Pažintinė kelionė į Buenos Aires ir didingąją Patagoniją. Argentina ir Čilė

Kelionė

Garantuoti išvykimai nuo 2 keliautojų!

Kelios datos

14 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
3 199,00 €
AR

Kelionės datos pasirenkamos individualiai: 2019 m. kovas - balandis; 2019 m. lapkritis - gruodis

Pietų Amerika tai ketvirtas pagal dydį kontinentas, tačiau galime drąsiai teigti, kad tai yra atskiras unikalus diversiškas pasaulis. Tai žemynas, žavintis istoriniu ir kultūriniu paveldu, unikaliais gamtos kūriniais, tango, sambos ritmais,  kavos ir kulinarinės įvairovės šedevrų...  Trumpai apibūdinti šį kontinentą taip pat neįmanoma, kaip ir trumpai  po jį keliauti. Patagonija išsidėsčiusi Argentinos ir Čilės teritorijoje, išties gali būti laikoma Pietų Amerikos pasididžiavimu. Taigi Jūsų dėmesiui –Patagonijos atradimas!

Kelionės kaina (asmeniui dviviečiame kambaryje):

 • 2019 m. kovo - balandžio mėnesiais nuo 3199 EUR
 • 2019 m. lapkričio - gruodžio mėnesiais nuo 3499 EUR

Į kainą įskaičiuota:

 • * kaina negalioja Velykinę savaitę;
 • * kaina negalioja nuo 2019 m. gruodžio 21 d. iki 2020 m. sausio 3 d.
 • pasitikimas oro uoste ir privatūs  pervežimai iš/į oro uostą Buenos Aires;
 • ankstyva registracija į viešbutį Buenos Aires;
 • pramoginis tango reginys Buenos Aires;
 • visi kiti pervežimai į viešbutį/ iš viešbučio, į /iš oro uosto, į ekskursijas vyksta  kartu su kitais turistais, dalijamasi gidu ir transportu;
 • ekskursijos prasidės viešbutyje, susitikus su gidu, o pasibaigus ekskursijai, būsite atvežti vėl į viešbutį;
 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose ir 2 nakvynės 4* viešbutyje Buenos Airės; 
 • bendros ekskursijos su kitais turistais pagal programą, gidai angliškai kalbantys, įėjimo mokesčiai;
 • pilnas maitinimas (iš viso: 3 pusryčiai, 3 pietūs, 3 vakarienės) Las Torres viešbutyje, gaivieji gėrimai, vanduo įskaičiuotas ;
 • kitas maitinimas pagal programą: pusryčiai (P) užkandžių dėžutės (PI), vakarienė (V)

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Argentiną ir atgal (nuo 900 EUR); 
 • trys vidiniai skrydžiai (nuo 650 EUR);
 • pasienio mokesčiai (5–10 USD kaskart kertant sieną, jei yra);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos;
 • Tores del Painės nacionalinio parko viešbutyje „Premium“ klasės vynai, taurieji gėrimai ir alus;
 • papildomi pervežimai;
 • skalbimo paslaugos;
 • telefono skambučiai;
 • apgyvendinimas ne Tores del Painės nacionalinio parko teritorijoje; kitos įprastos kelionių išlaidos; kelionės pratęsimas į Igvasu ar kitą vietovę .

Kelionėje:

 • Buenos Aires- Argentinos sostinės spalvingieji kvartalai
 • Tango gimtinė Argentina 
 •  Didingi ir atšiaurūs Patagonijos, Pėdų žemės, peizažai
 •  Perito Moreno ledynas ir žvilgsnis į Fic Rojaus viršukalnę iš Capri lagūnos  Ledynų nacionaliniame parke (Los Glaciares national park) 
 •  Ušuaja-  pasaulio kraštas Tierra del Fuego (Ugnies Žemėje) 
 •  Tores del Painės nacionalinis parkas-UNESCO  paveldas

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI- BUENOS AIRĖS

Skrydis Vilnius –tarpiniai oro uostai -Buenos Airės.

2 DIENA. BUENOS AIRĖS (V)

Atskridę į tarptautinį Ezeizos oro uostą sutvarkysite formalumus, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Dienos metu viešbutyje susitiksite su agentūros atstovu, gausite visą reikalingą informaciją dėl kelionės eigos. Poilsio laikas arba rekomenduojame apsilankyti San Telmo antikvariate bei amatų turguje (dirba tik sekmadieniais).Vakare mėgausitės nuostabiomis argentinietiškomis tradicijomis, vakariene ir aukščiausio lygio tango pasirodymu. Nuvežimas iš viešbučio įskaičiuotas į kainą.

