Pažintinė kelionė į Braziliją su poilsiu. Braziliškosios kaskados

Kelionė

Garantuoti išvykimai nuo 2 keliautojų !

Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
2 189,00 €
AR

Kelionės datos: pasirenkamos individualiai

2019-2020 m. sausis–kovas;

2019-2020 m. balandis–lapkritis

Kelionės metu aplankoma keletas garsiausių Brazilijos vietų. Entuziastingai nusiteikus, kelionė prasideda garsiausio Brazilijos miesto Rio de Žaneiro šurmuliu. Čia bus daug galimybių pasinerti į gyvybingą kariokų (port. Carioca) atmosferą ir pasimėgauti vienu įspūdingiausių Pietų Amerikos kraštovaizdžių. Nuo madingų paplūdimių, iki didingų kalnų – be jokios abejonės, Rio de Žaneiras yra svarbiausias bet kurios kelionės po Pietų Ameriką akcentas.
Iš karštligiškai siautulingo Rio keliaujama pamatyti gamtos galybės – Igvasu krioklio. Besižavint įspūdingomis panoramomis iš Brazilijos pusės ir stovint nuostabių kraštovaizdžių supamose apžvalgos aikštelėse Argentinos dalyje, šis gamtos stebuklas apžiūrimas iš visų perspektyvų.
Tyrinėjant Brazilijos gamtos grožį, kita stotelė – kelionė Amazonės atogrąžų miškais. Nuošalus namelių viešbutis „Juma Lodge“ – puiki vieta apsistoti, planuojant žygius pėsčiomis, pasiplaukiojimus kanojomis, stebėti paukščius, žvejojant piranijas  ar pasimėgauti visomis kitomis gyvenimo džiunglėse pramogomis.
Drėgną atogrąžų mišką pakeitus į vėsų vandenyno vėją, galutinis kelionės tikslas suteiks galimybę atsipalaiduoti apsuptiems turtingos Brazilijos istorijos.

Kelionės kaina (asmeniui dviviečiame kambaryje)

2019-2020 m. sausio–kovo mėnesiais:

 • nuo 2259 EUR + skrydis, kai vyksta 7–9 turistai;
 • nuo 2459 EUR + skrydis, kai vyksta 4–6 turistai;
 • nuo 2559 EUR + skrydis, kai vyksta 2–3 turistai

2019-2020  m. balandžio–lapkričio mėnesiais:

 • nuo 2189 EUR + skrydis, kai vyksta 7–9 turistai;
 • nuo 2359 EUR + skrydis, kai vyksta 4–6 turistai;
 • nuo 2489 EUR + skrydis, kai vyksta 2–3 turistai

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą su angliškai kalbančiu vairuotoju;
 • 11 nakvynių 3+ ar 4* viešbučiuose ir 2 nakvynės Amazonijoje lodžijoje „Juma“;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 13 pusryčių, 3 pietūs, 2 vakarienės;
 • vietiniai angliškai kalbantys gidai.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Rio de Žaneirą ir atgal (nuo 750 EUR);
 • vietiniai skrydžiai Rio de Žaneiras–Igvasu–Manausas–Rio de Žaneiras (nuo 450 EUR);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kelionių draudimas;
 • programoje nenumatytos ekskursijos;
 • fotografavimo ir filmavimo mokesčiai, jei yra;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Rio de Žaneiro šurmulys
 • Igvasu kriokliai – UNESCO paveldo objektas ir naujasis pasaulio stebuklas
 • Amazonijos džiunglių kerai

