IŠPARDUOTA! Susipažinkite su Austrijos miestu Viena: 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Turiningos 4 dienos Vienoje!

2020-04-17

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Viena-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJA:

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Vienos oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

VIENA

Ar žinojote, kad Viena yra dešimtas pagal dydį miestas Europoje ir didžiausias Austrijos miestas? Taip pat Viena yra Austrijos sostinė, kuri asocijuojama su muzika ir karališkąją prabanga.

Europos kultūros brangakmeniu vadinamasis miestas ypač patiks kultūros ir klasikos mėgėjams. Miestas garsėja įspūdingais architektūriniais pastatais bei kompozitoriais, kurie kūrė garsius muzikos kūrinius Vienoje, tokiais kaip: Bethovenas, Mocartas, Maleris.

Vienoje užsukite į jaukias miesto kavinukes, kuriose paragausite garsėjančias miesto bandeles, pyragaičius bei garsiausią miesto saldumyną — štrudelį.

KĄ APLANKYTI VIENOJE?

  • Pajuskite Vienoje tvyrančią prabangos ir klasikos dvasią apsilankydami Vienos operoje. Ši vieta dažnai vadinama tobulu klasikinės operos simboliu. Vienos operoje galėsite mėgautis aukšto lygio klasikiniu operos ir baleto spektakliu. Iš viso vienu metu spektaklį gali stebėti 2200 žiūrovų.
  • Vienoje galima pasiklysti tarp muziejų gausos, todėl stenkitės išsirinkti daugiausiai dėmesio vertus muziejus. Vienas tokių muziejų yra Hofburgų rūmai. Tai yra paskutinė Habsburgų dinastijos rezidencija bei vieta, kurioje įvyko pirmasis Vienos pokylis. Čia galėsite pamatyti Antikos palikimą, senovinius muzikos instrumentus, ginklus bei meno istoriją.
  • Jeigu domitės menu ar įdomiais pastatų dizainais siūlome aplankyti spalvingą daugiabučių pastatą — Hundertwasserhaus. Iš viso pastate yra 52 apartamentai, kurie yra skirtingų spalvų, formų. Taip pat ant pastato stogo auga medžiai. Namas pavadintas Austrijos menininko Friedensreich Hundertwasser vardu. Pastatas iš tiesų stebina ir žavi savo išskirtinumu.

APGYVENDINIMAS:

Boutique Hotel Donauwalzer 3*

Šis viešbutis įsikūręs Vienos mieste, šalia Alser Straße metro stoties, 15 minučių kelio pėsčiomis nuo Ringstraße bulvaro. Taip pat netoliese yra Votivkirche bažnyčia ir miesto rotušė, restoranai, barai. Apsistoję viešbutyje galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu, pasivaikščioti vidiniame kieme ar apsilankyti SPA. Viešbučio numeriuose atsiveria panoraminis vaizdas į miestą. Svečiuodamiesi kambaryje rasite palydovinius kanalus rodantį televizorių, oro kondicionierių ir patogų vonios kambarį.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?