3 DIENA. BUENOS AIRĖS (P)

Po pusryčių viešbutyje išvyksite į apžvalginę ekskursiją po kosmopolitiškąją Argentinos sostinę: užburiantys šiauriniai rajonai – Palermas ir aplinkiniai parkai su įspūdinga architektūra bei prancūziško stiliaus Rekoleta su gausybe jaukių kavinukių ir užeigų, puikiai žinoma dėl garsiųjų Rekoletos kapinių, kur paskutinį prieglobstį randa Argentinos įžymybės – kultūros, istorijos, politikos, literatūros, mokslo ir meno veikėjai. Taip pat čia palaidota garsioji Eva Duarte de Perón, yra jos mauzoliejus. Važiuosite plačiausia pasaulyje gatve Liepos 9-osios prospektu ir matysite pagrindinius lankytinus objektus: impozantiškąjį „Colón“ teatrą – vieną iš penkių svarbiausių operos teatrų pasaulyje, nacionalinį monumentą istorinį obeliską. Aplankysite centrinę Majų aikštę (Plaza de Mayo) su rožinės spalvos Vyriausybės rūmais Casa Rosada, miesto rotušę Old Cabildo, Metropoliteno katedrą. Majų aikštė garsi tuo, kad šalia jos 1580 m. kūrėsi miestas. Susipažinsite su pietinėje miesto dalyje įsikūrusiu spalvingu rajonu La Boka – išeivių iš Italijos kvartalu, o garsiajame La Bamboneros stadione turėsite progą įsijausti į neblėstančią aistrą futbolui. Pasivaikščiosite siauromis senojo rajono San Telmo gatvelėmis. Čia nuo XIX a. pradž. gyvena sostinės aristokratai, tad iki šiol galima pajusti gyvą tango istoriją. Ekskursijos pabaigoje užsuksite į Puerto Maderą, stebinantį šiuolaikine architektūra ir gastronomija, su gausybe barų, restoranų ir parduotuvėlių. Antroje dienos pusėje galėsite savarankiškai susipažinti su šiuo kosmopolitišku ir vienu žaismingiausių Lotynų Amerikos miestų! Ne mažiau įdomus ir naktinis Buenos Airių gyvenimas – juk būtent čia gimė ugningasis argentinietiškasis tango... Nakvynė viešbutyje.

Ritmingas Buenos Airių pulsas.

4 DIENA. BUENOS AIRĖS–UŠUAJA

Ankstyvą rytmetį privačiai būsite nuvežti į Buenos Airių oro uostą. Skrisite į Ušuają – miestą Ugnies Žemėje. Išvertus iš vietinių kalbos, miesto pavadinimas reiškia „Gili įlanka“. Būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Po pietų ekskursija, kurios metu plauksite Biglio sąsiauriu, nuo denio stebėdami natūraliomis sąlygomis gyvenančius jūrų liūtus, o paukščių saloje – kormoranus ir albatrosus. Plauksite toliau pro švyturį Les Eclaireurs bei Puerto Viljamso miestą, kur Makinlio kanalu pasieksite salą Isla Martillo. Čia stabtelėsite pasigrožėti magelaniniais pingvinais jų perėjimo vietoje. Kiek vėliau palei Ugnies Žemės salos pietinį krantą plauksite atgal į Ušuajos miestą. Sustosite Remolino kaimo sodyboje, kur apžiūrėsite laivo „Monte Sarmiento“ korpusą, nuskendusį ir dažnai vadinamą  „ Pietų Titaniku“. Nakvynė Ušuajoje.

Sveiki atvykę į pasaulio kraštą!

