Pažinkite vieną gražiausių Europos šalių Norvegiją keliaudami jachta

Kruizas

Pamatykite Norvegijos ledynus, fjordus ir kalnus iš arčiau

Kelios datos

Konsultanto pagalba
1 990,00 €
AR

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 10 nakvynių naujoje jachtoje;
  • profesionalios kapitono paslaugos;
  • pervežimas iš ir į oro uostą;
  • motorinė valtis iškyloms;
  • uosto mokestis;
  • patalynė ir rankšluosčiai;
  • sveikatos draudimas plaukiant jachta.

KELIONĖS DATOS:

  • 2020 08 08 - 2020 08 18
  • 2020 08 19 - 2020 08 29

KELIONĖS KAINA ASMENIUI:

  • nuo 1990 €/asmeniui

MARŠRUTAS:

1-2 DIENA (Hjellestadas, Bergenas):

Tiesiai iš Bergeno oro uoste keliausime į mariną Hjellestade, kur naujutėlaitė jachta mūsų lauks jau pasiruoši plaukti. Pirmą dieną skirsime atsargų užsipirkimui, ekspedicijos pasiruošimui ir susipažinimui su jachtos įgula. Buvusi Norvegijos sostinė vis dar laikoma viena gražiausių vietų šalyje. XIV a. Bergenas įstojo į Henseatiko lygą, kas pralobė vietinius prekeivius. Ryškūs namai tapo miesto simboliu ir yra įtraukti į UNCESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nuleidę inkarus aplankysime Bergenhusą, Frediksbergą, Sverresborgą, muziejų su Edvardo Mucho darbais, lipsime į funikulierių kelianti į Fløibaneną ir dar kartelį pasigrožėsime šiuo jaukiu miestu. Na ir žinoma, užsuksime į garsųjį žuvų turgų paragauti vietinių delikatesų.

3 DIENA (Haukanes):

Mūsų pirmoji ilgesnė kelionė bus link Haukaneso, kur ir nuleisime inkarus nakčiai. Tačiau šešios valandos kelionės praeis nepastebėtai. Kaleidoskopiška kalnų didybė, verdantys kriokliai ir visos salos yra atimančios žadą. Atėjus vakarui jūs pamilsite Norvegiją ir ji atsakys tuo pačiu dovanodama žuvies vakarienei. Čia yra beprotiškai daug žuvų tad žvejoti galima visur. Svarbiausia turėti gerą apetitą arba paleisti pusę laimikio, nes juk rytoj norėsis dar kartą pasiimti meškerę. Kadangi vietinių parduotuvių kainos yra labai aukštos, mūsų meniu ekspedicijoje susidarys iš vietinės šviežios žuvies, grybų ir uogų. Jums tikrai patiks tokia sveika dieta.

4 DIENA (Rozendalis):

Išvyksime gana anksti, apie šeštą ryto, nes turime gana pilną programą. Vaizdingas Rozendalio kaimelis turi ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui. Priedo prie stulbinančių vaizdų, čia yra viduramžių Barono Rozendalio dvaras su nuostabiu rožių sodu, parku ir akmens sodu. Taip pat nukeliausime prie Hattebergo krioklio. Šviežiu vandeniu šiame kruize apsirūpinsime iš skaidriausių Skandinavijos krioklių.

5 DIENA (Troltunga):

Pirmasis rimtas testas bus užlipti į vadinamąjį Trolio liežuvį. Reikės pasirūpinti šiltais rūbais, treko batais ir lazdomis. Kuo aukščiau lipsime, tuo bus vėsiau. Kai kuriose vietose bus net sniego.
Vikingai šią 350 metrų “briauną” vadina Trolio liežuviu – jie tikėjo, kad čia gyveno trolis, kuris nusprendė patikrinti ar tiesa yra tai, kad saulės spinduliai jį pavers akmeniu. Jis iškišo liežuvį ir tą pačią akimirką – pavirto į akmenį. Šiomis dienomis tai yra viena populiariausių vietų. Žmonės yra pasirengę ilgam žygiui, kad galėtu pakabinti kojas ant šios uolos krašto ir žavėtis Ringedalsvatneto ežerus iš 800 metrų aukščio.

