Pažintinė kelionė į Armėniją. Nuostabios gamtos ir senųjų vienuolynų šalį

Kelionė

Garantuoti išvykimai nuo 2 keliautojų

Kasdien

Pažintinė kelionė

Organizatorius:West Express (We Travel)

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
675,00 €
AR

Kelionės datos: 2021 m. nuo balandžio iki spalio mėn.

Kelionės kaina: (asmeniui dviviečiame kambaryje)

nuo 885 EUR + skrydis, kai vyksta 2 keliautojai

nuo 675 EUR + skrydis, kai vyksta 4 keliautojai

nuo 635 EUR+ skrydis, kai vyksta 6 keliautojai

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės 4* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai, 4 pietūs, 2 vakarienės;
 • vienas butelis geriamojo vandens kasdien;
 • rusiškai arba angliškai  kalbančių gidų paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Jerevaną ir atgal (nuo 890 EUR);
 • alkoholiniai gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams; asmeninės išlaidos.

Kelionė į Ararato papėdėje įsikūrusią Armėniją – tai, ko reikia dvasiškumo išsiilgusiam moderniam žmogui. Vienoje seniausių krikščioniškų šalių susilieja Azijos ir Europos tapatybės, persipynusios ir stebinančios kiekviename žingsnyje. Jus sužavės Armėnijos didybe alsuojantys miestai, atsiskyrėliški vienuolynai ir nuostabūs kalnuoti regionai, stepės, lygumos... Tai puiki galimybė išbandyti šį tą visiškai nauja ir atrasti kelią, vedantį į pažintį su ypatinga kultūra.

Kelionėje:

 • Ečmiadzino katedra, menanti pirmuosius Armėnijos krikščionis
 • Romėnų palikimas – Garni šventykla
 • Nemirtingas Armėnijos simbolis Ararato kalnas
 • Saldus ir mėlynas tarsi dangaus žydrynė Sevano ežeras
 • Daugybę istorijų saugantys unikalūs vienuolynai

1 DIENA. JEREVANAS (V)

Savarankiškai atvykę į Jerevaną būsite pasitikti ir nuvežti į miesto viešbutį. Išsiruošite į ekskursiją po Armėnijos sostinę Jerevaną. Per amžius šis miestas buvo žinomas kaip „rožinis miestas“, dėl akmens, iš kurio buvo statomi pastatai, spalvos. Apžiūrėsite Respublikos aikštę, Maštoco alėją, Operos ir baleto teatrą, pavadintą Aleksandro Khachatryano garbei, Kaskadų parką. Užsuksite į senųjų Armėnijos rankraščių saugyklą – Matenadarano istorinį muziejų. Pasivaikščiosite po Erebuni muziejų ir genocido aukų memorialinį parką Tsitsernakaberd. Vakarienė tradiciniame restorane. Nakvynė viešbutyje Jerevane.

2 DIENA. JEREVANAS–KHOR VIRAP VIENUOLYNAS–NORAVANKO VIENUOLYNAS–ARENI–JEREVANAS (P, Pi)

Papusryčiavę vyksite į Khor Virap vienuolyną (IV–XVIII a.), geriausiai žinomą dėl savo istorijos. Pasakojama, kad, kai šio vienuolyno patalpose buvo kalėjimas, jame net 13 metų kalėdamas praleido šv. Grigorijus Švietėjas – legendinė asmenybė, atnešusi į Armėniją krikščionybę. Pasimėgausite iš čia matomo nuostabaus Ararato kalno – nemirtingo Armėnijos simbolio – įspūdingu vaizdu. Keliausite į XII a. Noravanko vienuolyną, įsikūrusį tarp uolų greta vingiuoto tarpeklio. Tai vienintelis vienuolynas, kur galima išvysti unikalią Dievo Tėvo skulptūrą. Grįždami į šalies sostinę aplankysite gyvenvietę Areni, laikomą svarbiu pramoninės vyndarystės centru. Turėsite galimybę paragauti šio puikaus vyno. Papietavę Areni, grįšite į Jerevaną.Nakvynė viešbutyje Jerevane.