5 DIENA. UŠUAJA (P)

Po pusryčių lankysitės Ugnies Žemės nacionaliniame parke. Tai vienintelis šalies nacionalinis parkas, išsidėstęs vandenyno pakrantėje, 12 km nuo labiausiai į pietus nutolusio Ušuajos miesto. Maršrutas driekiasi per durpynus su atsiveriančiais panoraminiais vaizdais į Biglio sąsiaurį, Lapatajos upę, Rokos ežerą. Keliaudami pasijusite lyg žengtumėte pačiu pasaulio kraštuPasigrožėsite vietine augalija: vyšniomis, įvairių rūšių krūmokšniais, gėlėmis. Ensenados įlanka ir Rokos ežeras – vieni pagrindinių išvykos akcentų. Trumpai pasivaikščiosite ežero krantine ir bandysite aptikti parko gyventojus bebrus. Pasieksite Lapatajos įlanką, esančią 3 063 km nuo Buenos Airių. Taip pat į maršrutą įtraukta kelionė garsiuoju Pasaulio pabaigos traukiniu. Laisva popietė. Rekomenduojame apsilankyti laivybos muziejuje ir senajame kalėjime. Nakvynė Ušuajoje.

Ušuaja – vartai į Antarktidą.

6 DIENA. UŠUAJA–KALAFATĖ (P, V)

Būsite nuvežti į oro uostą skristi į Kalafatę – Vakarų Patagonijos miestą, esantį Argentinos teritorijoje. Jo gyventojai – vietinės kilmės indėnai. Atvykę būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Po pietų – bekelės turas „Nativos bei Cavernas“. Ši išvyka suteiks galimybę antropologiškai bei istoriškai panagrinėti pirmuosius žmogaus pėdsakus šiose žemėse, atkuriant pirmųjų ekspedicijų, vedančių į nežinią link Santa Kruso upės bei Archentino ežero pakrančių. Keliaudami išgirsite istorijų apie pirmųjų ekspedicijų kontaktus su čiabuvių indėnų gentimi teuelčais, važiuosite per kalvas, skardžius ir gėrėsitės Archentino ežero bei Andų kalnų vaizdais. Pirmoji stotelė – ežero pakrantė. Išvysite vietinius augalus ir gyvūnus, sužinosite ledynų susidarymo aplinkybes bei kitas geologines įdomybes. Kitas stabtelėjimas – prie skardžio, nuo kurio atsiveria nuostabūs ežero ir apylinkių vaizdai. Pagaliau pasieksite archeologinę zoną. Čia olose bei ežero pakrantėje, kur tūkstančius metų gyveno teuelčai, galėsite pasigėrėti pirmykščio meno dirbiniais, ant olų paliktais įrašais. Vakarieniaudami vienoje olų mėgausitės unikalia, į senuosius amžius nukeliančia atmosfera. Nakvynė Kalafatėje.

7 DIENA. KALAFATĖ (P, Pi – užkandžių dėžutės)

Po pusryčių vyksite prie kone garsiausio ir įspūdingiausio pasaulyje Perito Moreno ledyno, įtraukto į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Jo įspūdingos ledo sienos iškyla iki 60 m, o plotis driekiasi iki 30 km kaip viena milžiniška ledo siena. Viršutinis ledyno kraštas susilieja su dangumi ir kartais būna sunku atskirti, kur žydros spalvos ledas, o kur jau mėlynas dangus. Susiformavęs maždaug prieš 30 tūkst. metų šis ledynas yra vienas iš nedaugelio vis dar tebeaugančių ledynų. Šį gamtos reiškinį stebintys mokslininkai teigia, kad vidutiniškai Perito Moreno ledynas per metus „paauga“ apie 700 m, t. y. apie 2 m kasdien! Kartą per 2–3 metus ledynas skyla ir daugiatonis ledo luitas krenta į ežerą, žerdamas nepaprastai įspūdingą vaivorykštės spalvų fejerverką. Sunku numatyti šio įvykio datą, tačiau tūkstančiai turistų pavasarį plūsta į vakarų Patagoniją su viltimi savo akimis pamatyti šį reginį. Nuo Kalafatės iki Perito Moreno ledyno – maždaug 80 kilometrų. Palikdami miestą užnugaryje, matysite Archentino ežerą bei Redondos įlanką. Šis arealas – daugybės paukščių namai, tad tikrai galėsite stebėti juodąsias gulbes, flamingus, antis. Laukams būdinga gelsva spalva dėl šiose vietose dažno augalo, vadinamo coirón. Pirmąjį 40 km ruožą keliausite Patagonijos stepe, kiek vėliau pasieksite nacionalinį parką, kur daugiausia matysite notofagų šeimos augalus (antarktinius notofagus, rūgščiąsias vyšnias) bei įvairių atspalvių gėles, taip pat intensyviai raudonos spalvos žiedais žydintį augalą notro (lot. Embothrium coccineum). Nuo lanksto, dar vadinamo atodūsių lankstu, išvysite pirmąjį panoraminį Perito Moreno ledyno vaizdą. Trumpai stabtelėsite nusifotografuoti ir toliau keliausite link Bajo de las Sombraso uosto. Plauksite į pietinio kanalo De los Témpanos intako pusę, iš kur kitu kampu atsiveria ledyno vaizdai (trukmė 1 val.). Kelionė atgal į uostą ir laisvas laikas pasivaikščioti terasomis, siauromis perėjomis ir pasimėgauti ledyno vaizdais iš arti. Vakare grįšite į Kalafatę. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. KALAFATĖ–ČALTENAS–KALAFATĖ (P, Pi – užkandžių dėžutės)

