Susipažinkite su Austrijos miestu Viena: 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Turiningos 4 dienos Vienoje!

2020-03-27

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
221,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Jeigu yra miestas, kurį privalu aplankyti, tai tikrai yra Viena. Neįtikėtino grožio, karališka ir visuomet jauki Austrijos sostinė Jus privers pasijusti tikrais karaliais ir karalienėmis! Nuostabūs muziejai, parkai, kuriuose įrengti tvenkiniai, fontanai bei akis lepinanti žaluma.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Viena-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais.

WEST EXPRESS DOVANOJA!

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Vienos oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Boutique Hotel Donauwalzer 3*

Šis viešbutis įsikūręs Vienos mieste, šalia Alser Straße metro stoties, 15 minučių kelio pėsčiomis nuo Ringstraße bulvaro. Taip pat netoliese yra Votivkirche bažnyčia ir miesto rotušė, restoranai, barai. Apsistoję viešbutyje galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu, pasivaikščioti vidiniame kieme ar apsilankyti SPA. Viešbučio numeriuose atsiveria panoraminis vaizdas į miestą. Svečiuodamiesi kambaryje rasite palydovinius kanalus rodantį televizorių, oro kondicionierių ir patogų vonios kambarį.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?