3 DIENA. JEREVANAS–EČMIADZINAS–ZVARTNOCAS–JEREVANAS (P, Pi )

Papusryčiavę pradėsite ekskursiją po senuosius miestus: aplankysite į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktus Ečmiadziną ir Zvartnocą. Ečmiadzino katedra, pastatyta net 303 m., yra oficiali Armėnijos Apaštalinės Bažnyčios vyriausiojo patriarcho katalikoso rezidencija. Pasivaikščiosite po Zvartnoco šventyklos, VII a. pastatytos Nerseso Statytojo iniciatyva, griuvėsius. Grįšite į Jerevaną, nakvynė. 

4 DIENA. JEREVANAS–SEVANO EŽERAS–DILIŽANAS - JEREVANAS (P, V)

Po pusryčių važiuosite prie vieno didžiausių pasaulyje Sevano ežero. Jo išskirtinis bruožas – saldus ir stebinančiai mėlynos spalvos vanduo. Čia galėsite pasimėgauti kvapą gniaužiančiais gražiais ežero vaizdais. Aplankysite Sevanavanko vienuolyną, esantį Sevano pusiasalyje. Iš tikrųjų šioje vietoje yra net du vienuolynai – vienas iš jų buvo sugriautas, kitas stovi iki šiol. Abu vienuolynai buvo pastatyti viduramžiais, maždaug X amžiuje. Pasidžiaugę puikia panorama, važiuosite į Diližaną. Pasivaikščiosite senamiesčio gatve (Sharamberyan), kur matysite daug muziejų, suvenyrų turgelių, mažų parduotuvėlių ir kt. Taip pat apžiūrėsite du tradicinius namus, pastatytus iš medžio, su išklotais plytelėmis stogais ir kruopščiai išdabintais balkonais, būdingais šiai vietovei. Grįšite į Jerevaną, vakarienė ir nakvynė.

5 DIENA. JEREVANAS - ARAGATAS - SAGMOSAVANKAS - JEREVANAS (P, Pi)

Po pusryčių Išvyksite į Aragatsono regioną. Aplankykite Armėnijos abėcėlės paminklą. Eisite link viduramžių ir paslaptingosios Amberdo tvirtovės (7–13 a. Pr. Kr.), Kuri nuostabiai pastatyta Aragato kalno šlaite (4091 metrai virš jūros lygio). Pietūs vietiniuose namuose. Apsilankykite Sagmosavanko vienuolyne. Po to grįšime į Jerevaną, nakvynė.

6 DIENA. JEREVANAS–GARNI ŠVENTYKLA–GEHARDO VIENUOLYNAS–JEREVANAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į Garni miestą apžiūrėti ir pajusti senovės romėnų šventyklos dvasios. Ši šventykla Tacito minima dar I a. pr. Kr. ir yra vienintelė Armėnijoje išlikusi nuo pagoniškų laikų. Manoma, kad šventovė buvo skirta saulės dievui Mitrai. 1679 m. statinį nuniokojo žemės drebėjimas, tačiau po 300 metų jis buvo atstatytas. Keliausite į Gehardo vienuolyną, tokį pavadinimą gavusį dėl čia ilgus šimtmečius saugotos legendinės ieties, kuria buvo pervertas Kristaus kūnas. Nors tikslios datos, kada buvo įkurtas vienuolynas, nežinoma, dabartinis kompleksas buvo pastatytas XIII a. viduryje. Užsuksite vietinius namus, kur turėsite galimybę pamatyti ir prisidėti prie armėnų nacionalinės duonos lavašo gamybos. Lavašas yra labai plonas ir dažniausiai kepamas specialiose krosnyse tandyruose. 2015 m. jis buvo įtrauktas į UNESCO saugomo kulinarinio paveldo sąrašą. Čia pat ir papietausite, mėgaudamiesi Armėnijos „greituoju maistu“ – lavašu ir sūriu. Grįšite į Jerevaną.

7 DIENA. JEREVANAS (P)

Laisva diena savarankiškam susipažinimui su Jerevanu.

8 DIENA. JEREVANAS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis Jerevanas–Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 7;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 190 EUR;
 • priemoka už pilną maitinimą – nuo 75 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės; rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?