Kelionės metu aplankoma keletas garsiausių Brazilijos vietų. Entuziastingai nusiteikus, kelionė prasideda garsiausio Brazilijos miesto Rio de Žaneiro šurmuliu. Čia bus daug galimybių pasinerti į gyvybingą kariokų (port. Carioca) atmosferą ir pasimėgauti vienu įspūdingiausių Pietų Amerikos kraštovaizdžių. Nuo madingų paplūdimių, iki didingų kalnų – be jokios abejonės, Rio de Žaneiras yra svarbiausias bet kurios kelionės po Pietų Ameriką akcentas. Iš karštligiškai siautulingo Rio keliaujama pamatyti gamtos galybės – Igvasu krioklio. Besižavint įspūdingomis panoramomis iš Brazilijos pusės ir stovint nuostabių kraštovaizdžių supamose apžvalgos aikštelėse Argentinos dalyje, šis gamtos stebuklas apžiūrimas iš visų perspektyvų. Tyrinėjant Brazilijos gamtos grožį, kita stotelė – kelionė Amazonės atogrąžų miškais. Nuošalus namelių viešbutis „Juma Lodge“ – puiki vieta apsistoti, planuojant žygius pėsčiomis, pasiplaukiojimus kanojomis, stebėti paukščius, žvejojant piranijas  ar pasimėgauti visomis kitomis gyvenimo džiunglėse pramogomis. Drėgną atogrąžų mišką pakeitus į vėsų vandenyno vėją, galutinis kelionės tikslas suteiks galimybę atsipalaiduoti apsuptiems turtingos Brazilijos istorijos.

1 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS

Nusileidę Rio de Žaneiro oro uoste, būsite pasitikti angliškai kalbančio vairuotojo ir nuvežti į viešbutį. Jei į Rio de Žaneirą atvyksite anksti ryte, yra galimybė užsisakyti ankstyvą registraciją į viešbutį už papildomą mokestį. Likusią dienos dalį bus galima mėgautis laisvalaikiu, atsipalaiduoti po kelionės ir įsikrauti energijos ateinančioms kelionių dienoms. Rio de Žaneiras – vienas gražiausių pasaulio miestų, Brazilijos karnavalų ir 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių sostinė, įsikūręs pakrantėje tarp gausybės kalvų ir Atlanto vandenyno. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.

2 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS. Visos dienos ekskursija po Cukraus Galvos ir Korkovado kalnus. (P, Pi)

Ryte – panoraminė ekskursija automobiliu su angliškai (lietuviškai kalbantis gidas – pagal užsakymą) kalbančiu gidu po Rio de Žaneirą. Jos metu pravažiuosite Sambodromo areną, sustosite prie miesto katedros, kurioje lankėsi popiežius Pranciškus. Katedra – viena iš nedaugelio ekscentriškų religinių pastatų pasaulyje, suprojektuota suteikiant jai didžiulio kūgio formą. Lankysitės Cinelândijos aikštėje, kuri žavi istorinio paveldo pastatais, teatru, valstybine biblioteka ir kt. Vyksite į netoliese esančią Urcą, vieną iš seniausių Rio rajonų, esančių Cukraus Galvos kalno papėdėje. Čia, įsėdus į keltuvo kabiną, palei Morro da Urcos kalną virš raižyto reljefo vietovės kylama į Cukraus Galvos kalno viršūnę, esančią apie 400 m virš jūros lygio. Kylant į viršų, galima pasigėrėti įspūdingais Kopakabanos paplūdimio, Gvanabaros įlankos, Kristaus Atpirkėjo statulos vaizdais, o panoraminis kraštovaizdis, atsiveriantis nuo pačios viršūnės, ypač leidžiantis saulei, tampa tikru dienos akcentu. Pietūs restorane. Pasieksite traukinių stotį Kosme Velho, kur įsėsite į kalnų traukinio vagoną. Šis traukinys važiuoja į stačią miškingą kalvą, vedančią į Korkovado viršukalnę ir prie garsiosios Kristaus Atpirkėjo statulos (aukštis 38 m). Tokie pat įspūdingi kaip statula, neįtikėtinai nuostabūs Kopakabanos, Ipanemos, Botanikos sodų ir Rodrigo de Freitaso lagūnos vaizdai yra tokie įsimintini, kad tikrai verta skirti laiko jiems pamatyti. Ištyrinėję miestą iš viršaus, nuolaidžiu šlaitu nusileisite tuo pačiu traukiniu. Vagonai važiuos pro Tijucos miško draustinio vešlią augaliją, upes ir krioklius. Grįšite į viešbutį. Laisvas laikas ir nakvynė Rio de Žaneire.