6 DIENA (Espeværas):

Visą dieną praleisime jachtoje sustodami tik pažvejoti, pasirinkti uogų ir grybų vakarienei. Norvegai mėgsta atsipalaiduoti savo pačių šalyje todėl čia ra daug vietų skirtų piknikams su griliais ir anglimi, bet labai svarbu, kad po vakarienės viską sutvarkytumėt ir paliktumėt anglies sekantiems keliautojams. Inkarą nuleisime šarmingajame Espevare. Čia beveik nėra turistų, todėl galėsime pamatyti tikrų Vikingų palikuonių gyvenimus.

7 DIENA (Haugesundas, Skundeneshavnas):

Trumpa dviejų valandų kelionė palei Oksfjordą mus nukels į Haugesundą. Kai Haraldas Gražusis suvienijo Norvegiją jis įkūrė pirmą Norvegijos karalių rezidenciją. Pagerbiant šį įvykį, netoli nuo miesto iškilo nacionalinis vieningumo monumentas. Modernusis Haugesundas garsėja savo džiazo ir kino festivaliais. Taip pat labai vertinami yra jų gastronominiai vietinių šefų pasiekimai, čia galėsime paragauti banginių mėsos (Norvegija viena iš nedaugelio šalių kur banginiai dar vis medžiojami). Sekanti stotelė yra idiliškasis Skundenshavno uostas. Baltieji nameliai pavertė Skundenshavą “2004 -ųjų metų Norvegijos vasaros miestu” ir jis yra antras geriausias išsaugotas istorinis miestas.

8 DIENA (Stavangeris):

Daugiau nei dešimt šimtmečių Stavangeris buvo mažas žvejų miestelis. Turbūt nieko nestebina, kad vienas iš pagrindinių miesto muziejų yra buvęs konservų fabrikas. Bet prieš 50 metų nutiko Skandinaviškas stebuklas – Norvegija atrado juodąjį auksą ir tapo viena turtingiausių šalių pasaulyje. Vietiniai jus tikrai pakvies į naftos muziejų. Nepaisant to, naftos industrija nepakeitė ekologinės situacijos. Dėka ramaus klimato, miestas vis dar yra populiari poilsiavimo vieta.

9 DIENA (Lysefjordenas, Prekestulenas):

Kad suprasti tikrąjį Lysefjordo grožį reikia nusigauti į Preacher Rock’ą. Uola yra pamokslininkų atminimas, jos aukštis yra iki 604 metrų ir kilimas į ja užtrunka apie 4 valandas. Bet kraštovaizdžiai, kuriuos atrasite to verti. Anot legendos, visa uola sugrius tada kai Septynios Seserys ištekės už Jaunikio. Visa laimė, kad Septynios Seserys ir Jaunikis yra tik kriokliai esantys vieni priešais kitus Geirangerio fjorde, tad uola ko gero nesugrius, nors ir galima pastebėti įskylimą.
Kiekvienais metais, šia uola žygiuoja virš 100 tūkst. žmonių

10-11 DIENA (Lysefjordenas, Kjeragboltenas):

Grįšime į Lysefjordą kur pamatysime dar vieną gamtos stebuklą – penkių metrų akmuo kabantis tarp dviejų uolų. Gan sudėtingas penkių valandų žygis yra tik pirmasis testas. Antrasis yra perlipti savo paties baimę ir užlipti ant akmens su kilometrine praraja po kojomis. Kad ir kaip keista, šitai dažniausiai susidomėjusių žmonių nenubaido. Vakare, kaip apdovanojimą už drąsą, jūsų lauks atsisveikinimo vakarienė. Ryte sugrįšime į jachtą ir skrisime namo iš Stavangerio su krepšiais suvenyrų ir atmintukais pilnais nuotraukų.

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: skrydžiai į Norvegiją, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?