?