3 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS (P)

Rio de Žaneiras – istoriniu ir kultūriniu požiūriu vienas reikšmingiausių pasaulio miestų. Turtingą antro pagal dydį Brazilijos miesto paveldą saugo senamiesčio paminklai ir architektūra, todėl šiandienos ekskursija su gidu – puiki proga pamatyti tą Rio pusę, kurią kartais užgožia įspūdingi karnavalai ir šiuolaikinė XXI a. kultūra. Pusės dienos istorinė ekskursija po miestą automobiliu, lydint gidui. Ekskursijos metu aplankysite kelis įspūdingiausius miesto paminklus. Vienas jų – Šv. Benedikto vienuolynas (Mosteiro de São Bento) – UNESCO pasaulio paveldo objektas, puikus Brazilijos baroko ir rokoko meno stiliaus pavyzdys. Vis dar veikiantis šis XVI a. vienuolynas yra įspūdingas tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Garsus nuostabiomis aukso apdailos detalėmis, puošniais medžio apdailos dirbiniais ir tapytomis lubomis. Palikę vienuolyno prabangą, vyksite į XVII a. Kandelarijos Dievo Motinos bažnyčią (Igreja de Nossa Senhora da Candelária) – didžiausią Rio de Žaneiro kolonijinių laikų šventovę. 1609 m. atvykėliai iš Portugalijos pradėjo šio neoklasikinio pastato interjero darbus, kurie truko iki pat 1898 metų. Štai toks yra šios bažnyčios dydis ir didybė. Greta kitų svarbių šios istorinės ekskursijos vietovių – originalus Imperatoriškųjų rūmų (Paço Imperial) statinys, buvusi Portugalijos imperijos rezidencija Brazilijoje ir Kolumbo konditerija (Confeitaria Colombo) – buvusi XIX a. aristokratų susitikimo vieta, o dabar – seniausia miesto kavinė. Pagaliau pasivaikščiosite Uruguaianos gatve. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.

4 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS (P)

Ši diena skirta pasimėgauti laisvalaikiu. Ją galėsite praleisti klajodami po Santa Teresos menininkų rajoną, aplankyti spalvingus Selaróno laiptus arba pasikaitinti saulėje viename iš garsiųjų Rio paplūdimių. Vakare pasimėgaukite energingu naktiniu gyvenimu Lapos rajone ir stenkitės neatsilikti šokdami sambą. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.

5 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS–IGVASU (P)

Po spalvingų reginių ir sambos ritmų anksti ryte su angliškai kalbančiu vairuotoju vyksite į oro uostą, iš kur toliau skrisite į Igvasu. Atskridę būsite pasitikti angliškai kalbančio vairuotojo ir keliausite į viešbutį. Tikrieji Brazilijos lobiai laukia gerokai toliau už Rio de Žaneiro. Vienas jų – Igvasu kriokliai. Tai tikras gamtos stebuklas – laiptuota 275 Igvasu krioklių galerija, susiformavusi toje vietoje, kurioje savo vandenis plukdo dvi upės – Parana ir Igvasu. Šiuo metu čia sueina ir trijų valstybių – Brazilijos, Argentinos bei Paragvajaus – sienos. Krioklius apžiūrėsite tiek iš Brazilijos, tiek iš Argentinos pusės, kad pajustumėte jų skirtumus ir palygintumėte, iš kurios valstybės pusės žiūrint jie atrodo gražiausi. Neabejojame – įspūdis priblokš, tad į šį klausimą teks atsakyti patiems. Užsiregistruosite į viešbutį ir apžiūrėsite krioklius iš Brazilijos pusės. Jie taip pat priklauso tam pačiam Igvasu nacionaliniam parkui. Ir krioklys, ir abi nacionalinio parko dalys (tiek Argentinos, tiek Brazilijos) įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą (1984 m. – Argentinos dalis, 1986 m. – Brazilijos) bei į Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašą (2011 m.). Nuo įėjimo į parką privačia transporto priemone būsite nuvežti prie takų, vedančių per šį 1 700 kv. km draustinį. Kraštovaizdį kuriančiuose paatogrąžių miškuose auga daugybė džiunglių augalų, atogrąžų medžių, gyvena daugiau kaip 1 100 paukščių rūšių. Įspūdingasis krioklys „Velnio gerklė“, aiškiai matomas iš įvairių vietų, vedančių iki svarbiausio kelionės taško, – ryškiausias šios patirties momentas. Keturiolika galingų krioklių iš 100 m aukščio krenta su tokia jėga, kad susidaro nuolatinis 10 m purslų debesis, o atvykę keliautojai gali pasigrožėti nuostabiu šio reiškinio reginiu. Jei norite iš arčiau pamatyti krioklius, siūlome išbandyti „Macuco“ safarį arba sraigtasparniu paskraidyti virš krioklių. Nakvynė viešbutyje Igvasu.

