Pažinkite Vieną: 3 dienos „Arthotel ANA Enzian“ 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Pažintinė kelionė į Austrijos sostinę Vieną!

2019-12-16

3 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
168,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis. Daugiau informacijos apie į kainą įskaičiuotas paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Viena-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 2 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais.


JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Vienos oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:
Vienoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

Arthotel ANA Enzian 3*

Viešbutis įsikūręs itin patogioje vietoje. Belvederio rūmai nuo viešbučio nutolę 700 m, Schwarzenbergplatz aikštė 1,2 km, o tramvajų stotelę rasite vos už 100 m. Viešbučio kambaryje rasite palydovinę televiziją, nemokamą belaidį internetą, vonios kambarius, kuriuose rasite higienos reikmenis.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?