Nuostabus Patagonijos kraštovaizdis traukia viso pasaulio turistus dar nuo tų laikų, kai tik buvo atrastas Amerikos žemynas. Tai kalnuotoji Patagonija Čilės ir Argentinos pasienyje, kurios peizažai atrodo lyg kitas pasaulis: ledynai, dykumos, ugnikalniai ir užburiančios viršukalnės. Pats garsiausias kalnagūbris Toreso slėnyje su viršukalne Fic Rojumi atrodo tarsi neįsivaizduojamo dydžio pasakų drakono iltys. Nors Čaltenas yra apie 3 val. kelio (apie 220 km) nuo Kalafatės, toks atstumas pasirodys tikri niekai, palyginti su tuo, kokius įspūdžius patirsite, išvydę laukinės gamtos kraštovaizdį. Pats Čalteno miestelis dar labai jaunas – įkurtas prieš 30 metų kaip kertinis forpostas Argentinos pusėje dėl ginčijamos teritorijos sienų su Čile. Vėliau buvo nutarta šioje vietoje plėtoti turizmą ir suteikti galimybę mums visiems grožėtis Patagonijos „planeta“. Aplankyti šią vietą gali visi norintieji, prieš tai įvertinę savo galimybes bei fizinį pasirengimą. Vietovei būdingi sunkiai nuspėjami orai, tad kartais dėl blogo oro žygiai pėsčiomis tiesiog neįmanomi. Pėsčiųjų takai yra gerai paruošti, sužymėti taip, kad būtų patogūs ir saugūs turistams. Šiose vietovėse Patagonijos augalija labai įvairi. Turistus ypač stebina daugybės rūšių uogos: raugerškiai (lot. Berberis microphylla), varnauogės (lot. Empetrum rubrum), bruknuolės (lot. Gaultheria mucronata). Tačiau būkite atsargūs – prieš pradėdami ragauti nežinomas uogas, visada pasiteiraukite gido. Ryte, apie 7.30 val., tik su vairuotoju išvyksite iš Kalafatės ir apie 11 val. pasieksite Čalteną, kur jūsų lauks žygis pėsčiomis su gidu į lagūną Capri – apžvalgos aikštelę į Fic Rojaus viršukalnę. Iš viso nueisite apie 8-10 kilometrų. Sugrįžę iš žygio, leisite laiką miestelyje iki išvykimo atgal į Kalafatę (apie 19 val.). Numatomas atvykimas į Kalafatę – apie 22 val. Nakvynė viešbutyje.

9–12 DIENOS. KALAFATĖ–TORES DEL PAINĖS NACIONALINIS PARKAS (ČILĖ)–KALAFATĖ–BUENOS AIRĖS (P, Pi, V)