6 DIENA. IGVASU. Visos dienos ekskursija prie krioklių iš Argentinos pusės (P)

 Šiandien pasimėgausite visos dienos ekskursija prie krioklių iš Argentinos pusės ir po nacionalinį parką. Pirmiausia atvyksite į Argentiną, po to keliausite į parką. Norėdami pasiekti „Velnio gerklę“, sėskite į traukinį arba žygiuokite Žaliuoju taku (atsižvelkite į savo fizinį pasirengimą). Žaliasis takas – tai 15 min. neskubraus ėjimo pėsčiomis pro pelkę ir įvairią vietinę augaliją. Einant šiais takais, iš stebyklų atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai, o žygis trunka pusantros valandos. Apžiūrėję krioklius, grįšite į viešbutį Brazilijoje. Nakvynė viešbutyje Igvasu. Rekomenduojame vakarienę restorane „Rafain Dinner Show“ su pramogine programa: tradiciniai Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus šokiai, melodijos. Šis teatralizuotas pasirodymas užburs jus ugningais šokiais ir muzika.

7 DIENA. IGVASU–MANAUSAS (P)

Ryte vyksite į oro uostą ir skrisite į Manausą – vietovę, vadinamą Amazonės vartais. Didžioji Amazonės atogrąžų miškų dalis (60 proc.) yra Brazilijoje. Manoma, kad Brazilijos Amazonės miškuose gyvena apie 70 civilizacijos nepaveiktų genčių. Iš Manauso prasideda ekskursijos į Amazonės džiungles. Būsite pasitikti oro uoste ir nuvežti į viešbutį Manause.

8 DIENA. AMAZONIJA (P, Pi, V)

Vaizdinga kelionė į „Juma Lodge“. Pradedant  maršrutą į „Juma“, išvykstama anksti ryte. Laikai bus nurodyti, pervežimai ir turas po Amazonę kartu su kitais turistais ir angliškai kalbančiu gidu. Iš pradžių važiuosite į uostą , iš kur 20 min. plauksite greitaeigiu laivu Amazonės upe. Praplauksite garsiąją Solimões ir Negro upių santaką, tikėdamiesi išvysti garsiausius regiono gyventojus – rožinius amazoninius delfinus. Dar 40 min. kelio sausuma Manauso–Porto Veljo greitkeliu iki Arasos upės, kur jūsų lauks paskutinė kelionės dalis greituoju kateriu. Tai vaizdingas dviejų valandų maršrutas, vedantis į viešbutį per nedidelius užutekius ir mangroves. Atvykę į viešbutį, pasimėgausite maloniu gėrimu ir pietumis, o po to motorizuotomis kanojomis išplauksite tyrinėti igarapés (Amazonės užutekių) ir igapós (užtvindyto miško). Šią ekosistemą galima pasiekti tik laiveliais, tad pasimėgaukite privilegija plaukdami pro mangroves. Po vakarienės jūsų lauks dar viena vakarinė išvyka kanojomis ieškant kaimanų ir klausantis paslaptingos džiunglių tylos. Stebėkite, ar laiveliui plaukiant palei upės krantą nuo gido deglo šviesos neatsispindi blizgančios kaimano akys. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

9 DIENA. AMAZONIJA (P, Pi, V)

Šį rytą su patyrusiu gamtininku gidu išvyksite į Amazonijos drėgnuosius atogrąžų miškus. Žygiuodami po džiungles sužinosite apie Amazonės augalus ir daugumos jų naudingas savybes – tiek valgomus, tiek vaistinius. Po žygio grįšite į viešbutį pietauti, tada motoriniu laivu plauksite į žvejybinę išvyką Amazonės piranijų. Į viešbutį grįšite leidžiantis saulei. Esame tikri, kad tai bus viena spalvingiausių patirčių, kurias gali suteikti Brazilija. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

