Keltų bilietai

Keltas

Tallink keltai

Tallink keltų bilietaiRyga – Talinas – Helsinkis – Turku – Alandų salos – Stokholmas.
Tallink kruizai

Tallink siūlo net tik patikimas krovininio transporto plukdymo paslaugas Baltijos jūroje, bet ir kokybiškas kruizines keliones bei keleivių pervežimą. Tallink turi 16 laivų, kurie plaukia maršrutais tarp Suomijos, Švedijos, Estijos bei Latvijos. Kompanijos keleiviniai keltai – Isabelle ir Romantika – kursuoja reisu Ryga – Stokholmas ir užtikrina kokybišką keleivių, transporto priemonių bei krovinių pervežimą tarp Švedijos ir Latvijos, Stokholmo ir Rygos uostų.

Viking Line keltai

Viking Line keltų bilietaiTalinas – Helsinkis – Turku – Alandų salos – Kapelskaras – Stokholmas.
Viking line keltų bilietai

Kelionės Baltijos jūra Viking Line keltu – dar smagesnės ir įsimintinesnės. Ši jūros transporto bendrovė siūlo keleivių krovinių pervežimą bei kruizines keliones. Laivuose malonus klientų aptarnavimas, skanus maistas, puikiai paruoštos patalpos, smagios pramogos bei didelis prekių asortimentas parduotuvėse. 

TT-Line keltai

TT-Line keltų bilietaiKlaipėda – Treleborgas – Travemiundė – Rostokas.
TT-Line keltų bilietai

„TT-Line“ kviečia aplankyti Švediją ir Vokietiją, maloniai praleisti laiką ir pamiršti rūpesčius dėl transporto spūsčių! Nuolatiniai keltų reisai iš Klaipėdos į Treleborgą (Švediją) ir Rostoką (Vokietiją), grįžimas namo iš Travemiundės (Vokietijos) ir Treleborgo (Švedijos) – tai puikus sprendimas trumpoms ar ilgesnėms išvykoms, verslo kelionėms ar atostogoms su visa šeima.


REIKIA KONSULTACIJOS AR DAUGIAU INFORMACIJOS? PARAŠYKITE MUMS.

* - Privalomi laukeliai