Po pusryčių, 7 val. ryto, automobiliu (atstumas apie 300 km) vaizdingu keliu vyksite link Čilės ir Argentinos pasienio punkto, kirsite sieną ir tęsite kelionę į Tores del Painės nacionalinį parką – vieną įdomiausių Čilės vietovių didingųjų Andų kaimynystėje. Pasienyje pakeisite transporto priemonę. Dėl fantastiško granito ir ledo derinio grožio parkas yra pelnęs gražiausio Pietų Amerikos parko šlovę. Nepaliesta parko gamta atskleidžia visus įmanomus Patagonijos peizažus: kalnus, slėnius, miškus, upes, kaskadas, ledynus, tundras ir kalnų plynaukštes. „Torres del Paine“ išvertus reiškia „Mėlynieji stulpai“ – tai trys viršukalnės, tapusios parko simboliu. Trys adatos formos granitinės viršūnės (aukštis nuo 2 600 iki 2 850 m) yra išsidėsčiusios Painės kalnų masyve. Į jas veda pėsčiųjų takai, skirti žygeiviams. Garsi škotų rašytoja Florence Dixie savo knygoje „Per Patagoniją“ (1880) pirmąkart aprašė Patagonijos gamtą ir šias tris pagrindines viršukalnes (mėlynuosius stulpus) pavadino Kleopatros adatomis, taip susiedama jas su trimis Egipto obeliskais, kurie XIX a. buvo išvežti iš Egipto ir dabar stovi Paryžiuje, Londone ir Niujorke. Vėliau čia lankėsi daug garsių tyrinėtojų – botanikų, geografų, alpinistų ir kt. Parke gausu įvairios gyvūnijos – vien tik paukščių yra apie 118 rūšių, tame tarpe Patagonijos simbolis-Didieji kondorai, įvardijamos 26 rūšys žinduolių, įtraukiant guanakus ( kalnų lamos), pumas, Andų (Čilės) elnius, Pietų Amerikos lapes. Kadangi jau 50 metų parke uždrausta medžioti, laukiniai žvėrys beveik visai nebijo žmonių. Gaila, bet Čilės elniai yra ties išnykimo riba, tad pelnytai pavaizduoti šalies herbe. Nors vasarą ir pavasarį vyrauja gana stiprūs vėjai, tačiau čia paplitę gyvūnai ir augalai yra prisitaikę prie atšiaurių gamtos sąlygų. Norint pajusti parko magiją, būtina rinktis žygius pėsčiomis. Siūloma daug tokio pobūdžio žygių maršrutų: dienos žygis, žymiausias 9 dienų žygis „El Circuito“ aplink Painės kalnų masyvą ir kt. Keliautojų svajonė – taip kelionę įvertina turistai, apsilankę šiame parke. Svarbu: yra apribojimų pagal amžių ir esant fiziniam neįgalumui. Šiomis dienomis užsakyta trijų nakvynių programa Tores del Painės nacionaliniame parke. Ją sudaro: - pervežimas iš Kalafatės; - parko įėjimo mokesčiai; - trys maitinimai per dieną (iš viso: 3 pusryčiai, 3 pietūs, 3 vakarienės); - baras su kai kuriais alkoholiniais gėrimais; - žygiai pėsčiomis su angliškai kalbančiu gidu po nacionalinį parką pagal pasirinktus ir iš anksto suderintus (atvykimo dieną) maršrutus (vidutinis grupės dydis iki 7 asmenų). Siūlomos ekskursijos priklauso nuo oro sąlygų; - „Wi-fi“ bendrose viešbučio patalpose; - nakvynės viešbutyje Tores del Painės nacionaliniame parke; - pervežimas  ( 12-ą dieną) iš nacionalinio parko Čilėje atgal į Argentiną – Kalafatę ir vakarinis skrydis į Buenos Aires. Privatus nuvežimas į viešbutį Buenos Aires. Nakvynė viešbutyje Buenos Airės. 

13 DIENA. BUENOS AIRĖS (P)

Laisvas laikas Buenos Airėse.

14 DIENA. BUENOS AIRĖS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Pusryčiai. Privatus nuvežimas į oro uostą. Skrydis Buenos Airės-tarpiniai oro uostai-Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • pinigai už Tores del Painės nacionaliniame parke esančio viešbučio  trijų naktų apgyvendinimą ir programą nebus grąžinami, jei dėl oro sąlygų ar kitų gamtos reiškinių, transporto, kelių būklės, kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, atvykimas būtų pavėluotas ar žygiai pėsčiomis dėl to būtų pavojingi ir nevyktų;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl papildomų nakvynių viešbučiuose,  viešbučio keitimo, vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • pasitinkantys  oro uostuose ir viešbučiuose laukia su lentele , kurioje nurodyta turisto vardas ir pavardė;
 • nurodyti išvykimo laikai į ekskursijas, gali šiek tiek keistis dėl eismo ar užtrukti dėl kitų turistų paėmimo iš kitų viešbučių;
 • nakvynių skaičius – 13;
 • viešbučių klasifikacija pagal Argentinos klasifikavimo sistemą;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, kaina perskaičiuojama;
 • važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?