10 DIENA. AMAZONIJA–MANAUSAS (P)

Šiandien – paskutinė nuotykių diena Amazonijoje. Ankstyvą rytmetį vyksite pasitikti saulėtekio. Atogrąžų miško gilumoje šis laikas tinkamiausias stebėti laukinę gamtą, ypač paukščius. Šalia bus profesionalus gidas, kuris užtikrins, kad nieko nepražiopsotumėte, prieš grįždami pusryčiauti į viešbutį. Po pusryčių išvyksite į Manausą. Jei leis laikas, galėsite sustoti prie Plaukiojančiojo doko pamaitinti milžiniškų arapaimų (vietiniai gyventojai šias žuvis vadina pirarucu), kurios užauga iki 3 m ilgio. Ekskursiją po Manauso miestą. Manausas – tai Amazonijos sostinė ir didelis uostas, kurį pasiekia net jūros laivai. Gyvenvietė įkurta 1699 m. kaip nedidelė portugalų tvirtovė São José da Barra. 1832 m. gavo miesto teises ir buvo pavadinta pagal čiabuvių manaós gentį, kadaise gyvenusią šiose vietovėse. Vietinių kalba šis vardas reiškia „dievo motina“. Miestas suklestėjo kartu su kaučiuko gamybos pramone, jo garsenybė – Amazonės operos teatras, įsikūręs puikiame neoklasikinio stiliaus pastate, ir spalvingas, itin gausus jūrų gėrybių turgus. Nakvynė viešbutyje Manause.

11 DIENA. MANAUSAS–RIO DE ŽANEIRAS–BUZIOSAS (P)

Skrydis į Rio de Žaneirą. Atskridę į miestą, būsite pasitikti vairuotojo ir nuvežti į viešbutį Buziose. Atstumas – apie 183 km (numatomas važiavimo laikas – 3–4 val.). Nakvynė viešbutyje, standartinis kambarys.

12–13 DIENOS. BUZIOSAS. Poilsis (P)

Buziosas – prašmatnus ir bohemiškas pajūrio kurortas. Kažkada buvęs mažai žinomas žvejų kaimelis tapo populiaria tarptautine atostogų vieta ir braziliškuoju Sen Tropezu. Garsi prancūzų aktorė Brigitte Bardot XX a. 7 deš. atrado Buziosą su savo tuomečiu mylimuoju brazilu. Tada mažame Buzioso miestelyje nebuvo net elektros, bet Brigitte jį įsimylėjo būtent dėl paprastumo, ramybės ir gamtos grožio. Aktorė buvo pagerbta bronzine statula, be to, jos vardu pavadinta promenada „Orla Bardot“ ir kino teatras „Gran Cine Bardot“. Šiandien Buziosas tapo Brazilijos ir Argentinos elito poilsio, pasilinksminimų bei gerai žinoma tarptautinių kelionių vieta. Nakvynės viešbutyje Buziose.

14–15 DIENOS. RIO DE ŽANEIRAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Išvykimas į Rio de Žaneiro oro uostą su angliškai kalbančiu vairuotoju. Skrydis Rio de Žaneiras–Vilnius.  

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (kai nėra laisvų kambarių numatytuose viešbučiuose, turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo ar viešbučių keitimo pagal maršrutą, skiepų ir kt.;
 • 3 dienų kelionė į „Juma Lodge“ priklauso nuo logistikos pokyčių, atsižvelgiant į oro sąlygas ar bet kokias nenumatytas aplinkybes šiame rajone;
 • nakvynių skaičius – 13;
 • viešbučių kategorijos (žvaigždutės) nurodytos pagal Brazilijos klasifikavimo sistemą;
 • riemoka už pagerintą kambarį poilsio metu Buzioso viešbutyje;
 • priemoka už apgyvendinimą 5* viešbutyje  visos kelionės metu;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?