IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į svetingąją Gruziją (Sakartvelą) su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionė

Kelionės kaina  nurodyta su skrydžiu


Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:West Express (We Travel)

Į kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietas į Tbilisį ir atgal su registruotu 23 kg. bagažu;
 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės 4* viešbučiuose ir svečių namuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 6 pusryčiai, 1 pietūs, 5 vakarienės;
 • vienas butelis geriamojo vandens kasdien;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Europos ir Azijos kryžkelė Tbilisis
 • Įspūdingos snieguotų kalnų ir nuostabių slėnių panoramos
 • Senoji Gruzijos sostinė Mccheta

1 DIENA. VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–TBILISIS

Atskridę į Tbilisį būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį nakvynei.

2 DIENA. TBILISIS (P, V)

Ekskursija po Gruzijos sostinę: pasivaikščiosite po senamiestį, aplankysite Metechi Švč. Mergelės Dangun Ėmimo bažnyčią, XII a. pastatytą Gruzijos karaliaus Šv. Demetrijaus II. Keltuvu pakilsite ant Sololakio kalvos, kur virš miesto iškyla IV a. pastatyta didinga Narikalos tvirtovė. Nusileidę užsuksite į stebuklingomis ikonomis garsėjančią Siono katedrą, pastatytą VI–VII a. Kuros upės krante. Tbilisis įsikūręs Europos ir Azijos kryžkelėje, palei istorinį Šilko kelią. Nors 85 proc. Tbilisio gyventojų išpažįsta įvairių formų krikščionybę, šis miestas yra viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur galima pamatyti sinagogą, mečetę ir krikščionių bažnyčią visai greta vieną kitos. Vakarienė su nacionaliniu pramoginiu renginiu. Nakvynė Tbilisyje.

3 DIENA. TBILISIS–MCCHETA–GORIS–UPLISCICHĖ–KUTAISIS (P, P,V)

Papusryčiavę vyksite į Mcchetą – vieną seniausių Gruzijos miestų, senąją šalies sostinę. Šis miestas įsikūręs Aragvos ir Kuros upių santakoje. Mieste gausu archeologinio ir religinio paveldo objektų. Pietūs ir vyno degustacija Sagumare. Po to trumpas sustojimas Gorio mieste. Toliau važiuosite į unikalų urvų miestą – tvirtovę Upliscichę, dar vadinamą „dieviškąja tvirtove“, išskaptuotą uoloje, stūksančioje ant aukšto Kuros upės šlaito. Viena seniausių gyvenviečių Gruzijoje iškilo maždaug X a. pr. Kr. Prieš Gruzijai tampant krikščioniška valstybe, ši gyvenvietė buvo svarbi pagoniškų ritualų vieta. Pagrindinis karavanų kelias, jungiantis Aziją ir Europą, ėjo šiaurine Upliscichės dalimi, 2 km nuo miesto, todėl ji tapo labai svarbiu prekybos centru. Lipant plokščiais laiptais aukštyn, pamažu atsiveria visas miestas. Apžiūrėsite uoloje išskaptuotas gatveles, namus, bažnyčias, slaptus tunelius, vandens kanalus (iš čia buvusių daugiau kaip 700 įtvirtintų urvų lankytojams prieinami tik 150), vyno saugyklą, turgų. Vakare pasieksite Kutaisį. Vakarienė ir nakvynė Kutaisyje.

4 DIENA. KUTAISIS–GELATIS–MOCAMETA–ZUGDIDIS–MESTIJA (P, V)

Aplankysite 11 km nuo Kutaisio nutolusį Gelačio vienuolyną, įsikūrusį įspūdingame upės tarpeklyje. Bene garsiausią Gruzijoje vienuolyną 1106 m. pradėjo statyti karalius Dovydas IV, dar vadintas Statytoju. Ansamblį sudaro keletas skirtingo laikotarpio statinių. Gelačio vienuolynas ilgai buvo vienas pagrindinių Gruzijos kultūros ir švietimo centrų, tikras intelektualų lopšys. Čia veikė akademija, kurioje dirbo įžymūs mokslininkai, teologai ir filosofai. Vienuolynas stipriai nukentėjo per karinius konfliktus su Mongolų ir Osmanų imperijomis, tačiau jame iki šiol saugoma vertingų freskų ir mozaikų, laikomų įspūdingiausiomis Užkaukazės regione, rankraščių ir metalo dirbinių kolekcija, palaidota daug garsių šalies valdovų, įskaitant vieną didingiausių Gruzijos karalių Dovydą IV Statytoją. Vėliau lankysitės labai izoliuotame Mocametos vienuolyne. Jis įsikūręs įspūdingoje aukštoje vietovėje su įkvepiančiu vaizdu į upę. Toliau keliausite link Svanetijos, vadinamos Gruzijos perlu. Tai aukščiausių kalnų ir ledynų regionas, išlaikęs seniausias tradicijas. Visos kelionės metu lydės kerintys Kaukazo kalnų peizažai, aukščiausios jų viršukalnės, slėniai, reta kalnų augalija, kultūros paminklai. Atvyksite į Svanetijos sostinę Mestiją. Vakarienė ir nakvynė Mestijoje.

5 DIENA. MESTIJA–UŠGULIS–MESTIJA (P, V)

Po pusryčių keliausite sunkiai įveikiamu keliu į tarp kalnų įsispraudusį Ušgulio kaimelį, kuriame gyvena tik apie 200 žmonių. Tai aukščiausiai gyvenama vieta Europoje (2 200 m virš jūros lygio). Kelias vingiuoja tarp stačių uolų ir siaurėjančio tarpeklio, kurio dugne gurga upė. Pagaliau pasiekus Ušgulį (45 km įveikti prireiks 2–3 val.), prieš akis atsivers nepamirštamas reginys: namai, grupelėmis susispietę aplink viduramžius menančius gynybinius bokštus, horizonte dunksanti gražuolė Šchara (5 068 m), kurios balta skraistė tiesiog švyti dangaus mėlynėje. Aplankysite Lamarijos cerkvę. Vėliau grįšite į Mestiją. Vakarienė ir nakvynė Mestijoje.

6 DIENA. MESTIJA–MARTVILIO KANJONAS–KUTAISIS (P,V)

Po pusryčių leisitės nuo didžiųjų Gruzijos kalnų į Juodosios jūros paatogrąžių pakrantę. Pakeliui aplankysite Martvilio kanjoną. Kanjone visada vėsu, todėl galima pailsėti nuo karščio, išsimaudyti. Mėgausitės gamtos grožiu. Čia gausu krioklių, tiltų. Vėliau vyksite į Kutaisį. Vakarienė ir nakvynė Kutaisyje.

7 DIENA. KUTAISIS-TBILISIS (P)

Po pusryčių aplankysite Kutaisio miesto centrą ir vietinį turgų. Vėliau vyksite į Tbilisį nakvynė Tbilisyje.

8 DIENA. TBILISIS–TARPINIS ORO UOSTAS -VILNIUS

Anksti ryte vyksite į Tbilisio oro uostą skrydžiui namo.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 7;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 10;
 • ekskursijų eiliškumas gali keistis;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį nuo 100 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų.

Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?